Page 1 of 8 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 78
    Senior Member
    Nickname
    Moincuo
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Manes
    Race
    El-Morad

Lightbulb NTTGAME'e haksızlık edildiğini düşünüyorum

Konu çarpıtıldı. Yanlış anlaşılmaların önüne geçmek için konuyu sildim. Benim düşüncelerim yüzünden kimsenin zan altında kalmasını istemiyorum ama görüşümün arkasındayım.

Özet geçeyim;

Nttgame knight online'ı mgame'in elinden alırsa daha güzel bir hale getirebilecek potansiyele sahip.
    Last edited by Moincuo; 01-06-2018 at 08:55 PM.

Junior Member
    (bknz:kötüyü örnek gösterip şükrettirmek)

Senior Member ElSalvadoreQM's Avatar
    Nickname
    TheaGORS
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    Fellow
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Bu konuyu görünce ister istemez aklıma ''Zamanında ekmeği, tüpü karneyle alırdık, haline şükret pis çapulcu'' diyen bir Konyalı arkadaşım geldi. Mesajı okuyorsa selamlar ona da.

Senior Member ThrBjrnssn's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Gordion
    Eskiden kospu olmayani partiye almiyorlardi demissin ama simdi ise geniesi olmayani partiye almiyorlar. Ben arada pek bir fark goremiyorum kardesim. Genie uzerinden para kazandiklari icin hic bosuna sirin gostermesinler. Slotlarda insanlar degil, robotlar level kasiyor. Bunun disinda eskiden soyleydi, simdi ise boyle boyle demek ve mevcut duruma sukrettirmek tam bir vizyonsuzluk gostergesidir. Insanlari surekli olarak eskiyle korkutmak, biz gidersek her sey biter demek tam Turkiye'deki topluma yakisacak bir dusunce yapisidir.

Senior Member Tryldz5353's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Manes
    Race
    El-Morad
    bu adam hangi gm acaba
    Okçu 80 Çok Sekiyor!!!!!!!!!!!!

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Yalakaaaaa şeref yoksunu yalakaaa...

Banned
    Infractions
    0/1 (10)
    Rhales sen misin

Banned
    şimdi adam nttgame in iyi taraflarını yazmış kötü taraflarından bahsetmiyor iyi tarafına göre haksızlık ettiğimizi düşünüyor,npt charlar şuan halen mevcut aç sıralamayı bak 16m larda,asaslar ve warriorlar pedalla cirit atıyorlar,ben k2 nin yönettiği dönemde serverlar full +full ken bile sıra beklemeden girerken şuan mumla oyuncunun arandığı serverda 100 lerden saymaya başlıyorum güzel kardeşim doğru diyorsun haksızlık ediyoruz dimi,konu açtım sıra bekleme ile ilgili birtane gm yakın zamanda kapasite düşürülümü felan yapılmadı diye cevap yazdı demek oluyor ki kapasiteler kasti olarak düşürüp insanları birşeylere zorlamak,k2 de bir jr bf kro vardı girerdik yada giremezdik alacağmız şeyler belli itemler belliydi ama şimdi utc var dark Knight var dragon box var monster staff var,var oğlu var hepsi insanlara kumar oynatıp para kazanmak mı tabikide öyle ama biz adamlara haksızlık ediyoruz dimi,şimdi asıl konuya gelecem bu yetkili satıcı sitelere cash kim veriyor ? gb kim satıyor ? item kim satıyor ? bu yetkili satıcılar neden kıbrısta türkiyede değil ? zamanında gold pre 30 tl iken şimdi kaç para biliyormusun bilmezsin söyleyim çünkü biz haksızlık yapıyoruz tamı tamına 95tl ne özelliği var bence hiç bir özelliği yok neden bu kadar yükseldi bu pre ve cash fiyatları ? şimdi diyeceksin ki yurtdışından felan geliyor tırlarla yada gemilerle veya kargo uçağıyla o kadar nakliye işçilik felan giderleri var dimi, soğuk hava deposunda saklıyor sanırım GKoreden buraya gelene kadar tabi sende inandın işin aslı öyle değil bir cash kodunu email le göndermek zor değil yada cash kodlarını yazarken petrol doğalgaz tüketmiyordur heralde bu Gkoreliler,o zaman 3200 cash neden 155 lira kardeşim? çok mu zengin ülkeyiz yoo çoğu kişi öğrenci dükkan sahibi yada asgari ücret alıyor,ama sana kalırsa biz haksızlık ediyoruz haklısın bu saydıklarımın hepsi bu adamlara yaptığımız haksızlığın sonucu, biz haksızız siz haklısınız.

Senior Member BravoDude's Avatar
    Class
    KO -> Kurian
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    KO dışında başka oyun oynamıyorsun sanırım. Dandik telefon oyunlar bile daha iyi destek hizmeti veriyor. Aynı gün geri dönüş alınıyor.
    Sıfıra yakın bug ile çalışıyorlar. Şimdi say desen 100 den fazla ciddi sorun sayarım bu oyunda.

Tek bir örnek vereyim oynadığım bir oyundan. Asphalt Xtreme oyunu oynarken küçük bir sorunla karşılaştım geçen sene. Destek bölümü başvurdum, aynı gün hem özür dilediler hem de 50$'lık özür paketi yolladılar.

Senior Member TomMarveloRIDDLE's Avatar
    Nickname
    TomMarveloRIDDLE
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    SlyTherin
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Bu hizmetleri göremediğinizde keşke olsa dıyordunuz şimdi olunca hizmet olması gereken bu bıze sukrettırme dıyorsunuz.Zannedersın ntt yaptı sonra yaptıgını temızledı.Ntt olması gerekenlerı getırdı oyuna.Birisi hizmet etmeye calısıyorsa olması gereken zaten dıyıp kucumsemenız trajı komıkten baska bır sey degıl.Insanlar hızmet getırdımı bıraz tesekkur etmek lazım kı daha fazlasını getırsın.Bu kafayla zaten hızmetı alamazsınz.Aynı zamanda bu oyundan sıkayet edenler teldekıler bıle daha saglam oyunlar var dıyenler onlarla aynı boyutlarda bu oyunu getırırlerse bu forumdakılerın bıle cogu cok kasacagından oyuna gıremez