Results 1 to 3 of 3
    Junior Member

Kazandığımız npler ile alakalı ? ( Medal )

Merhaba Sayın Oyun Yöneticileri ve Oyun Arkadaşlarım ;
    Ben uzun süredir boş boş czde takılarak zaman geçiriyordum birşeyi farkettim, ben clana girmeyi pek sevmiyorum genelde hep solo takılırım, başta manes ve olympia olmak üzere bütün serverlar için bir isteğim olacak ben ve benim gibiler için hatta herkes için bu ülke puanlarımız hiç bir işe yaramıyor öyle birikiyor 1 ayda 50 60k civarında bunlar için 10k np verip medal gibi bir gem alıp içinden takı düşürme ihtimalimizinde olduğu aynı korekodaki bir olayı bizim oyunumuzada getirsek iyi olmazmı sizcede hem insanların karakterlerini dizmeleri kolaylaşır hemde hiç bir amaç olmadan np kasmak yerine bir amacımız olduğu için insanları pkya teşvik etmiş oluruz, yani benim bu konuyla ilgili oyun yönetimine güvenim tam zaten npt gibi bi olaya kalkışırsa anında işlemi yapılır bu konuda bizim yetkililerimiz gerçekten çook iyi bunu hepimiz biliyoruz, ben bu yeniliğin gelmesi taraftarıyım,hem eskisi gibi clanların bir anlamı olur,bir değeri olur ve pk larımız dahada canlanır. hepinizden destek bekliyorum bu konu ile ilgili..
    Last edited by akoml; 01-13-2018 at 09:31 AM.

Senior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Manes
    Race
    El-Morad
    günlük 1k np verip kırdırma işlemini yapabilirsin
    krowaz npc sinde
    3 yada 4. şık sanırım

Banned
    Nickname
    SemirCEYLAN
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    ROME
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Medal gelebilir ama non trade olmalı. Pvplerdeki gibi satılan cinsten değil Yoksa TL ile yine alınır.