Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 21 to 30 of 44
    Senior Member
    Sayın Patheoz,

Size de bir tane mage'in tek başına boss kesmesi komik gelmiyor mu ?
    Ekipçe bu duruma gülüyor musunuz ?
    Gülmüyorsanız gülmeye ne dersiniz?
    Gülüyorsanız bu durumu değiştirmek için çabanız var mı ?

Community Liaison Patheoz's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by KahramanXey View Post
    Sayın Patheoz,

Size de bir tane mage'in tek başına boss kesmesi komik gelmiyor mu ?
    Ekipçe bu duruma gülüyor musunuz ?
    Gülmüyorsanız gülmeye ne dersiniz?
    Gülüyorsanız bu durumu değiştirmek için çabanız var mı ?
    Rol yapma oyunlarının bölüm sonu canavarı konseptine ters bir durum, bu durumu değiştirmek için yapımcı firma ile iletişim halindeyiz.

Senior Member IronManWaNTeDS's Avatar
    Nickname
    IronMan
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    WaNTeDS
    Race
    El-Morad
    Benimde merak ettiğim sorular;

1) Yarınki UTC'ye kadar Mysterious Old Man (İtem kırdırma NPC'si) düzeltilebilecek mi? (Life's Crystal için.)

2) Manes ve Olympia'ya Dark Knight silahları ve Dark Knight Armorları ileriki bir tarihte de olsa eklenmesi düşünülüyor mu?
    Kimsenin senin yanında görünmesine güvenme.
    Karşına geçmesi için bir adım, düşman olması için bir lafın yeter.
    [Sadi Şirazi]

Olympia - IronMan First and Last PK Movie [TS SESLİ] #WaNTeDS
    https://www.youtube.com/watch?v=0jDhwSULv3Q

Junior Member
    Clan War olacak mı ?

Clan War tarihi nedir ?

Senior Member
    Yeni server istiyoruz.Duyun artık şu kadar insanın sesini !

Quote Originally Posted by ali6350 View Post
    Yeni server istiyoruz.Duyun artık şu kadar insanın sesini !
    yeni server çıkacak 1 ay sonra başlıyacaksınz maradon boş diye çünkü kaarını alan alıp gitmş olacak çoktan olympia Akara Manes gibi forumda konu açmaya başlayacaksınız onun için hiiiiç gerek yok mevcut sv ler yeterli daha krowaz utc yeni gelmiş gir oyna olimpiaya manese zaten yakın zamanda onlarda birleşir.

Senior Member Thapseus's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    özellikle ilk bölümdeki sorular ilkokul 1 öğrencisi kıvamında olmuş.

sevgili patheoz aşağıdaki kara delik olan konudaki meseleyide çözerseniz sevinirim.

http://forum.nttgame.com/forum/showt...ap%C4%B1yorlar

Bu arada pekçok soruya verilen cevap tabiki bir knightonline-nttgame klasiği olan "top yapımcıda" meselesi.

Şu sorunlara bakıyorum birde global oyun firmalarının çalışma tempolarına bakıyorum, bizim sorun olarak nitelendirdiğimiz pekçok şeyi pekçok oyun firması / mmorpg yapımcısı haftalık olarak düzeltiyor. hatta gün içinde hotfixle/ler ile onlarca problemin çözüldüğüne dahi şahit olunan durumlar olabiliyor.

yani bizim oyunumuzda yıllardır bugda olan, aylardır bozuk olan meseler var ve bu durum çok komik, tarifsiz bir durum.

Durumumuzu "istanbulun göbeğinde, doğalgazlı bir binada, soba kullanmakta ısrarcı olmak" olarak betimleyebiliriz.

Muhtemelen oyuna teknik desteği mgame altındaki noah system sağlıyor. Yahu peki sizin ceonuz, mgame in ceosuna gidip "şu noahtakilerin kulaklarını çek, çalışmıyorlar, aylardır yıllardır bozuk meseleler var düzenlenmiyor" diyemiyor mu ? Bizlerde profesyonel iş hayatında insanlarız, imal ettiğimiz mamülde en ufak bir çizikte bile yaşadığmız sorunlar ibretlik iken bu oyunda aylarca/yıllarca birşeylerin düzeltilememesini mantığım almıyor.

Bunun tek izahatı olabilir, noah system tüm enerjisini başka bir oyuna veriyor. Yani Kingdom Online gibi bir proje üzerinemi çalışıyorlar ? Yoksa hadi yeni içerik üretimini geçtim, mevcut içeriğin bile stabil olarak sunulamaması gibi bir aciziyetin başka izahatı kalmıyor.
    Last edited by Thapseus; 01-04-2018 at 10:18 PM.

Community Liaison Patheoz's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by IronManWaNTeDS View Post
    Benimde merak ettiğim sorular;

1) Yarınki UTC'ye kadar Mysterious Old Man (İtem kırdırma NPC'si) düzeltilebilecek mi? (Life's Crystal için.)

2) Manes ve Olympia'ya Dark Knight silahları ve Dark Knight Armorları ileriki bir tarihte de olsa eklenmesi düşünülüyor mu?
    Bu yönde bir çalışma olabilir ancak kesin olarak yarınki UTC öncesinde düzelmiş olacağını söyleyemeyiz, beklenmedik bir durumda yarın düzeltilemeyebilir.

Manes ve Olympia sunucularının ve oyuncularının durumuna göre yer almayan etkinlikler ekleniyor, şu an için bir kesinlik olmamasına rağmen ilerleyen tarihlerde yer almayan diğer etkinlikler de eklenebilir.

Quote Originally Posted by GulianooooDeSouzaa View Post
    Clan War olacak mı ?

Clan War tarihi nedir ?
    Tam olarak Clan War'dan kastınız nedir ?

Quote Originally Posted by Thapseus View Post
    özellikle ilk bölümdeki sorular ilkokul 1 öğrencisi kıvamında olmuş.

sevgili patheoz aşağıdaki kara delik olan konudaki meseleyide çözerseniz sevinirim.

http://forum.nttgame.com/forum/showt...ap%C4%B1yorlar

Bu arada pekçok soruya verilen cevap tabiki bir knightonline-nttgame klasiği olan "top yapımcıda" meselesi.

Şu sorunlara bakıyorum birde global oyun firmalarının çalışma tempolarına bakıyorum, bizim sorun olarka nitelendirdiğimiz pekçok şeyi pekçok oyun firması/ mmorpg yapımcısı haftalık olarak düzeltiyor.

yani bizim oyunumuzda yıllardır bugda olan, aylardır bozuk olan meseler var ve bu dorum çok komik, tarifsiz bir durum.

Muhtemelen oyuna teknik desteği mgame altındaki noah system sağlıyor. Yahu peki sizin ceonuz, mgame in ceosuna gidip "şu noahtakilerin kulaklarını çek, çalışmıyorlar, aylardır yıllardır bozuk meseleler var düzenlenmiyor" diyemiyor mu ? Bizlerde profesyonel iş hayatında insanlarız, imal ettiğimiz mamülde en ufak bir çizikte bile yaşadığmız sorunlar ibretlik iken bu oyunda aylarca/yıllarca birşeylerin düzeltilememesini mantığım almıyor.
    Yapımcı firmaların bahsettiğiniz global firmalar kadar geniş kaynaklara sahip olduklarını düşünmüyorum. Ayrıca işler ne yazıkki kulaklarını çek şeklinde ilerlemiyor. Mevcut şart ve imkanlarda en iyisi için çalışmalarımızı sürdürüyor ve planlıyoruz.
    Last edited by Patheoz; 01-04-2018 at 10:16 PM.

@hayatbenafq: Yeni yılda Knight Online'ın oyuncu kitlesini artırmak için neler planlıyor ?
    @GM Ekibi: Bu konuda ekip olarak birçok düşüncemiz ve çalışmamız mevcut.

Açıkcası bu düşünce ve çalışmalarınızı m.ediyorum.Korsan pvp sunucularına kaptırılan binlerce oyuncu mevcut.Knight Online artık piyasadaki oyunlar ile yarışamayacak kadar solgun ve halsiz duruma düştü.Ntt sadece ölmesin diye ilacı dayayıp bitkisel hayatta tutuyor.Şimdi yıl oldu 2018 piyasadaki oyunlara baktığımızda milyonluk oyuncusu bulunan mobil oyunlar bile mevcut.Koskoca knightın düştüğü bu durum beni fazlasıyla üzüyor açıkçası.Facebook sayfasına twitter sayfasına bakıyorsun koskoca efsanevi oyuna gele gele 30 yorum geliyor 28 i de yeni sunucu gelecek mi sorusu oluyor.Son zamanlarda yapılan bakımları fazlasıyla takdir ediyorum.Oyununa ara vermiştim fakat tekrar insan başlıyor.Neden derseniz,seviyoruz yani bu oyunu.Durumu ne kadar içler acısı olsada bazı konularda başka oyunlara gitmek istemiyoruz.Çünkü bizler herşeyin en güzelini bu oyunda gördük yaşadık.Şuan bile binlerce kişi yeni sunucu için talep iletiyor ve bu talep hakkında sizler kılınızı bile kıpırdatmıyorsunuz.Oyuna başlayacak insanlar sizlerin çelişkili cevapları üzerine korkuyor karakter dizmeye.Ekim ayından bu yana başlasam yarın bir server gelir olan yine bize olur korkusuna Allah inandırsın oyuna başlamıyorum.Bu oyun daha iyi yerlere laik böyle sürekli sorunlarla uğraşmaya değil.Her reste bir taraf patlak veriyor.Bir şambreli kaç kere yama yapabilirsin ki ?

Senior Member
    Bu oyunun bitişini sağlayan temel şeyler genel olarak İllegal/Bug/TL ile Karakter/İtem/GB satışı ama bunların hiç birine değinilmemiş.