Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 16

Teşekkürler NTT! Teşekkürler Patheoz!

Merhabalar, yıllardır hiç inanmam report edilenlerin ban yediğine ama NTT'de iş değişmiş..

CR'ye bildirdiğim 2 koxper gözümün önünde dc oldu gelirler şimdi zaten diye beklerken forumdaki CR' konuma bakayım dedim Patheoz tarafından gerekli işlem yapılmıştır cevabını aldım. 26 Dakika'da! Dile kolay.Çok teşekkürler, oyunu temizlediğiniz için.

Senior Member GEZIPARKI1923's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Hepsi 26 dk da sonuçlanmasada nttgame gerçekden şuan best yayıncı

Senior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Eksikler olsada ;Bende titiz ve birşeyler başarma çabaları içerisinde oldukları kanaatindeyim.

Senior Member MlCHONNE's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Olması gerekende buydu teşekkürler.

Knight bırakılmaz ara verilir mantığıyla tekrardan cashlerimizi yükleyip kardeşimle oyuna döndük. Bu durumu görünce dedim paralar boşa gitti aynı tas aynı hamam. Oyuncu olarak üzerime düşeni yapayım CR’ye atayım dedim k2 zamanında 1 ay ban yemeyen koxperler vardı. 26 dakika da iş bitirildi. Ticket süresi desen maks 72 saat oyuna ve oyuncuya önem veriliyor bence hocam.

Junior Member
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by lykiab3r22 View Post
    Knight bırakılmaz ara verilir mantığıyla tekrardan cashlerimizi yükleyip kardeşimle oyuna döndük. Bu durumu görünce dedim paralar boşa gitti aynı tas aynı hamam. Oyuncu olarak üzerime düşeni yapayım CR’ye atayım dedim k2 zamanında 1 ay ban yemeyen koxperler vardı. 26 dakika da iş bitirildi. Ticket süresi desen maks 72 saat oyuna ve oyuncuya önem veriliyor bence hocam.
    daha yeni dönmüşsün oyuna şimdi oyun güzelleşmiş deme evresindesin biraz daha oyna

Quote Originally Posted by lochness View Post
    daha yeni dönmüşsün oyuna şimdi oyun güzelleşmiş deme evresindesin biraz daha oyna
    Eminim yine zaman içerisinde bir takım sıkıntılar olacaktır. Yine koxpler, tbl kullanan emek hırsızları yer alacaktır bu oyunda ama baki olan bizleriz Onlar er ya da geç bir yerlerde yakalanırlar

o bişimila carım niye hapse düştü diye ticket attım 2 dk sonra hapisten nasıl çıkılır diye cevap geldi

Senior Member Rhales's Avatar
    Quote Originally Posted by Desing_1n_Malice View Post
    o bişimila carım niye hapse düştü diye ticket attım 2 dk sonra hapisten nasıl çıkılır diye cevap geldi
    Hızlı geri dönüşten memnun musunuz emin olamadım ancak;

Numara değişikliği talep ettiğinizde aynı gün cevap almışsınız ve 3 gün içerisinde numara değişikliği işleminiz sonuçlanmış.
    Neden hapse gittim? demişsiniz 4 dakika sonra "makro" kullandığınız belirtilerek tarafınıza bilgi verilmiş.

Umuyorum ki aldığınız destekten memnun olmuşsunuzdur.

Pazar tutanlar ne olacak hiç bir işlem yapılmıyor adamlar tüm serverın ticaretini ellerine aldılar .