Results 1 to 3 of 3
    Junior Member

Hesap Hacklenmesi Yetkililerin Dikkatine.

Öncelikle Selamun Aleyküm ben muhammed nur kaya 05,01,2018 cuma günü Saat 10:00 ile 13:00 arasında hesabım çalınmıştır. Arkadaşım oyunda karakterimi gördü ve çarı istedi yasal işlem başlattığımızı söyledik oda bize çarı satın aldığını söyledi ve hırsızlık olayı varsa bize geri vericeğini söyleyip hesabı bize geri verdi. ama itemlerim çoktan çalınmıştı. Gordion serverinde tek olan +12 Rebirth Restricted diet windforce +7 Krowas Set Dual FR +3 ve pp+3 üm çalınmıştır. hırsızı bulamasakta itemin kimde olduğunu biliyorum. x item bu karakterlerde ve bu karakterler aynı account içinde bunlarda gordion serverinde. item şu an bu arkadaşta ve bu arkadaşta x karakterinden aldığını söylüyor bu arkadaşta Gordion serverinde karus ırk base çar Lütfen yetkili arkadaşlar ; Ben savcılığa bu konu hakkında dilekce verdim Lütfen sizde benimle iletişime geçin.
    Last edited by CluTaah; 01-08-2018 at 01:07 PM.

Game Master CluTaah's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Merhaba,

Siz resmi yollarla suç duyurusu (yani savcılık ya da bilişim suçları başvurusu) yaptığınız zaman bu gibi bilgiler resmi kurumlara iletilmektedir. Tam talebinizi çözemedim ama herhalde kişilerle ilgili bilgiler istiyorsanız eğer yasalar gereği hiç bir kullanıcı ya da kişiyle ilgili diğer kullanıcılara direkt bilgi paylaşımı yapılmamaktadır.

Ekstra bir sorunuz bulunuyorsa eğer bilet sistemiyle iletişime geçebilirsiniz.

İyi günler.

Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn

Junior Member
    bu olay benim arkadaşımın başına geldi ki konuyuda o açmış arkadaşımın amacı bu itemin serverde tek olduğundan takipe alınması ve bu işin çözülmesi herkes birbirine suçu atıp ben şundan aldm ben şundan aldım diyor bi çardan diğere çara aktarılan itemlerin raporumu yokmu bu nttgamede ? powerofextreme çarından hangi çara geçildiyse itemler hırsız odur neden insanları bu kadar uğraştırıyosunuz ?