Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 16
    Junior Member

Porutu'ların Puss İtemi Satması Hakkında

Sayın moderatörler bir soru soracağım,cevaplandırırsanız aklımdaki şüpheler gitmiş olur.Bakıyorum her serverda Pus itemleri teşkilatı kurmuş kişiler var.Dc Pre olsun,Genie olsun,Karivdivs,Oto loot vsvs..Şimdi şöyle birşeyi merak ediyorum,şuan bende Cash satan bir sitede ismini vermiyorum mali akışım yüksek olduğu için Cash ve gb alımlarında indirim uyguluyorlar.Örnek vermek gerekirse 155 tl olsan bir cash'i bana 151 tl 'ye verebiliyorlar ve kesinlikle başka bir indirimin söz konusu olmadığını söylüyorlar.Şimdi bu adamlar pus'taki karşıılığı olan itemleri ya aynı değerine yada biraz daha uyguna satıyorlar.Yani bir insanın 151 tl ye cash alıpta bana yapılan indirim gibi pazarda bu itemleri satmasının hiçbir mantığı yok.Peki sorum şu size Nttgame mi sağlıyor ucuz olarak belli başlı kişilere cash satımını ? Yada mantıklı bir cevabınız var mı ? Teşekkürler..
    Fikirlerinizi bekliyorum
    Last edited by IBlackWicked; 12-12-2017 at 08:05 PM.

Junior Member
    Nickname
    eXeLiqhT
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Bu konuda bende şikayetciyim. Eski sistem gibi 1 ip üzerinden 1 char giriş sağlansın neden diye sorursanız.

Buss almaya calısıyoruz adamın üstüne tıklayamıyoruz.
    +8 Yakmalık almaya calısıyoruz adamın üstüne tıklanmıyor.
    İnn hostesin önü mahşer alanı gibi
    Fragment satanların orası Şampiyonlar ligi gibi

Adamlar oyundan güzel ekmek yiyorlar bellikide böyle işlere başvuruyorlar

Junior Member
    Quote Originally Posted by xxxxxx77 View Post
    Bu konuda bende şikayetciyim. Eski sistem gibi 1 ip üzerinden 1 char giriş sağlansın neden diye sorursanız.

Buss almaya calısıyoruz adamın üstüne tıklayamıyoruz.
    +8 Yakmalık almaya calısıyoruz adamın üstüne tıklanmıyor.
    İnn hostesin önü mahşer alanı gibi
    Fragment satanların orası Şampiyonlar ligi gibi

Adamlar oyundan güzel ekmek yiyorlar bellikide böyle işlere başvuruyorlar
    O biraz zor hocam.İnternet cafe'de oynayan var,yurt ortamında oynayan var,öğrenci evlerinde oynayan var.Benim sorduğum sorunun cevabı başka Nttgame mi veriyor ucuz Cash'i onu merak ediyorum

Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Manes
    Race
    Karus
    o siteler kc yi nttgame den daha ucuza satıyor
    12/12/2017 NNgame 400kc 22.50tl
    12/12/2017 farklı sitelerde 19.50tl (indirimsiz hali) sizin gibi işlem i yüksek olanlar indirim de alabilir ve bu siteler bu kc üzerinden de para kazanması gerekiyor be şekilde bile kar ediyordur doğal olarak nttgame bize 22.50 tl sattığı 400kc yi aracı siteler daha da uyguna alıyordur diye düşünüyorum bize 19.50tl ye sattıklarına göre

o aracı siteler muhtemelen bu işi yapıyor o gereksiz pazarlar kalksa sıra sayma olayı da biter ben yatarken pazara bırakıyorum akşama kadar kalıyor dc yemezse sonra oyunuma bakıyorum 24 saat pazarda tutmanın bir anlamı yok bence

Banned
    O charların sitelerin charları olduğunu düşünüyorum. Çünkü gb satan sitelere girip kontrol ettiğinizde sürekli gb stokları mevcut oluyor. Bu kadar gbyi sadece alışlardan karşılayamaz, sürekli oraya koydukları charlar ile pus itemlerini gb satış fiyatına göre ayarlayıp satıyorlar. Böylece hem her satıştan kar etmiş oluyor hemde ellerinde sürekli stok bulunuyor

Banned
    Nickname
    빠른코르트
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Portu Charı Pazar Kurmak Ve Kilitlemek Dışında Neye Yarıyor?

Banned
    Acı ama gerçek ama pek takan yok varsın olmasın onlar oldukça TL online ben offline.

Senior Member
    Garip olan bu kişilerin sürekli online olmaları ve sürekli aynı işi yapabiliyor olmaları. Yani mesela destanda DC yediğin zaman tekrar girmen pre olsa dahi süre ister . Ve bu adamlar aynı adamlar hep ve 7 24 online lar . DC bile olmuyor mu bu adamlar . Gem piyasası da ellerinde bugün 5m den buy kuruyorlar yarın 6m den . Elindeki gemleri 5m den aldıklarını 7 m den satıyorlar 6m den aldıklarını erittiklerinde tekrar 5m e düşüyor gem buy pazarları. Aynı şey fragment kutu ve pus itemleri içinde geçerli . Destanda hepsi sadece pus itemi satıyor aldıkları fiyata ve hepsi pre almak zorunda . Ne karları oluyor bunların ? Nasıl bı iş var işin içinde çözemedim

Pazar tutma olayları artık can sıkmaya başladı her serverda her itemlerin içinde varlar , ve buna yapanlar 1-2 kişiler ama bizi takan yok sesimizi duymuyorlar biraz daha beklerim olmasa Alt + f4 çekip gideirm oyunmu oynayacağız milletin kahrınımı çekeceğiz .

PAZAR TUTAN İT KÖPEKTEN BIKTIK .... ADAM PARA KAZANACAK DİYE BENİM OYUNUMUN İÇİNE S.....
    G1 kadar olamıyorsunuz keşke g1 olsada o item satsa hiç olmazsa uyguna satıyordu bizide itin köpeğin eline bırakmıyordu .

Junior Member
    Quote Originally Posted by MorganLeFY View Post
    O charların sitelerin charları olduğunu düşünüyorum. Çünkü gb satan sitelere girip kontrol ettiğinizde sürekli gb stokları mevcut oluyor. Bu kadar gbyi sadece alışlardan karşılayamaz, sürekli oraya koydukları charlar ile pus itemlerini gb satış fiyatına göre ayarlayıp satıyorlar. Böylece hem her satıştan kar etmiş oluyor hemde ellerinde sürekli stok bulunuyor
    Evet hepsi site charları emin olun. Zamanında online hizmetlere bağlanıp birkaç siteden teyit etmişliğim vardı. Ucuza cash alıyorlar resmi satıcı olduklarından ve piyasayı hem cash satarak hemde pus itemi satarak ellerinde tutuyorlar. Fiyatlar hep bu insanlara bağlı. Aslında büyük sorun ama çözüm için çalışıldığını sanmıyorum.
    Hatta eski konuşmalarım vardı elimde kalan onu atayım;

Last edited by kuricik; 12-13-2017 at 06:42 AM. Reason: Ekleme