Results 1 to 7 of 7
    Junior Member
    Nickname
    eXeLiqhT
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad

Thumbs up Where is the ADALET ?

Öncelikle merhabalar yetkili arkadaşlar. Bu konumda sizlere bazı (bana saçmalık gelen) saçmalıkları anlatmak istiyorum. Konunun uygunsuz bir şekilde olmadığını düşünüyorum. Kilitlemeniz veya silmeniz gerektirmez.

Dün slotuma 2 koxper geldi bende arkadaşımı çağırdım slota kutu alamıyo bunlar ama slottanda çıkmıyor CR bölümüne bu arkadaşların videosunu attım yetkili arkadaşlar ilgileneceklerini açıkladılar vs.vs. asıl konuya gelelim;

Slota karşı ırktan birisi geldi teke tek vs de alabildiğim birisi neyse bu arkadaş önünde otur kalk yaptı dalmadı buna bana döndü bana döndüğü esnada koxper olan 2 arkadaş bana trade atmaya başladılar hareket edemedim ve öldüm, yanımdaki arkadaşta öldü.
    Biz tekrar slota geldik aynı durum tekrar yaşandı fakat bu sefer biz trade attık ve öldüler bana dediği kelime şu bb canım repotlandın bende bişi olmaz ümidiyle devam ediyorum oyunuma slotu vermiyoruz tabikide (keşke bu anları KSC alsaydım herşey sözle olmadığının farkındayım.) arkadaşla kasmaya devam ediyoruz tekrar geldiler kutu alamıyorlar. CR bölümüne açtığım konuda edit yaptım arkadaşlarla böyle böyle sıkıntı yaşadık diye konudada belirttim.

Bugün saat 14:00 sularında karakterimle gezerken 3 günlük ban yedim ve sebenininde bu trade olduğunu düşnüyorum. yetkili arkadaşlara mesaj attım geri dönüş yapılmadı.

Yani koxper olupda CR ye konu atsak 3 gün banlatabiliriz arkadaşları. Ben işyerimden 5dk zaman ayırıp oyun ile ilgileniyorsam bu oyuna değer veriyorum demektir fakat böyle şeyler oldukça insan oyundan soğuyor.

Konumu maruz görün Kilitlencek veya Kötülüyecek birşey paylaşmadım. sonucta burası genel bir bölüm ve arkadaşlarla durumu paylaşabilirim.

Senior Member LiteraryLuckys's Avatar
    Her ne olursa olsun eğer bir oyuncu, oyuncu faaliyetlerine kasıtlı olarak engel oluyorsa bu ban politikasında belirtildiği üzere cezai işlem gerektirir. Siz maalesef ki haklıyken haksız duruma düşen vatandaş durumuna düşmüşsünüz. Ayrıca bu gibi durumlarda anlık olarak Discord kanalı üzerinden bildirim yapabilirsiniz.

Junior Member
    Nickname
    eXeLiqhT
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by LiteraryLuckys View Post
    Her ne olursa olsun eğer bir oyuncu, oyuncu faaliyetlerine kasıtlı olarak engel oluyorsa bu ban politikasında belirtildiği üzere cezai işlem gerektirir. Siz maalesef ki haklıyken haksız duruma düşen vatandaş durumuna düşmüşsünüz. Ayrıca bu gibi durumlarda anlık olarak Discord kanalı üzerinden bildirim yapabilirsiniz.
    3 Gün boş yere preminum gidicek hatalı olabilirim fakat her koxper gelsin oyundan soğutsun biz gibi oyuncuları olurmu peki ? CR ye atıyoruz 5-6 saat sonra ilgileniliyor. Bu konuda şikayetim cok kişi CR atıyodur yetişmiyodur fakat ben konumda belirttim durumu böyle böyle diye. bide ban yediğim altta yazarsa o chara nasıl girerim ben bidaha ?

Yukarıda belirttiğim gibi bu gibi durumlarda anlık olarak "Discord" kanalı üzerinden bildirim yapabilirsiniz. Maalesef ki hatalı bir davranış sergilediğiniz için sizde ceza almışsınız. Bu gibi durumlarla tekrar karşılaşmamak adına daha dikkatli olmanızı öneririm.

Junior Member
    Nickname
    eXeLiqhT
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by LiteraryLuckys View Post
    Yukarıda belirttiğim gibi bu gibi durumlarda anlık olarak "Discord" kanalı üzerinden bildirim yapabilirsiniz. Maalesef ki hatalı bir davranış sergilediğiniz için sizde ceza almışsınız. Bu gibi durumlarla tekrar karşılaşmamak adına daha dikkatli olmanızı öneririm.
    Bi yaptırım olma söz konusu olamazsı? Konumu tekrardan bi göz gezdirin 3gün oyundan yoksun kalıcaz gereksiz yere.

Ben forumda yetkili değilim lakin bir müdavim olarak şunu söyleyebilirim; konu hakkında destek ekibine durumunuzu belirtir şekilde bilet gönderip itiraz edebilirsiniz.

Senior Member akoml's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Merhaba,

''Biz tekrar slota geldik aynı durum tekrar yaşandı fakat bu sefer biz trade attık ve öldüler.'' Suça suçla karşılık vermeniz yanlış bir davranış olmuş. Şahısların suç işlediklerini düşünüyorsanız, suçla karşılık vermeden Cheat Reports bölümüne bildirimde bulunmalısınız.

Durumunuzla ilgili itirazlarınızı destek sistemi üzerinden yapmanız gerekmektedir. Forum üzerinden herhangi bir hesap desteği verilmemektedir.