Results 1 to 10 of 10
    Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad

Sword item ve battle priest atak sorunu

str priestler sword item master çektikten sonra sadece atak vermekte
    andream str priye mirage sword giymek istiyorum atak vermiyor bunun için bir çözüm önerisi getirilebilirmi

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    yıllardır bu sword iteme bir çözüm getirilmedi şimdi gelmeli kanaatindeyim
    andreamda str priler için bir tercih olabilir

Senior Member
    Selam,
    Mirage sword'un bu özelliğini 2006 yılının başlarında fark etmiştim. Bu bahsi geçen silahın özelliği olabilir mi? Club silahlar priest'e direkt atak vermektedir. Ardream da hell breaker kullanmanızı öneririm.

Senior Member
    Kardeş +8 +9 giant maul takarsan çok tatlı oluyor zamanında çok uğraşmıştım damagesi olmaz ama pazar yaparken falan takarsin

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by MythAsSasSin View Post
    Selam,
    Mirage sword'un bu özelliğini 2006 yılının başlarında fark etmiştim. Bu bahsi geçen silahın özelliği olabilir mi? Club silahlar priest'e direkt atak vermektedir. Ardream da hell breaker kullanmanızı öneririm.
    elimde +10 ms +10 hanguk var ve ben bunlardan atak almak istiyorum ne yazıkki andream str priestimle hiç bir şekilde atak 300 ü geçmiyor hiç takmasam daha iyi

Senior Member TomMarveloRIDDLE's Avatar
    Nickname
    TomMarveloRIDDLE
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    SlyTherin
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Çok saçma bp priest ıtemı atak vermıyor.70 lvl zamanında o sorunu yasıyorduk.Bp pri o zamandan berı kullanmadıgım ıcın devam ettıgını blmıyrdum cok sacma

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    kesinlikle düzeltilmeli oyunda str pri oynayan yok
    koskoca ares diez serverinda 1-2 kişi ya oynuyor ya oynamıyor andreamda
    sword item artık atak vermeli

Bu söylediğin bp nin mantığına aykırı hanguk ve spear takmak istiyorsan git warior aç. Bp nin tek silahı club'tur. Kılıç takmak istiyorsan +60 olmak zorundasın. Hem günümüzde ardream bp oynayıp pk atmayı nasıl düşünüyorsun anlamış değilim. Ne atak skili var ne hp var ne def var ne ap var nesiyle oynayacaksın ardream da adamlar karşına full +10 set +3 takı geliyor sen ne yapacaksın taş mı atacaksın ya da zopaylan mı vuracan git işine Allah' ını seversen.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by LordOfTheWarriors View Post
    Bu söylediğin bp nin mantığına aykırı hanguk ve spear takmak istiyorsan git warior aç. Bp nin tek silahı club'tur. Kılıç takmak istiyorsan +60 olmak zorundasın. Hem günümüzde ardream bp oynayıp pk atmayı nasıl düşünüyorsun anlamış değilim. Ne atak skili var ne hp var ne def var ne ap var nesiyle oynayacaksın ardream da adamlar karşına full +10 set +3 takı geliyor sen ne yapacaksın taş mı atacaksın ya da zopaylan mı vuracan git işine Allah' ını seversen.
    ben hanguk ile kalkan takıp atak yapmak istiyorum yeri geldiğinde sadece mirage sword takmak istiyorum
    ne yazikki bp karakterini full dizersen bir wariorden daha fazla atak ve en az 1200 def yapabilirsin andreamda şuanki karakterim bu yönde
    sen ömrü hayatında bp priest görmemişsen oyunu bırak bence herkesi kendin gibi ezik görme derim

Quote Originally Posted by ZhuGeLiang View Post
    ben hanguk ile kalkan takıp atak yapmak istiyorum yeri geldiğinde sadece mirage sword takmak istiyorum
    ne yazikki bp karakterini full dizersen bir wariorden daha fazla atak ve en az 1200 def yapabilirsin andreamda şuanki karakterim bu yönde
    sen ömrü hayatında bp priest görmemişsen oyunu bırak bence herkesi kendin gibi ezik görme derim
    Sen Hanguik ve kalkan ile takıl da bp karakteri "full dizerek wariordan daha fazla atak ve en az 1200 def e" kaç bin lira bayılarak ulaşmayı planlıyorsun. Oldu olacak sana özel item versinler ölümsüz olarak gez her geleni tekle benim Asıl playerlığım BattlePriest' de ama bu dediğinin gerçekleşmesi için en az 10.000 bin lira yatırmak gerekiyor. Bu kadar paran varda hala azımsıyor ve hem kalkan takıp int pri kadar dayanıklı hem de bp pri kadar yüksek hasar veren bir özelliğe En elit wariorlar bile sahip değiller. Neyin kafasını yaşıyorsan iyiymiş.