Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 18 of 18
    Junior Member
    valla hacı 7 8 karma setle karsıdaki adama nova ile vurdugum damage 1100 full mp 83/2 +8 aztec ile +7 +8 karma set yerine +7 full mp basılıs etle vuruyorum maks nova damagesi 1200 +60 mp demek 100 damage demek armorlarda mp mage karakterinde ciddi anlamda işe yaramamaktadır sadece verilen statlarda işe yaramaktadır.Full mp armor takmanın tek etkili oldugu nokta staf ile 70 80 tekleme skilleri ondada maks 100 damage oynatıyor

Senior Member
    dostum o önceden olan bir şeydi. artık mp insanlara da etki ediyor.

Senior Member
    Quote Originally Posted by TheWishoTR View Post
    valla hacı 7 8 karma setle karsıdaki adama nova ile vurdugum damage 1100 full mp 83/2 +8 aztec ile +7 +8 karma set yerine +7 full mp basılıs etle vuruyorum maks nova damagesi 1200 +60 mp demek 100 damage demek armorlarda mp mage karakterinde ciddi anlamda işe yaramamaktadır sadece verilen statlarda işe yaramaktadır.Full mp armor takmanın tek etkili oldugu nokta staf ile 70 80 tekleme skilleri ondada maks 100 damage oynatıyor
    İşte elin mage oyuncusu olmayan adamlar çakmadan videolar çekiyor, buradaki bazı modlar da dahil o video ağzıyla yorum yapıyor.
    Videoyu çeken adam bir hurafe yaratmak için karşı taraftaki adamdaki resistant takıları çıkarttırıp kendisi MP kıyafetleri giyip atak yapıyor, videoda atağın arttığı yönünde yalanlar uydurup insanları kekliyor.
    Hurafe değişmiyor, insanların yalana inanmaları kolay olduğu için inanıyorlar. Bunu mageden anlamayan adamlar yapıyor bir de üzücü olan o.
    Cins cins videolar yüklüyorlar, hepsi birbiriyle alakasız.
    Zaten akıl yürüten bir insan, o videolar bir inceler. O videoyu çeken ne hikmetse, hem iyi bir priest, hem mage, hem asas, hem warrior oyuncusu oluyor, bir de sözde bunun harici oyundaki birtakım yanlış bilinen şeyleri kendince düzeltiyor.
    Amaç izlenmek ve pirim yapmak. Beynini kullanan insanlar sayesinde bu mümkün olmayacaktır.
    DİREN 'VAMPİRİC FİRE'

Senior Member
    Nickname
    Lich - Fsociety
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    NeverDieTurkey
    Race
    El-Morad
    magede atack için en önemli etken eline taktığı stafın atağıdır daha sonra elemental damage etki eder en ise magic power bonusu dikkate alınır. üzerinde full mp giysi takılarıda full mp olan dual old frsi ve +8 wood staf takan biri üzerinde hiç mp kıyafet olmayan takılarıda sadece old fr olan fakat elinde hell blood fulitol codex gibi yüksek ap li bir staf takandan daha az vurur. Hellblood>Scorching>woe , +8 salamander=+7 scorching gibi.

Senior Member
    Konuyu açan arkadaş kısaca demiş ki 60 MP sadece 100 damage fazla vuruyor, ama herkes anladığı şekilde yorum yapmış

Senior Member
    Alan skili yüksek olması gereken magelerın cogu warriorun alan skılının yarısı kadar vurdugu bir düzende oynuyoruz. ben novayla meteorlar 1300 max vuruyorum warrior berserker geliyor 2300 3000k vuruyor, alan skil bu, tekli degil.. hem 13 14 k can var hem alan 3k vuruyor.. manes örnegine bakarsanız mageler czde pk atmıyor çogu mage klan oyunu bıraktı manesi bitiren en büyük şeyde bu. bak şimdi bizim canımız 5-6 k oluyor buffla. asasın biri gelip 5k vuruyor tek atiyor buna birşey demeyiz çünkü her classın kendıne ozel yetenegi var adi üstünde asas adam suikastci.. warrior savaşcı, mage degil bu yere 3-4k vursun 4k yı abartı olarak sanmayın gidin bakın youtubeden 4k vuranlarda var.
    Last edited by kiral53; 12-31-2017 at 06:13 AM.

Banned
    Nickname
    AladdinKeykubat
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    Türk Silahlı Kuvvetleri
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by disleksy22 View Post
    bilenlerden derli toplu tecrübeli bi cevap bekliyorum
    normalde mage "mp" ile hasar arttıran bi tür. ben mageyi tamamen hasar oynamayı seviyorum bu yüzden giysileri de mp kullanıyorum.
    bu gün aklıma geldi bi deniyim farkı ne kadar diye. yaklaşık 60 mp ile hasar farkı 100 bile değil "yaratıklar için"

Soru: magenin hasarını neler ne yönde etkiliyo ?
    Ne yaptın 18 skilimi vurdun? Yoksa Mage 30 lwl mi?

Senior Member
    mage de elit item yaparsın max 1200-1300 vurursun itemli adama
    mage de orta düzey item yaparsın max 1100-1200 vurursun itemli adama

mage damage sistemi değiştiğiden beri bozuk, ne kadar item yaparsan yap 100 veya 200 hasar artıyor. ama warrorlar 1 tane bilene takı upgradelesin hasarı artıyor, o da alan vuruyor bu da üstelik warrior ölümsüz ve mekanik.