Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 26

Thread: 70 skili

Senior Member FFferik16's Avatar
    Quote Originally Posted by zgrdnzz View Post
    Boss taşına oynayıp sen de bu drobu elde edebilirsin ya da boss taşına oynıyan oyunculardan satın alabilirsin.
    70, 72, 75 skilleri açtıracak adam nasıl boss taşına oynayacak ki? Ben de onu diyorum işte, eslant ve lüfer&emc görev itemleri gibi değil bu durum, orada istersen kesip çıkarabilirsin basit ama uğraştırıcı ama bu skill açtırmalarda uğraştırıcıdan öte, imkansıza yakın. Mecburen pazardan almak zorundasın, e bu da görevin görev niteliğini kaybettiriyor.

Banned
    Nickname
    TontonEniste
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    RELOAD
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Infractions
    0/1 (15)
    Bu oyun güzel bir oyun fakat bu oyunun birçok tarafını fırsat bilip tadını kaçıran kişiler oyundan tat almak isteyen kişilerle eşit olmalıki oyun oyun olsun,,,,bir skıil açtırmak içinde oyun tüccarlarından gb satın alınmaz afedersiniz..
    Last edited by areschar1978; 01-05-2018 at 02:51 PM.

Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Manes
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by areschar1978 View Post
    Rogue olan karakterimde 70 skilini açtırmak istiyorum fakat lobo,lupus vb istiyor, lobo ve lupus dediğimiz item 150, 180 m arası değişiyor kısacası actırmak istesem 310,, 320m para gerekecek bunu nerden bulalım değilmi,, oyun yönetimi bu konuda hiçbirşey yapmayacakmı acaba?
    Bence sen çok kolaya kaçıyosun o zaman skil açma şartı olmasın lwl alınca direk açılsın ne anlamı varki o zaman. Pusda bos atan item var alabilirsin yada cz de bos taşı dön.

Banned
    Nickname
    TontonEniste
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    RELOAD
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Infractions
    0/1 (15)
    Yani diyorsunki ben bu oyunca yüzlerce kişinin hakkını yiyerek oyun tüccarlarının 300myi 130 tldan sattıgı yerlerden gb al ve görevini aç,, diyor ve bunları destekliyorsun öylemi,,,3,,5 kul hakkı yiyen kişiye para vereceğime oyun içinde pusdan alış veriş yapmayı tercih ederim,,, bu oyunda yıllarca gerçek oyuncuları oyundan soğutan kull hakkı yiyen gb satıcılarıdır,,,
    Last edited by areschar1978; 01-05-2018 at 02:21 PM.

Senior Member Philly's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by areschar1978 View Post
    Yani diyorsunki ben bu oyunca yüzlerce kişinin hakkını yiyerek oyun tüccarlarının 300myi 130 tldan sattıgı yerlerden gb al ve görevini aç,, diyor ve bunları destekliyorsun öylemi,,,3,,5 kul hakkı yiyen kişiye para vereceğime oyun içinde pusdan alış veriş yapmayı tercih ederim,,, bu oyunda yıllarca gerçek oyuncuları oyundan soğutan kull hakkı yiyen gb satıcılarıdır,,,
    Şu mesajları dikkat çeksin diye full koyu renk yazman tam aksine okumayı zorlaştırıyor dostum bilgin olsun.

Senior Member KeteHore's Avatar
    Nickname
    Bakteri
    Class
    KO -> Kurian
    Race
    El-Morad
    ben koreko daki gibi skill açılmasını talep ediyorum neden fark var bu konuda anlamış değilim

Senior Member Sneaky__34's Avatar
    Kardeşim pus üzerinden MSS alıp kırdıracaksın.İstenen bu.
    USKO oyuncusu pus dan MSS alıp skill açarken kore serverindekiler worm den çıkan spell stone powder ile açıyor.
    Last edited by IBlackWicked; 01-05-2018 at 03:01 PM.

Senior Member Sneaky__34's Avatar
    Yahu arkadaş biri de çıksın desin ki şu şu sebeplerden dolayı kore de spell stone powder ile skill açılıyor usko da ise şu şu sebeplerden dolayı pusdan MSS aldırtarak skill açtırmaya zorluyoruz.Tüm istediğimiz budur.
    GM lerden cevap beklenmektedir.
    NOT: Mod veya oyuncular dan herhangi bir cevap beklenmemektedir.Kendi bildiğinizi kendinize saklayın.

Senior Member ExpertELTGamer's Avatar
    Nickname
    ChesTeRBlu3
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Geçen destana czde boss event yaptılar 100 küsür lupus pendant düştü daha ne yapsın adamlar

Senior Member TomMarveloRIDDLE's Avatar
    Nickname
    TomMarveloRIDDLE
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    SlyTherin
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by FFferik16 View Post
    E oldu? Bu skill açtırma da pazardan satın alınarak yapılan bir şey oldu, bu mu istenen zorluk?
    Oyun etkınlıklerınden kastıgın parayla aç o zaman.Ondan sonra bide full skill koxperlerle ugraş.Emek oyunu adı ustunde..