Results 1 to 5 of 5

Gmlere bir Sorum olacak acil yanıt

şikayet ettiğimiz kişilerin ceza aldığını ve işlem yapıldıgını nasıl bileceğiz nasıl öğreneceğiz bu bilgiyi nasıl öğreneceğiz adamları şikayet ediyoruz adamlar hep oyunda ya itemlşeri var diye bizi hor görüyorsunuz kaale almıyorsunuz yada ciddi anlamda işlem yapılmıyor macro olmadıgım halde hapise atıldım hapisten cıktıkdan sonra orhanbey dalga geçti adamı öyle attırırtlar hapise diye biz ceza alanların ceza aldıgından nasil emin olucaz ?

Senior Member LiteraryLuckys's Avatar
    CR bölümüne yaptığınız bildirimleri kontrol ederseniz konu altına yorum olarak bilgilendirme yapılıyor. Eğer haksız yere tarafınıza cezai işlem uygulandığını düşünüyorsanız destek ekibiyle iletişime geçebilirsiniz.

geçiyorum adamlar kullanmışsınız diyor 1200 kc verip hapisten çıkarttım inanın hiç bir illegal ile alakam yok 2 yıldır girmiyordum bile oyuna girdim dc pre aldım char kasdım 1 hafta sonra macro diye hapise atıldım adaletsizliğin bu kadarı incelenmeden yapılıyor tarafımıza işlemler dünde incelenecek dendi konu kapatilmiş konu yok

Senior Member LiteraryLuckys's Avatar
    Son dönemlerde bir çok oyuncu haksız yere zindan bölgesine atıldığını belirtiyor. Aşağıdaki konuyu inceleyin belki bu suçlardan birini yasak olduğunu bilmeden işlemişsinizdir.

Ceza Alan Oyuncular Hakkında - 65

Senior Member akoml's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Merhaba,

Cheat Reports bölümüne şikayet ettiğiniz kişileri, konunuzu takipte kalarak bilgi edinebilirsiniz. 21.00'dan sonra her gün arşivleme işlemi yapılıyor, bu saatten önce girip bakmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ekstra bir bilgi paylaşmamız mümkün değildir.

Hesabınız hakkında bilgi ve itirazlarınızı da destek sisteminden yapmanız gerekmektedir. Forum üzerinden herhangi bir destek sağlanmamaktadır.