Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 18
    Senior Member xG4uSs's Avatar

Exclamation Mage class hakkinda

Bu konuyu günler, hatta haftalar öncesinden açmayı planlıyordum kısmet bugüneymiş...
    Mage classların oyundaki etkinliklerdeki avantajlarına değineceğim

1)Bosslara Yüksek Damage
    83 Berserker' lerden veya Rogue Sınıfının daha yüksek gücüne rağmen boss keserken 2 veya 3 mage kolaylıkla onlardan daha yüksek hasar vermektedirler...

2)Guard Summon
    Yaratıklara saldırı yaparken buglamaları, etkinliklere girerken bu yaratığın summon olmasında cihazlarımızda birkaç saniyelik stack(donma) durumu yaşanmaktadır. Sistemimde Core i7 işlemci ve GDDR5 bellekli grafik işlemci olmasına rağmen bu durumu yaşamaktayım ve eminim ki benim gibi bir sürü kullanıcı vardır.

3) Alan Becerileri
    Bu beceriler mage sınıfının olmazsa olmazları lure yaparak beceriyle Berserkerlerden çok rahat slotları toplayabilmekte ve dönebilmektedirler. Ayrıca Tons damagelerden farklı olarak element etkileri(kilitlenme ve zehir hasarı) bulunmaktadır.

4)Forgotten Temple ve Forgotten Temple coin
    Bu etkinliklerde 8 kişilik bir partide en az 3 veya 4 mage karakter olması durumunda Blue Treasure Chest alabilirsiniz.

5) Eşya fiyatlarının diğer classlardan daha hesaplı olması
    Şu an Destan sunucusunda 20-30 GB' lik bütçeyle bu 4 avantajı kullanabilecek Mage karaktere sahip olabilirsiniz.

Eklemek istediğiniz maddeleri konuya yoruma olarak bırakabilirsiniz...

Bak şimdi asas skillerinin avantajları : Light feet-800 def(ölümsüzlük) görünmezlik cure-
    Bak şimdi warrior özellikleri: Koşarken alan atma- hızlı koşma skili- Priest 80 restoresinden fazla restore yapması hayvan gibi defansss hayvan gibi can
    Bak şimdi priest özellikleri: Durmadan buff buffsız dolaşmama-ekstra defans hep-cure-debuff skilleri master 12 ile hayvan gibi hasar
    Bak şimdi porutu özellikleri: Deli gibi büyük bir alana 2 zehir alanı -çok güzel restore-10k skilli rakibi kitleme defansını 4kya çıkarma skilli

A ŞİMDİ SANA SORUYOM BENİM NİYE DEFANSIM YOK WARRİOR GİBİ?
    A ŞİMDİ SORUYOM BEN NİYE DELİ GİBİ HIZLI KOŞAMIYOM ASAS GİBİ?
    A ŞİMDİ SORUYOM BEN NİYE KENDİME BUFF 4K CAN ALMAK VARKEN 300 DEF ALMAK VARKEN 1K CAN 150 DEF ALIYOM PRİEST GİBİ?
    A ŞİMDİ SORUYOM BANA FOCUS YAPTIKLARINDA BEN NİYE ÖLMEMEK İÇİN HAYVAN GİBİ DEF BASAMIYOM PORUTU GİBİ?

SEN BUNLARI BANA OLUŞTUR SÖZ VERİYORUM YAZILIMCI TUTACAM O İSTEDİĞİN AYRICALIKLARIMIZI SANA SAĞLICAM

Senior Member Tryldz5353's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Manes
    Race
    El-Morad
    manesteki mageler wariordan az damage yiyor benden
    Okçu 80 Çok Sekiyor!!!!!!!!!!!!

Senior Member ARTHUR.'s Avatar
    Nickname
    ARTHUR
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    magenin damagesinin kötü staflarlar bile çok olması saçma geliyor bana magenin damagelerinde degişiklik olmalı
    ayrıca bossları enemy alarak sürekli kesmeleri çok çok saçma bu kesinlikle kalkmalı enemy vermemeleri gerekiyor eslant bosslarının
    guard summonlardada pet gibi çıkaran kişilerin isimlerinni yazması gerekiyor çünkü etkinliklerde felan çok faydalanan oluyor kanıt içini çok güzel olur

Senior Member
    Nickname
    Moincuo
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Manes
    Race
    El-Morad
    Adamlar czde yatalak oluyorlar bari burdan zevk alsınlar diye yüklemişler tüm özellikleri

Senior Member xG4uSs's Avatar
    Quote Originally Posted by zikenayi View Post
    Bak şimdi asas skillerinin avantajları : Light feet-800 def(ölümsüzlük) görünmezlik cure-
    Bak şimdi warrior özellikleri: Koşarken alan atma- hızlı koşma skili- Priest 80 restoresinden fazla restore yapması hayvan gibi defansss hayvan gibi can
    Bak şimdi priest özellikleri: Durmadan buff buffsız dolaşmama-ekstra defans hep-cure-debuff skilleri master 12 ile hayvan gibi hasar
    Bak şimdi porutu özellikleri: Deli gibi büyük bir alana 2 zehir alanı -çok güzel restore-10k skilli rakibi kitleme defansını 4kya çıkarma skilli

A ŞİMDİ SORUYOM BEN NİYE KENDİME BUFF 4K CAN ALMAK VARKEN 300 DEF ALMAK VARKEN 1K CAN 150 DEF ALIYOM PRİEST GİBİ?
    A ŞİMDİ SORUYOM BANA FOCUS YAPTIKLARINDA BEN NİYE ÖLMEMEK İÇİN HAYVAN GİBİ DEF BASAMIYOM PORUTU GİBİ?

SEN BUNLARI BANA OLUŞTUR SÖZ VERİYORUM YAZILIMCI TUTACAM O İSTEDİĞİN AYRICALIKLARIMIZI SANA SAĞLICAM
    Power Up Store' da Speed Potion var, priestin de speed becerisi yok.
    Koşarken alan atma becerisi fixlendi kendim denedim. Çoğu zaman dodge(sekme) durumu yaşıyorsun.
    Buff Ac atıyorsun ama Fresh Mind senin FR-LR-ICE becerilerine karşı yeterli korumuyor.
    Portu karakterine gelirsek onun "Hata Listesin' deki" beslemeler senin için yeterli olacaktır.

Ben de bir yazılımcıyım, 12 tane PL biliyorum ve MGame D-Team sadece Korelilerden oluşmaktadır, iş Türklere veya başka ulustan geliştiriciye kalsaydı bütün çevremi oyunun daha iyi olabilmesi için seferber ederdim
    Last edited by ufuk_yildiz26; 01-06-2018 at 07:35 PM.

Quote Originally Posted by zikenayi View Post

portunun neresindeymiş o defance bizmi göremiyoruz yoksa bir yere mi saklamışlar
    10 k skili 85 lwlde mi açılıyo acaba
    birde 4 k deface skili varmış yaw biz portumu oynamıyoruz yoksa warrior mu yoksa knight online değilmi bu oyun yaa :
    Last edited by IIIVarakVurakIII; 01-06-2018 at 09:04 PM.

Senior Member
    Nickname
    Vadaaaa
    Class
    KO -> Mage
    Quote Originally Posted by ufuk_yildiz26 View Post
    Bu konuyu günler, hatta haftalar öncesinden açmayı planlıyordum kısmet bugüneymiş...
    Mage classların oyundaki etkinliklerdeki avantajlarına değineceğim

1)Bosslara Yüksek Damage
    83 Berserker' lerden veya Rogue Sınıfının daha yüksek gücüne rağmen boss keserken 2 veya 3 mage kolaylıkla onlardan daha yüksek hasar vermektedirler...

2)Guard Summon
    Yaratıklara saldırı yaparken buglamaları, etkinliklere girerken bu yaratığın summon olmasında cihazlarımızda birkaç saniyelik stack(donma) durumu yaşanmaktadır. Sistemimde Core i7 işlemci ve GDDR5 bellekli grafik işlemci olmasına rağmen bu durumu yaşamaktayım ve eminim ki benim gibi bir sürü kullanıcı vardır.

3) Alan Becerileri
    Bu beceriler mage sınıfının olmazsa olmazları lure yaparak beceriyle Berserkerlerden çok rahat slotları toplayabilmekte ve dönebilmektedirler. Ayrıca Tons damagelerden farklı olarak element etkileri(kilitlenme ve zehir hasarı) bulunmaktadır.

4)Forgotten Temple ve Forgotten Temple coin
    Bu etkinliklerde 8 kişilik bir partide en az 3 veya 4 mage karakter olması durumunda Blue Treasure Chest alabilirsiniz.

5) Eşya fiyatlarının diğer classlardan daha hesaplı olması
    Şu an Destan sunucusunda 20-30 GB' lik bütçeyle bu 4 avantajı kullanabilecek Mage karaktere sahip olabilirsiniz.

Eklemek istediğiniz maddeleri konuya yoruma olarak bırakabilirsiniz...
    1) Bosslara yüksek damage olayının düzeltimesini bende bir mage playerı olarak isterim.
    2) Guardı da sadece czde ve savaş zamanı luferson ve emcde çıkarılmasının doğru olacağını düşünmekteyim.
    3) Bu son derece saçma bir istek olmuş.
    4) Ftde mele partylerinde mavi kutu aldığına şahit oldum.
    5) Destanda 20 gb sadece aztek fiyatı ne diziyorsun sen o paraya?

Senior Member Philly's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Bu konuda saydıklarının hepsi magei mage yapan şeyler. Bunları al elinden mage diye bir class kalmaz. Asasın elinden görünmezliği hızlı koşmayı almak gibi. Karakter büyücü büyücü. Büyü yaparak hasar veriyor. Tüm bunların olması çok normal. Ki magelerin de inanılmaz dezavantajları var. Atak hızı yavaşlığı, hızlı koşamama, az defans, ms ve drakilerde çektiği zorluklar vs. Her jobun kendine has avantajları ve dezavantajları var. Bu avantajlardan yararlanmak isteyen mage açıp oynar. Başka avantajlardan yararlanmak isteyen gider başka karakter oynar.

Senior Member
    Nickname
    Lich - Fsociety
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    NeverDieTurkey
    Race
    El-Morad
    Her karakterin kendine özgü özellikleri var. Ben eslantta lüreyi çok iyi yapiyor olabilirim ama czde elimi kolumu sallayarak gezemiyorum tek başıma anladın ?