Results 1 to 7 of 7
    Junior Member

Exclamation Chaos dc sorunu ALLAH RIZASI için düzeltin artık

bıktım gerçekten bıktım chaos ta dc olmaktan çok sıkıldı her adam 20m ilerden bana tek attı ve ben dc oldum yeter gerçekten yeter bir şeyide yapın artık 82 ye char kas choas bile gireme yazıklar olsun bu yönetime gerçekten ko olayından soğuttunuz

[IMG][/IMG]

Junior Member
    Az önce bende dc yedim hemde birinci sıradayken. W+r yapınca dc atıyor sanırım. Düzeltilirse makbule geçer. Zarardayız ziyandayız her zamanki gibi...

Senior Member TurkBlade's Avatar
    Race
    Karus
    Z+R veya W+R yapınca ve hedef aldığınız karakter ile aranızda farklı bir rakip varsa karakter ona takılıyor ve DC verebiliyor. Buna dikkat ediniz. Problemi daha önce bizler bildirdik. Umarım düzelir.
    Last edited by TurkBlade; 12-29-2017 at 03:58 AM.
    Kim demiş Avrupa insanı medeni?
    Ne edep var ne hayâ çırılçıplak bedeni!
    Eğer medeniyet açıp saçmaksa bedeni;
    Desenize hayvanlar bizden daha medeni!

Senior Member 0hMyGod's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Sen öldükten sonra DC yemişsin, bağlantısal bir durum olabilir.

Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Manes
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by TurkBlade View Post
    Z+R veya W+R yapınca ve hedef aldığınız karakter ile aranızda farklı bir rakip varsa karakter ona takılıyor ve DC verebiliyor. Buna dikkat ediniz. Problemi daha önce bizler bildirdik. Umarım düzelir.
    Bilmiyorum farkındamısınız ama karus ırkında w tuşuna kendiliğinden bastığı için sürekli dc olunuyor ve 2 ay önce mgame iletildiği söylendi ve tık yok demekki 1 yıl felan geçmesi lazım

Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Manes
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by CeWRuZb View Post
    bıktım gerçekten bıktım chaos ta dc olmaktan çok sıkıldı her adam 20m ilerden bana tek attı ve ben dc oldum yeter gerçekten yeter bir şeyide yapın artık 82 ye char kas choas bile gireme yazıklar olsun bu yönetime gerçekten ko olayından soğuttunuz

[IMG][/IMG]
    Tamamen katılıyorum. Düzeleceğini pek sanmıyorum 2 ay önce bildirmişler 1 yıl sonra düzelir artık gerçi sen yine iyisin karus ırkında kendiliğinden w tuşuna basıyor karus olma sakın kanser olursun

Banned
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Hem karusum hem okçuyum hem de w skill r combodu yapıyorum, bu dc olanların %99 u pedal veya macro ile combo yapıp araya giren adamı seçemeden dc olan arkadaşlar keşke ilk skill barda ilk sayfayı kapatmadan ss atsaydın bir bakardık skill bara hp pot nerde sprint skill nerde.