Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 18
    Senior Member FastBurak's Avatar
    Nickname
    [Fast]Burak
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad

28 Aralık Tarihli Sunucu Bakımı - Yorum Konusu

Herkese Merhaba,

28 Aralık tarihli Phantomers sunucu bakımı ile oyuna eklenecek içerikler ve yapılacak çalışmalar hakkındaki yorumlarınızı bu başlık altından yapabilirsiniz.

Güncelleme notlarını görmek için buraya tıklayın.

İyi Oyunlar dileriz.

NTTGame || Phantomers Ekibi

Benim 3 tavsiyem var. Bunları hemen uygulamanız zor ama ilerleyen zamanlarda mümkün.

1)Hile kullananların tespiti ve cezalandırılmasıyla ilgili bir takım güncellemeler yapılsa daha iyi olurdu. Yapılacak olanlar güzel ama asıl sorun onlar değil. Hile kullananlara daha kalıcı yaptırımlar uygulanabilir. Mevcut yaptırımlar hiç caydırıcı değil. (Mesela ıp ban atılabilir) Ayrıca hile kullananlara ilk seferde süreli ceza vermek de yanlış. Süresiz ceza verilmeli. Özellikle klan maçlarında hileden geçilmiyor. Bu konuda daha sıkı takip yapılabilir.

2)Oyunda fps değerleri ciddi fark yaratıyor. yüksek fps değerlerine sahip oyuncular düşük fps değerlerine sahip oyuncuları biraz daha erken görüyor ve dolayısıyla önemli bir avantaj elde ediyorlar. Ayrıca silah tepmesini de daha iyi kontrol ediyor. Bunun için fps üst sınırı getirilebilir. Çok iyi donanımı olan oyuncu, donanımdan tam verim alamayacağı için bu durumdan şikayet edebilir. (Bence haklıdır da ama eşit koşullarda mücadele kimin daha iyi olduğu daha net belirler.)

3)Makro konusunda da düzenlemeler yapılabilir. Zira bazı makroların hileden pek de farkı yok. Örneğin taaruzlarda kullanılan bazı makrolar çok seri ve isabetli atışlar yapılmasını sağlıyor. Özellikle AK-47 de kullanılan makrolar silahın nerdeyse hiç tepmemesine ve silahın tam otomatik keskin nişancı gibi çalışmasına neden oluyor. Bu durum aynı zamanda kullanıcının hile mi yoksa makro mu olduğunu anlamayı da güçleştürüyor. Yüksek fpsye sahip bazı oyuncuların kullandığı çömelme zıplama makroları da vurulmalarını son derece zorlaştırıyor.

"Quis custodiet ipsos custodes?"
    Last edited by Canavar61; 12-25-2017 at 09:49 PM.

Senior Member
    Nickname
    SiyahLider
    Guzel yazi olmus ancak kac bininci kez dile getirildi.Fps ve makrodan ziyade suanda mevcut malum site fixlenirse daha iyi olucak.Hile kullananlarin sureli uzaklastirilmasi yorumunada katiliyorum
    Last edited by FastBurak; 12-26-2017 at 12:27 PM.

Teşekkürler SiyahLider.
    Quis custodiet ipsos custodes?

Junior Member
    Güncelleme güzel Kar topu modu da çok zevkli oluyor oynaması
    Fakat söylemek istediğim bir şey yeni lobi arka planı eski lobi arkaplana nıa göre daha iyi ne açıdan derseniz FPS açısından diyorum eski lobi arkaplanı varken takılmalar oluyordu bu yeni gelen lobi arkaplanı ekranında hiç takılma görmedim gayet akıcı kesinlikle bu arkaplan kalmalı

phantomers member_playıng hatası alıyorum yardım

Senior Member FastBurak's Avatar
    Nickname
    [Fast]Burak
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by 37x_x56eB3Tp View Post
    phantomers member_playıng hatası alıyorum yardım
    Tekrar deneyiniz.

Member
    Nickname
    EldRitch
    Clan
    Rival Brothers
    Sacma sapan güncelleme yapıyorsunuz Hileler Havada ucuşuyor adam bizi baseden vuruyor şimdi girinde birbirinize kar topu atın

Quote Originally Posted by CosyMaker View Post
    Sacma sapan güncelleme yapıyorsunuz Hileler Havada ucuşuyor adam bizi baseden vuruyor şimdi girinde birbirinize kar topu atın
    Aynen katılıyorum.
    Quis custodiet ipsos custodes?

Fps düşşü ve hileciler oyunda harika bir güncelleme helal olsun.