Results 1 to 5 of 5

Bunu Oku Admin Okuda Bazı Şeyler Değişsin

Öncelikle selamlar .
    Bu oyunu Yıllar önce oynadım yıllar sonra bi bakayım geri döndürecek kadar değişiklik yapılmışmı diye göz attım Otp dışında ki bunu yıllar önce siz oyunu ele almadan önce yazdığımda millet bana gülmüştü Otp sistemini ama gelmiş bu güzel olmuş ama bunun dışında hala nato kafa nato mermer devam ediyorsunuz öncelikle bu oyunun oynanmasının en güzel yanı PvP dir bu oyunun PvP si gerçekten güzeldir fakt sizler oyunu içinden çıkılmaz bir hale sokuyorsunuz siz ve sizden önceki yönetimler arkadaş lvl kasmak kadar bu oyunun içine edem bi durum daha yoktur adam pvp yapacak günler aylar boyunca exp kasması lazım he al itemi yap itemide olmuyor ama siz ısrarla lvl kastırıyorsunuz bu saçmalığıa bi son verin günlük görevler getirim ( var diyeceksiniz istediğiniz 8 milyar exp günlük görevler 7m ) şakamısınız ? pvp si güzel olan bi oyunda exp bizleri oyundan soğutuyor bunun ciddi bir hata hata olduğunu öğrenmek için bir anket yapın anlarsınız .
    2. durum ise adam banlamak . yav sizin hatlarınız yüzünden adam bannlanıyor neymiş illegal program kullandırma bu senin elinde
    insanları bannlamak çok ama çok komik bi durum bu sizlerin açısından kötü bi durum hile kullananları ilk seferinde 1 hafta 2 seferinde 2 hafta 3. bir ay bannla 3 den sonra tekrarlarsa gene bir ay gene tekrarlarya gene 1 ay bannla komple accound bannlamak mantıklımı ? he dersiniz o adam gene kullanır sizler önce insanları doğru yola sevk edin bakın çok freetoplay oyun oynadım halada oynuyorum AİON diye
    exp kasmak o kadar zevkliki girip sistem olarak bir göz atın neden aion oynursunda buraya geldin derseniz bu oyun ilk göz ağrım
    3. 1 lvl karakter veya 30 lvl karakter neise trade atamıyor sebep sen cash satacaksın trade açık olmazsa min 400 cash alsın değilmi ?
    playerler item yaptıkca Otp kullanmak zorunda kalacak zaten o zaman cash mutlaka çekecektir Otp yi mecbur cash alımına bağla ama bunu lvl şartına koyma aslında yazacak çok şey var ama eski mantık düz kafa gene bunları tenezzül edip okumayacaksınız ve günden güne eriyecek bu oyun bizlerde buna üzüleceğiz . daha çok bu oyunla düşüncelerimiz fikirlerim var var fikşrlerimiz var bizlere kulak asın . iyi günler

Senior Member LiteraryLuckys's Avatar
    Eski dönemde exp kasmak oldukça daha zordu. Örnek vermek gerekirse aylarca 80 lv olmak için çabalardık, şimdi ise yedi gün gibi kısa bir sürede 80 lv ulaşılabiliniyor. Yani bu durumda Nttgame ilerleme kat etmiş demektir.
    Hile konusuna değinecek olursak hile kullanmış bir insan oyuna tekrar geri dönmek istiyorsa beyaz bir sayfa açmak zorundadır. Bizler emeklerimiz ile oynadığımız oyunda hiç bir şekilde hile istemiyoruz. Hileyi komple engelleyin demişsiniz ancak böyle bir durum olamaz. Her sistemi kırmanın bir yolu vardır. Günümüz dünyasına bakacak olursanız siber saldırıları örnek verebiliriz.
    35 seviye bir karakter neden trade atamıyor derseniz, zamanda oldukça fazla hile olduğu için bir nebze önüne geçebilmek adına oyuncuların istekleri doğrultusunda bu sisteme geçildi. Premium paketi satın alan bir oyuncu direkt olarak trade ve pazar özelliğini kullanabilmektedir. Ayrıca OTP sistemini ilk defa kurarken herhangi bir Npoint istememektedir.

LiterraryLuckys sen farklı oyunlar oynamamışsın belli 80 lvl oluyorsun rebit kasmak için 5 kere 83 e kasmak gerekiyor haklısın bundan önce rebirt yoktu
    ben bu oyunu K2 zamanındada oynadım serverların edanaya kadar olan zamanındada o zamanda exp olayı can sıkıcıydı şimdide sen hali hazırda kasılmış karakterle oynuyorsun veya adream base ıvır zıvır tuzu kuru olanın keyfi yerinde olur mutlaka istenilen exp ile günlük görev orantısına bak bi 8 milyara 7 milyon sen ya şakasına yazdın bunun başka izahı olamaz 2 insanın içinde varsa değil beyaz sayfa roman olsa kar etmez ama sen bunu bannlayarak insanları kendşine cephe aldırırsın kızar oyunu komple bırakır cz nin adreamın basenin kalabalık olması lvlleri yüksek olan diğer playerler için cezbedici tarafı oluyor yani komple bann hiçbir zaman çözüm değildir burda emekten bahsetmişsin ben hiçbirzaman bu oyunda hile kullanmadan lvl kasmış item yapmış birisiyim o haldeyken gene komple accound bannlamak akıl işi değil .
    35 seviye bir karakter neden trade atamıyor derseniz, zamanda oldukça fazla hile olduğu için bir nebze önüne geçebilmek adına oyuncuların istekleri doğrultusunda bu sisteme geçildi. zamanında fazla hile olduğu için demişsin bunu oyun yöneticeleri çözecek hileyi bulup kapatmak onların görevi bunun lvl le ne alakası var ? ???? oyun oyuncudan yana olmak zorundadır senin mantıkla bu oyun yerinde sayar . eksik hala eksik anket yapıp insanların ne istediğini sormak bu oyunun zorunlu ilkesi olmak zorundadır . son olarak LiteraryLuckys Kafanı kaldır onnline freetoplay oyunları bi incele az kafanı kaldır sağa sola bi bak ne demek istediğimi anlayacaksın

Senior Member LiteraryLuckys's Avatar
    Ben 82 lv bir priestim ve lv kasmanın eskiye nazaran oldukça kolay olduğunu düşünüyorum. Hile kullanan bir oyuncuya hiç bir zaman şans verilmemelidir, eğer veriliyorsa o oyundan adalet beklemeyin. Haksız bir şekilde ceza aldığınızı düşünüyorsanız destek ekibiyle iletişime geçebilirsiniz.

Senior Member
    Quote Originally Posted by thy_YuZdrsDc View Post
    öncelikle bu oyunun oynanmasının en güzel yanı PvP dir bu oyunun PvP si gerçekten güzeldir fakt sizler oyunu içinden çıkılmaz bir hale sokuyorsunuz siz ve sizden önceki yönetimler arkadaş lvl kasmak kadar bu oyunun içine edem bi durum daha yoktur adam pvp yapacak günler aylar boyunca exp kasması lazım he al itemi yap itemide olmuyor ama siz ısrarla lvl kastırıyorsunuz bu saçmalığıa bi son verin günlük görevler getirim ( var diyeceksiniz istediğiniz 8 milyar exp günlük görevler 7m ) şakamısınız ? pvp si güzel olan bi oyunda exp bizleri oyundan soğutuyor bunun ciddi bir hata hata olduğunu öğrenmek için bir anket yapın anlarsınız .
    Valla bende geçen sene Ağustos ayında geri döndüm oyuna. Exp konusunda seninle farklı görüşteyim. Ben yıllllllarrrrr öncesinden başlamıştım bu oyuna. O zamanlar daha eski moradon vardı. chara lvl kasıcam diye gecemi gündüzüme katardım. Ancak 4-5 ay sonra kasılmıyor diye oyunu bırakmıştım. Sonra tekrardan başladım yeni moradon falan gelmişti. O zamanlar ilk kez +60 charım olmuştu. Bu seferde eslant görevleri zorladı. 1 Yaratıktan 250 tane kesmek nedir laynnn!?!??! 250 tane Doom Soldier kestiğimi biliyorum!!!!!. Baktım olacak gibi değil geri bıraktım. Bi arkadaş faceden yazdı dedi böyle böyle oyuna lvl jump geldi. NPC ye bi tıklıyorsun seni direk +70 yapıyor. İyi dedik benim bp yi 72 yapıp helis açtım. Nasıl heycanlıyım ama ilk kez 72 oldum. Cz ye bi çıktık oyun daha kxper dolu. Karus cz townda bi yere saklanmışlar. Namussuz kulelerde vurmuyo. Gelene geçene 80 patlatıyolar. Neyse geri bıraktık. Geçen sene Ağustosta bi döndüm ondan beri daha oyundayım. Şuan +80 4 charım var hepsini de kendim kastım premiumsuz. Tabi görev sıfırlanmasının ve exp boss eventinin bayağı faydası oldu...

2. durum ise adam banlamak . yav sizin hatlarınız yüzünden adam bannlanıyor neymiş illegal program kullandırma bu senin elinde
    insanları bannlamak çok ama çok komik bi durum bu sizlerin açısından kötü bi durum hile kullananları ilk seferinde 1 hafta 2 seferinde 2 hafta 3. bir ay bannla 3 den sonra tekrarlarsa gene bir ay gene tekrarlarya gene 1 ay bannla komple accound bannlamak mantıklımı ?
    Bence gayet mantıklı. O ko-xp denen illet şey yüzünden yüzlerce oyuncu oyunu bıraktı. Eslanta geçiyorsun paramun slotlarına bakıyorsun adamlar 7/24 slotta. Sa pt pls diyorsun seni ....... lerine takmıyolar.. Hepsi afk. Haydi cz ardream çıkalım diyorsun adam sana direk ko-xp var mı diye soruyo. Varsa kralsın direk pt desin yoksa bb. Ağustos ayından beri çoğu kişi koxptan bann yedi ve halen yakalanan bann yemekte. Birtek şu pedala çare bulamadılar cz de halen 3-5 pedalcı dolanıyor. Moradonda pedal reklamı yapanlar oluyor. Ee tabi bizde görüdüğümüz reklamcıları direk reportluyoruz kanıtlarla... sağolsun gm ler de ilgileniyor

3. 1 lvl karakter veya 30 lvl karakter neise trade atamıyor sebep sen cash satacaksın trade açık olmazsa min 400 cash alsın değilmi ?
    Oyuna geri dönmeden önce bende çok sorguladım ve kızdım. Lan adamlar iyice oyunu paraya dökmüşler dönmesem mi acaba diye. Ama şu bir gerçek ki öfkeyle düşündüğün, söylediğin ve verdiğin her karar yanlıştır. Bunu hayatımdan birkaç örnekle burada anlatabilirim ama yazı çok uzar... Herneyse birkaç gün knight dan ve bu düşüncelerden uzak durdum. Sonra tekrar düşündüm lan ben kızıyorum ama acaba bunun bir sebebi olabilir mi diye.. Elbette arka planda yatan düşünce para kazanmak. Ancak bunun üzerinde biraz daha düşününce adamlara hak veriyorum. Para kazanmanın yanı sıra şöyle bir durum var: Millet 10-15 char açıp pazara bırakıyor. Sonuçta serverinde bir kapasitesi var. Kapasite dolunca sıra bekliyorsun. Şimdi 5 kişinin 10 charı olduğunu düşün ve bu charlar sadece pazarda. Yani 50 kişi boş yere oyunda... Sen oyuna girip vakit geçirmek istiyorsun fakat server dolu sıra bekleyeceksin... Sıra beklemek istemezsen premium alırsın yine para harcamış olursun. Bunun yanı sıra koxperlerin ve dolandırıcıların işi zorlaşıyor. Her karakterin tradesini açman için tel. no su girmen gerek ve bildiğim kadarıyla 1 telefon numarasına max. 2 karakter bağlayabiliyorsun. Eninde sonunda koxptan adam bann yiyecek ve yeni char kasacak. O charın tradesini açmak için tekrar telefon numarası girmesi gerekecek... Sonuçta o char da bann yiyecek.. Yani adamın 100lerce telefon hattı alması gerekecek ki bunu da aklı olan kimse yapmaz.

Sonuç olarak geçmişe göre bayağı düzelme görüyorum oyunda ki böyle olmasaydı oyunu tekrardan bırakırdım....