Page 12 of 17 FirstFirst ... 21011121314 ... LastLast
Results 111 to 120 of 168
    Senior Member ThrBjrnssn's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Gordion
    Quote Originally Posted by SeRiaLKiLLa View Post
    Benim etkinliğe girişim engelleniyor ve kazanç elde ediyor bu adam , bunu başka şekilde nasıl çözebilirler bunu düşünme mercii ben değilim oyunun yapımcısı. Böyle bir karar alınmış bende bunun bana göre doğru bir karar olduğunu düşünüyorum.
    Sen yine giremeyeceksin ki. Anlamamak istedigin nokta bu aslinda. O multici dediklerin yine girecek, bu sefer kazandiklari kutulari satamayacaklar ama bir sekilde kirdiracaklar. Legal sekilde oynayan ve oyun ici maddi dengeyi basta UTC olmak uzere etkinliklerden saglayan kisiler olumsuz etkilenecek.

Junior Member
    75 level sınırı nedir abi ya zaten görevlerle 73 oluyorsun 75 yapmaya bi şey kalmıyor 83 levelim daha bir kere utc ye giremedim koxperlar macrocular yüzünden 100 tane kutu aldım kırdırım ata ata pontus ring attı zarar bari drop oranlarını yükseltseydiniz neyse iyi forumlar

Senior Member
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    burdan çıkan sonuç siz oyunu bedava indirip kayıt olduğunuza dua edin.Biz istersek herşeyi ücretli yaparız.

Banned
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Selam,

Yazdıklarınıza göre UTC olmadan önce oyunda sanki hiç ticaret yoktu, herkes mecbur kalıp PUS'tan alış veriş yapıyordu sanki. Hayatında hiç UTC'ye girmeyip PUS eşyalarını pazardan alan binlerce oyuncu var. Kimse PUS eşyasını mecbur kendi imkanları ile alacak diye bir şart olsaydı pazarda satılamaz olurdu. Bu yazacaklarım direkt olarak sizi ilgilendirmiyorsa üstünüze alınmayın ama işsiz bir grubun bu oyunu kendi ticarethaneleri gibi görmeleri ve her darbe yediklerinde foruma gelip ağlanıp sızlanmalarından bıktık.

Free2play'in tam olarak tanımı bir oyunu bedava indirmeniz ve bedavaya kayıt olabilmenizdir. Bu kadar daha fazlası değildir. Knight Online oyunu Free2play bir oyundur, yani bedavaya kayıt olabilir ve oyunu indirebilirsiniz. Ayrıca üstünlük kurmak isteyen oyuncular için de Pay2Play seçeneği de vardır. Diğer oyunlarda free2play bir oyuncunun pay2play bir oyuncuyu kesmesi mümkün değilken Knight Online'da aynı eşyalara pazardan sahip olabilir ya da çeşitli karakterlerden bu özelliklere sahip olabilirsiniz.
    şimdi ben ticaret için oynamıyorum bu oyunu oyunada ticari açıdan bakmıyorum,benim derdim 3200 cashin 155 lira olduğu bir oyunda cebimden para çıkmadan oyundaki etkinliklerden bir takım şeyler elde edip bunlarıda satarak kendime sc pot felan alma derdindeyim,eğer bu etkinliklerden 3 5 masraf çıkartacak birşeyler çıkartıp çarkı döndüremezsem senin pus la ilgili kısıma geleceğiz o zaman biraz zorunlu hale gelmiş olacak pustan cashle alışveriş yapmak,madem bu ticarete dökenlere önlem almak için yaptınız jr bdw bf bunlarada yapın sesimi çıkartırsam,önceden jr vardı girerdik exp felan gitmezdi girer çıkardık şimdi giriyorsun exp gidiyor,bf desen sc pot parası çıkarmak için 1 2 saat masa başında canavar kesmen lazım ee bizde de o kadar zaman yok,sonuçta mod luğunu yaptğın nttgame de oyun üzerinden ticaret yapmıyor mu? babasının hayrına işler yapmıyor sanırım.

Senior Member DarkSantiago's Avatar
    Nickname
    DarkManX
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    DARKLAND
    Server
    KO -> Manes
    Race
    Karus
    Konuyla alakası yok belki ama ben bişey belirtmek istiyorum
    BUY PAZAR AÇARKEN 21 GB item alabiliyoruz
    SELL PAZAR AÇARKEN NEDEN 21 GB ye item satamıyoruz.

Bu konu hakkında düzenleme gelir mi ?

Senior Member
    yaw burda sanki herkes utc hep giriyorda konuşuyor destanda 1500 kişi deniyor utc girmeye 300 kişi giriyor 1200 ü dişarda. konumuz o degil konumuz utc kutusunun tradeye gereksiz kapatilmasi buna sonuna kadar karşiyiz. haa şöyle olur utcden kutusundan cıkanlar trade edilmez? o zaman tamam. ama bu olmamış kusura bakmasın kimse.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Afs1nBey View Post
    Madem kutuların tradesi kaldırıldı. Sundries'e Life's Crystal ekleyin KoreKo daki gibi boşuna bir ton para verip Life's a zarara girmeyelim
    Para vermek zorunda değilsin hocam gidip shel+5 kasıp kırdırabilrisin

Senior Member
    utc kutu düzenlenmesini pazara etkısı çok olucaktır tıcareti güzel bir eşyaydı kosperlarla daha farklı yola gıdılebılırdı 75 sınırının bile az olduğunu düşünüyorum 80+ olursa kosperları dahada zorluycaktır içerideki yaratıkları daha rahat keserdik dıye düşünüyorum genede bunada şükür 35 çok alt bır sınırdı

Senior Member Thapseus's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Güncelleme umut vaadediyor, fakat 75 level sınırının yeterli olduğunu düşünmüyorum.

utc için +79, 1k np ve birkaç kolay olmayan achieve şartı (örneğin 50 defa jr kazanmış olan hesaplar v.b.) olması daha makul olurdu.

bu arada gold/bronze premium sahipleri için aynı ipden 2/3den fazla karakter sokulamaması gerekmektedir.

illegal multi içinde xigncode/wellbia ile görüşerek mevcut durumla ilgili bir güncelleme ile belki mevcut xigncode bypass yöntemi üzerinde iyileştirme yapabilirler. Zira geçmiş dönemlerde birkaç defa xigncode güncellemesi ile haftalarca multi bot yazılamadı + bot ticaretini bırakanlarda olmuştu. Yani xigncode sürekli güncel tutulmalı, bypass edildikçe güncellenmeli.

Quote Originally Posted by Patheoz View Post

Değerli Şövalyeler,

Knight Online’ı gerçekleştirdiğimiz güncellemeler ile sizler için daha keyifli hale getirmeye devam ediyoruz.

Bu hafta yapılan bakım ile birlikte;

- Rutin sunucu bakımları yapıldı.
    - Under The Castle etkinliğinin seviye sınırı 35’den 75’e yükseltildi.
    - Tüm sunucularda Under The Castle etkinliğinden elde edilen Trophy Of Flame eşyası takas edilemez hale getirildi.
    - Under The Castle etkinliği Manes ve Olympia sunucularında aktif hale getirildi.
    - Mysterious Narki NPC’si aracılığıyla eşya kırma opsiyonu Manes ve Olympia sunucularında aktif hale getirildi.
    * Eşya kırdırma seçeneği üzerindeki sorun kontrol ediliyor
    - Oyun içerisindeki kanatların görünümünde yaşanan sorun giderildi.

Under The Castle Etkinlik rehberine buradan ulaşabilirsiniz.

İyi eğlenceler dileriz!

NTTGame | Knight Online Ekibi
    UTC geldiğine göre, Dark Knight Silahlarının da bir an önce gelmesi gerektiğini düşünüyoruz. Açıkcası Dark Knight Silahlarının olmaması büyük bir eksiklik diye düşünmekteyiz.