Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 23

Thread: önemli

Junior Member
    Nickname
    BLUE
    Clan
    Tekel Bayi

Exclamation önemli

Merhabalar bazı arkadaşların hesapları banlandı ve bilgi alamıyorlar onlarla ilgili sorularım olcaktı.Aşagıda yazdıgım çarların neden , ne kadar süre ban yedıklerını, ne zaman acılacagı hakkında bilgi almak istiyorum yardımcı olur musunuz ? Teşekkürler.

-MyRomules42
    -Volentes
    -Creafix
    -CrewTeXas
    -ABSİNTHE
    -VasiLİ

Senior Member
    Nickname
    SiyahLider
    Myromules42 ve Vasili demi banlandı.Temiz oyuncular diye biliyordum.Geçmiş olsun.Umarím surelidir.

Game Master Khaliz's Avatar
    Class
    Rogue
    Race
    El-Morad
    Selamlar,

Buradan tek tek bilgi vermek istemiyorum. Bu oyuncuların ceza sebebi 3. parti program kullanımı ve teşebbüsü şeklinde değişiyor. Uyarı maksadıyla cezalar süreli olarak verildi, fakat 2. kez aynı durumla karşılaşılırsa ceza süresize çevirilecek.

Senior Member
    Nickname
    Ciminli24
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    Sivrisinekler
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Khaliz View Post
    Selamlar,

Buradan tek tek bilgi vermek istemiyorum. Bu oyuncuların ceza sebebi 3. parti program kullanımı ve teşebbüsü şeklinde değişiyor. Uyarı maksadıyla cezalar süreli olarak verildi, fakat 2. kez aynı durumla karşılaşılırsa ceza süresize çevirilecek.
    İşte yaptiginiz 1. Hata sureli nedir ya arkdsim adam hile aciyor kullaniyor bide siz uyari amacli sureli uzaklastiriyorsunuz resmen rezillik hepsi srfsizin onde gideni hileyi kullananda kullandiranda yazik ya

Senior Member
    Quote Originally Posted by FoUnDERSS View Post
    İşte yaptiginiz 1. Hata sureli nedir ya arkdsim adam hile aciyor kullaniyor bide siz uyari amacli sureli uzaklastiriyorsunuz resmen rezillik hepsi srfsizin onde gideni hileyi kullananda kullandiranda yazik ya
    İşte Adalet bu burda biz kullansak anında ban sınırsız o zaman bende 1 kere yakalana kadar kullana bilirim demekki o zamana kadar ne kastıysam kardır bölemi düşünmek lazım siz bu olanağı veriorsunuz...

Senior Member
    O banlanan herkez için sınırsız ban istiyoruz....

Senior Member TankTesla's Avatar
    Nickname
    TeslaTank
    Efenim tüm ceza alanlar hileden almamış olabilir. Bir takım oyuncuların o anki davranışlarından veya önceki maçlarda konuşma tarzlarından ceza alınmış olabilir. Bazı cezaların durumları süreli olabiliyor, adminin insiyatifine kalmış cezalarda var. Duruma göre değerlendirilir. Benden bukadar Saygılarımla...
    Т Ξ S Ł Λ Т Λ Л К

Senior Member
    Quote Originally Posted by TankTesla View Post
    Efenim tüm ceza alanlar hileden almamış olabilir. Bir takım oyuncuların o anki davranışlarından veya önceki maçlarda konuşma tarzlarından ceza alınmış olabilir. Bazı cezaların durumları süreli olabiliyor, adminin insiyatifine kalmış cezalarda var. Duruma göre değerlendirilir. Benden bukadar Saygılarımla...
    gönderdiğim videoya rağmen sonunda Limerence de ban yedi ama süreli yedi Hileden yiyenlerde süreli yiyor süreli bu oyunculara bir cesaret meselesi ELEMENTİRX de süreli Ban yedi diye duydum Hileden ama süreli olduğuna inanmak istemedim ama demekki doğruymuş...
    Bu adamlar kurallari ihlal ediyor hakkımıza gasp ediyor birde süreli ban yiyor o zaman herkez kullansın 1 yakalanana kadar 1 şanz daha veriliyor bu bir teşvik oyun sarfı millete kullanması için yürek veriorlar 1 defa kullan bişi olmaz misali...
    Yetkilileri Tiket yoluyla şikayette bulundum öyle Limerence ye süreli banladılar yoksa onuda yapmıcaklardı öyle düşünüyorum 09.12.2017 den beri uğraşlarıma rağmen yeni ban yiyor mecbur kaldıkları için...

Senior Member TankTesla's Avatar
    Nickname
    TeslaTank
    Hilecilerin süreli ban yemesi gerçekten üzücü, makro dahi tüm hilecilerin gerekli cezalara çarptırılmaları gerekiyor. Saygılarımla...
    Т Ξ S Ł Λ Т Λ Л К

Senior Member
    Quote Originally Posted by TankTesla View Post
    Hilecilerin süreli ban yemesi gerçekten üzücü, makro dahi tüm hilecilerin gerekli cezalara çarptırılmaları gerekiyor. Saygılarımla...
    Katılıyorum birde ne güzel soruyorlar ne zaman banım acılır diye ben utanırım böle durumda Nickimi vermeye sisteme karşı exp kasmak için kullanana sesimi cıkartmam yanlış olsa dahi herneyse diyebilirim ama bir oyuncuya karşı kullanılıyorsa o zaman bu hakka girer Helal etmiyorum bunu destekleyenlerede hakkımı helal etmiyorum...
    knight online Genel olarak sisteme karşı kullanılıyor koxplar bende kullandığım oldu olmadı değil ama durum öle bir hal almıştıki koxp olmayanı partye almıyorlardı artık oyunda koxp şart olmuş durumdaydı şimdi öle bir durum kalmadı şimdi ne güzel koxperleri dışlıyorlar ama pazar dolandırıcı dolu hacker dolu...
    Buna önlem alamıyorlar bu konuda birşeyler yapmalılar bu yüzden knight online bıraktım...
    konumuz knight değil sadece bir misaldı bu...
    Bu oyunda direk hakkımıza gasp ediliyor macroda binevi hile sayılır yasaklanmalı ve sınırsız ban atılmalı...
    Tesla'ya katılıyorum bu konuda...
    Saygılar...