Results 1 to 4 of 4
    Junior Member

otp bozuk acil yardım

eski hesabımda otp sıfırladım yanlış kod dedi yeni hesap açtım 2 tane aynı şekilde hala otp kodunu yeni almış ve doğru girdiğim halde yanlış diyor 5 6 yıllık oyuncusuyum tekrar başlayayım dedim. otp ilk kullananlardan biriyim ama anlamadım bunu ben naparsam yapayım otp kodu yanlış diyor aktif edemiyorum lütfen yardım

Senior Member LiteraryLuckys's Avatar
    Saat uyuşmazlığı sorunu yaşıyor olabilirsiniz. Aşağıdaki bağlantıdaki adımları uygulayarak tekrar deneyebilir misiniz ?

[OTP] AnyOTP Kod Uyuşmazlığı

Senior Member akoml's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Merhaba,

"Öncelikle hesabınız farklı kişilerin eline geçmiş ve hatalı OTP girişi yapılmış olabilir. Bu nedenle şifre değiştirmenizi öneriyoruz."
    Şifre değiştirme işleminden sonra aşağıdaki adımları uygulayınız lütfen.

ERROR! OTP LOGIN FAILED WITH UNKNOWN ISSUE. PLEASE CONTACT CUSTOMER SERVICE
    Yani diyor ki ''HATA! BİLİNMEYEN SORUN. HEMEN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN ''

Bu durum için çözümlerimiz oldukça basit

Lütfen AnyOTP programını kullanmış olduğunuz cihazın Saat & Tarih güncellemesini ve AnyOTP programının ayarlar bölümünden Time Synchronize işlemini buradan gerçekleştiriniz. Zaman ayarlarınızın İstanbul (UTC+3) olarak yapılandırıldığından emin olunuz.

Daha sonra oyuna giriş için , OTP testi veya Portal üzerinden değişim işlemleri için daha önce kullanılmamış bir OTP kodu kullanınız.

Eğer sorununuz hala devam ediyorsa hatalı giriş denemeleri sebebi ile sistem kendini bloke etmiş olabilir. Sistemin bloke durumunu kaldırmak için lütfen burada bulunan adımları gerçekleştiriniz.

İşlemler lütfen adım adım uygulayınız.

Junior Member
    +++*+++++++++