Results 1 to 2 of 2
    Senior Member
    Nickname
    Ciminli24
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    Sivrisinekler
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad

şu ziplamaya bir cozum bulun yeter artik

Ya asiri sekilde kanguru gibi zipliyor millet şuna artik bir cozum bulun silah hic fark etmez awp alan taaruz alan zipliyor bunedirya hadi 1 kere ziplarsin 2 kere ziplarsin arkadaşim millet bildigin kanguru ya awp aliyor hop oraya hop buraya nerf getirin suna yada ziplarken seksin şu mermiler cokmu zor bunu getirmek

Senior Member

Cool

Quote Originally Posted by FoUnDERSS View Post
    Ya asiri sekilde kanguru gibi zipliyor millet şuna artik bir cozum bulun silah hic fark etmez awp alan taaruz alan zipliyor bunedirya hadi 1 kere ziplarsin 2 kere ziplarsin arkadaşim millet bildigin kanguru ya awp aliyor hop oraya hop buraya nerf getirin suna yada ziplarken seksin şu mermiler cokmu zor bunu getirmek
    AWP de macrocular cok avantajlı ve adild değil ben koşarken bile zoom shot atarken adamın üstünde namlu olmasına rağmen sekiyor hedefi vurmuyo adam macrola sektirmiyor özel bi ayarıda yok yani macro maus olması yeterli sağ klik sol klik q-q veya 2-1 yada 3-1 ayarı yapsan yeterli aim yok diye üzülme kalem var zoom cek noktanın içine bir nokta bas veya holo silah al cerceviyi kalemle ciz noktanı koy sana kalıcı aim holo işte sen silmedikce orda durucaktır...
    Mario oyunun geliştirmiş versiyonu sadece
    Ben demiyorum artık tavsiyeleri ciddiye almıyorlar zamanında sunduk ama gördük ciddi anlamda ciddiye alınmadığını bu yüzden birşey demiyorum.
    Yönetim için güzel söyleyecek sözlerim kalmadı yazık yani...
    Aslında oyunun Güzelliğini dahada iyi olabiliceğini bilmiyorlar veya değerini bilmiyorlar...