Results 1 to 4 of 4

Question Karakter ekranına girerken otp sorunu?

İyi Güneler, uzun süredir knight online'ya ara vermiştim. İşlerimin hafiflemesi üzerine tekrar başlamak istiyorum. Bundan yaklaşık 2 yıl önce 80 lvl warrior yapmıştım fakat 80 lvl warriorun hangi hesabımda olduğunu unutmuşum. Şimdi sorun burada başlıyor. Oyuna giriyorum k.adı ve şifremi giriyorum benden otp şifresi istiyor otp şifresi eski telefon numarama kayıtlı. Buraya kadar sorun yok. Tamam otp şifremi npoint alıp değiştireceğim ama hesabımda 80 lvl karakter yoksa neden boşu boşuna npoint alayım? Forum üzerinden bir kaç yetkili arkadaşa mesaj attım ama sonuca varamadık. Benim bu hesabımda hangi karakterlerim var nasıl öğreneceğim lütfen mantıklı bir çözüm önerisinde bulunun. Zaman ayırıp okuduğunuz için teşekkürler.

Teşekkürler, İyi çalışmalar.

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Merhaba,
    Hesaba bağlı karakter bilgileri paylaşılmamaktadır. OTP telefon numaranıza erişiminiz yok ise destek ekibine bilet atarak numara değişikliği talep edebilirsiniz.

Hocam, destek ekibine bilet atmayı deniyorum fakat benden onun içinde npoint istiyor acaba yanlış yerden mi deniyorum.

Edit: Hocam, benim dediğim tekrar etmişsiniz. Başka çözüm yolu yok mu?
    Last edited by lordofthedrinks12; 12-10-2017 at 07:43 AM.

Teşekkürler gerekli yerlere ticket atılmıştır umarım sonuca varılır. Konu kapanabilir teşekkürler.