Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 23
    Banned
    Nickname
    빠른코르트
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Kısacası Farm Yok Panpa Reb Kas.

Senior Member VSTiTrek's Avatar
    Nickname
    TiTrek
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Speedycort View Post
    Kısacası Farm Yok Panpa Reb Kas.
    dc bitene kadar tavsiye istiyorum... dc den sora reb olabilir
    KO bir oyun olabilir mi dersin ?

Senior Member
    Delosta peri varsa eğer TS kas npc ye 100k dan satılıyor . DC pre için slot kalmadı galiba yeni server olursa bowl için ekipler çeker dc preyi başka da sanmıyorum . Ardream trol kasanlar var memnunlar mi değiller mi bilmiyorum . En iyisi pazar yapmak . Yaratık kesmekten daha zevkli

Senior Member ThrBjrnssn's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Gordion
    Hocam, onceki actigin baslikta da soyledim yine soyluyorum; Oynadigin sunucu farm yapmaya musait degil. Ozellikle senin itemlerine sahip birinin farm yapmak amaciyla aoc, delos gibi yerlere gitmesiyle, orada kasmakta olan cok ust duzey iteme sahip kisilerden kufur yemesi bir olur.(Agiz kokularini cekmek istemezsin herhalde. 1 BUSa ailesini satacak tipler var.) Gordion serveri exp kasmak, pk atmak ve farm yapip, item dizmek / satis yapmak vb. konusunda mevcut serverlar arasinda en vasat olanidir.(Saatlerce ugrasip, kastigin itemlerin pazarda 500k etmedigini gorunce ben ne yapiyorum diye sorgulayacaksin.) Yukarida moderator arkadas bifrost saatlerini onermis ancak Gordionda mevcut itemlerle bifrostta parti daveti alman senin dedigin gibi cok ama cok zor. En kuytu vakitte bile girsen, karsi irkta elit&edit iteme sahip kisiler 50 np icin seni rahat birakmaz.(Otomobil fiyatina sahip charla seni kesince alacagi 50np'nin hazzi anlatilmaz. Tabi yersen.)

Cz haritasinda farmi unutup, base ve ardreama bakmalisin. Eslanttan, Emc den vb. hic bahsetmiyorum bile. Stone Golemde falan kendini yormaktan baska bir sey yapamazsin. Golemin verecegi 1 saatte 1 veya 2 BUS olur. Bunun disinda bol bol monster stone atar.

Senin yaptıkların hepsini yaptım en iyisi AOC slotu , sürekli bir şekilde aoc odaklan iyi bus atıyor , humanlar gelebilir , ks olabilir ama sen s.e sadece busuna odaklan . Hem pot parası derdi yok hemde yan itemleri çok güzel , Eğer gece slotta kalabilirsen tabi dahada iyi .

Junior Member
    farmcilar ölsün diyip diyip duruyolardi aha öldük işte. sevinin. bunlar az oyunculu boş sv yi seviolar demek ki baska aciklamasi yok. kendi halinde farm yapip oyunda vakit geciren insandan ne isterler

Senior Member BravoDude's Avatar
    Class
    KO -> Kurian
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Delosta flame rock slotunu dene. Hem çöp, hem mp rec silahların en iyileri düşmekte, hem de abyss fire.

Senior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Kardeş git fosil çıkar ,UTC ,JR ,chaosa düzenli gir parayı kaldırırsın zaten.

Oyuna yeterli itemi olmayanların yapacağı bir iş kalmadığı için, yakında oyunda Ful itemli oyuncular haricinde kimse kalmayacak. Onlarda kendi kendilerine eğlenirler artık.
    Çöp slotlarının kaldırılmasını savunanlarda ful itemli olan kişiler, çünkü başkalarının da item sahibi olmasını istemiyorlar. Bilmiyorlarki bu gidişle serverde kendilerinden başkası kalmayacak.

Senior Member VSTiTrek's Avatar
    Nickname
    TiTrek
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Hiungnu View Post
    Kardeş git fosil çıkar ,UTC ,JR ,chaosa düzenli gir parayı kaldırırsın zaten.
    dc pre orda iş yapar mı ? ^^
    KO bir oyun olabilir mi dersin ?