View Poll Results: Karakter Görünümleri Zenginleştirilmeli mi?

Voters
42. You may not vote on this poll
  • Evet

32 76.19%
  • Hayır

10 23.81%
Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 21
    Banned
    Nickname
    UBB
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)

Post Human cüce mage ve diğerleri...

Yıllardır bu oyunu oynuyoruz. Evet bugları var, evet daha önemli konular var, lakin bazı gerçekleri yazmazsak olmaz. Bu zamana kadar Karakter zeminlerindeki kısıtlı saç/yüz seçenekleri hariç hiç bir güncellemeyle karşı karşıya kalmadık. Ben şahsen cüce magelere karşı ilgi duyuyorum, aşığım, ancak ırk tercihimden dolayı sahip olamıyorum. Açıkcası yeşil bir cüce de istemiyorum. Neden benim de bir Tyrion'um* olmasın? Veya siyahi bir kadın magem olsun istiyorum ancak nafile... Oyun karakterlerine köklü bir güncellemenin gelmesi gerektiğine inanıyorum. Bir MMORPG için çok kısıtlı seçeneklere sahibiz. Sizce de oyun karakterlerinin görünüşlerine artık bir güncelleme gelmeli mi?

Tyrion:

Junior Member
    Bence de gelmeli, örneğin okçu seven biri olarak şöyle bir karakter açamıyorum ;

http://www.directupload.net/file/d/4...52w2qo_jpg.htm

Senior Member 61yattara61's Avatar
    Nickname
    ImPanthera
    Class
    KO -> Portu
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Bence kökten komple bir düzenlemeye gidip karakterin cinsiyet-yüz-boy-kilo-saç-görünüm konusunda kendimize özel kombinle oluşturabilmemiz gerekli

Senior Member
    Human cüce mage . Aynı zamanda cüce warior mesela mükemmel birşey olur iki ırk içinde . Ya da karus kadın Rogue . Ve genişletilmiş yüz hatları saç stilleri hatta yüz dövmeleri gelmeli oyuna

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Destekliyorum bende. Karus Kız Warrior ve Rogue'de yapılmalı bence

Junior Member mtngndy123's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Mage karakter yüz hatları bir Gandalf ve ya Dumbledore gibi olabilir mesela. Pri karakterler içinde büyücülük tipleri olabilir.
    I am not bad and I am not good..

Banned
    Nickname
    UBB
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Yani bence de artık gelmeli. Bu tarz mmorpg oyunlarda bir karakter açmadan önce en çok düşündüren konu karakterin adını koyma ve görünüşünü ayarlama aşaması. Ama yıllardır bir güncelleme gelmiyor. Belki yeni bir dwarf ırkını tasarlamak zor olabilir ancak göz ardı edilmemeli.

Senior Member hiram_abif's Avatar
    bizim human büyücüler ameleye benziyor. büyücü dediği yüzüklerin efendisindeki gandal gibi olur. kız büyücülerde sıradan hatun. kız büyücü dediğin kapşonlu süpürgeli cadılara benzer. bu tür tiplemelerde değişiklik fena olmaz
    Last edited by hiram_abif; 12-12-2017 at 08:07 AM.

Senior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Karakterlerde görüntü değişikliği güzel fikir.Birazdaha gerçekçilik ve farklı seçenekler olmasından yanayım.

Senior Member ElSalvadoreQM's Avatar
    Nickname
    TheaGORS
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    Fellow
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Sadece var olanları iki tarafa eklemekle kalmayıp farklı ölçülerde karakterlerde eklemeleri gerekiyor bana göre, 15 yıldır hep aynı tarzlar artık sıkmaya başladı insanın gözü yenilik arıyor.

Misal olarak kalıplı bir asas veyahut mage nasıl gözükürdü merak ediyor insan.

Tags for this Thread