View Poll Results: Etkinlik Saatleri Düzenlenmeli Mi ?

Voters
64. You may not vote on this poll
  • Evet Kesinlikle Düzenlenmeli

49 76.56%
  • Hayır Saatler Gayet iyi

15 23.44%
Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 29
    Banned
    Nickname
    Apeiron
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    yabancılar düşünülerek yapılmış deniyor evet çok güzel bir şey ama Gece 4:00 ft sine bakarsanız 2.serverlar da giren olmuyor 1. serverda ortalama 120 kişi falan oluyor,şimdi soruyorum ben Manes'in başından beri Ft lere düzenli girerim fakat hiç yabancı görmedim ,yanlışlık bizde mi sizde mi ?

edit: Tanığım tek yabancı 3 yıldır marodonda bekleyen engelli Ochiva'dır.

Senior Member KeteHore's Avatar
    Nickname
    Bakteri
    Class
    KO -> Kurian
    Race
    El-Morad
    Bende etkinlik saatleri konusunda insanların oyun saatinde yoğun olduğu saatlerde yapılması gerektiğini düşüyorum ör JR saatinin 21.40 yapılması gibi

Junior Member
    Quote Originally Posted by Rhales View Post
    Etkinlik saatleri ile ilgili bazı düzenleme taleplerimiz mevcut ancak bu gece ve saat saatlerinde etkinlik olmayacağı anlamına gelmiyor.

Bahsetmiş olduğunuz etkinliklerin tamamının Türkiye saatlerine uygun olanları mevcut. Sabah 6'da giremediğiniz savaş yerine öğlen ve akşam saatinde olanına girebilirsiniz. Gece 4'de ki FT'ye giremiyorsanız, 11'dekine girebilirsiniz.
    Sayın Rhales ben öğrenciyim veya çalışıyorum 11de yatmam gerek diyelim hangi eventa giricem 2 jr 2 ft alayı kaynıyor örneğiniz tam olmamış bence teşekkürler iyi yayınlar

Banned
    Nickname
    빠른코르트
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    22.40 Diye Tabir Ettiğimiz Herkesin Ayak Uydurduğu O Saatlere Dönülmeli Herkesin İş'i Var .

Junior Member
    Lütfen saatler düzenlensin 23,40 yerine 21,40 Jr vakti olsun . Ftninki ise 23,00 yerine 20,00 olsun

Member LichKinqs's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Sadece @Rhales konuya cevap verdi. @Khenarth @Eryudes, sizden de cevap bekliyorum.

İçimden bir ses diyor ki konuyu gördünüz." Başımıza yeni icat çıkarma ulen işimiz gücümüz var." deyip es geçtiniz

Game Master Team Leader Khenarth's Avatar
    Nickname
    Khenarth
    Class
    KO -> Rogue
    Merhaba,

24 saatlik süreçte, her etkinlik farkı saatlerde tekrarlanıyor. Etkinliklerin tamamına katılma şansınız elbet olmayacaktır.

23:40'ta gerçekleşen Juraid Mountain ve 00:00'da açılan Krowaz haritası dışında etkinlik saatlerinde herhangi bir değişiklik planımız bulunmamaktadır.

Banned
    Quote Originally Posted by Khenarth View Post
    Merhaba,

24 saatlik süreçte, her etkinlik farkı saatlerde tekrarlanıyor. Etkinliklerin tamamına katılma şansınız elbet olmayacaktır.

23:40'ta gerçekleşen Juraid Mountain ve 00:00'da açılan Krowaz haritası dışında etkinlik saatlerinde herhangi bir değişiklik planımız bulunmamaktadır.
    Etkinlik sürekli sabit olunca bir çok oyuncu önemli etkinliklere katılamamaktadır.

Her etkinlik girme diye bir şey olamaz ama saatleri hiç uymayan kişiler hiç bir krowaz, utc, jr giremiyor ya da çok azına takılabiliyorlar.

Etkinlik saatleri haftalık aylık olarak çeşitli saatler yapılandırılarak her oyuncunun yararlanabilme fırsatı sağlanmalıdır.

Çalışan insan kesimini göz önüne alarak yapılmadığı çok açık sayın rhales

23:40'da girilen jr ve 00:00-02:00 arası girilen krowaz saatleri çok geçtir.Genel olarak eski saat düzenine dönmemiz konusunda çoğu kişi ısrarcı.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Khenarth View Post
    Merhaba,

Şuan ki saatler iyi ya herkes kendine göre bir seçim yapmış herkes etkinliklere katılacak gibi zorunluluk yok hangi etkinlik sana uyarsa ona katılıcaksın bu kadar basit.

Tags for this Thread