Results 1 to 3 of 3

Question JR de afk veya genie açan kişiler bildirmek

Nerdeyse her JR de afk, genie açan hatta mage 18 skilline macro ayarlayan kişiler geliyor bunları video alıp şikayet edicem artık ama nasıl yapmalıyım video süresi ne kadar olmalı her odada video açıp afk veya genie kullandığını mı göstermeliyim yani açıkcası video çekip upload ettikten sonra kanıt yetersiz diye cevap almak istemiyorum bildirimimin işlem görmesi için ne yapmalıyım ?

birde şu kural hakkında birşey sormak istiyorum

Disturbing Gameplay
    a. Oyuncular yaratıklarla iletişim halindeyken trade atma, slotta bulunan yaratıkları gezdirme, etkinlikler sırasında call v.b yetenekler kullanılarak hediyelerin sırasının kaydırılması, etkinlikler sırasında AFK kalınması v.b tutumların hepsini kapsamaktadır.

Devada call atıp gold bar sırası kaydırılırsa video ile şikayet ettiğime gold bar hakkı olan kişiye iade ediliyor mu ayrıca call vb yetenek kullanmadan sıra kaydırılır ise herhangi bir işlem uygulanıyor mu?

Senior Member MrRob0t's Avatar
    Race
    El-Morad
    10-20 sn uzunluğunda ki videoları cheat reports bölümüne atmanız yeterli olacaktır. Ayrıca ilgili kısımda anlatılan etkinlik esnasında deva ödüllerinden birisinin düşme sırası sizdeyken partinizde bulunan mage oyuncu tarafından ödülü alamayacağınız bir mesafeye çekilmeniz durumudur, bu oyuncuları Cheat reports bölümüne bildirmeniz durumunda oyucunlara yaptırım uygulanır. Deva dropları etkinlik ödülü olup öncelikle ilk gold bar alınır ya da silver bar alınır gibi bir oyun kuralı bulunmamaktadır.

Senior Member TomMarveloRIDDLE's Avatar
    Nickname
    TomMarveloRIDDLE
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    SlyTherin
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by MrRob0t View Post
    10-20 sn uzunluğunda ki videoları cheat reports bölümüne atmanız yeterli olacaktır. Ayrıca ilgili kısımda anlatılan etkinlik esnasında deva ödüllerinden birisinin düşme sırası sizdeyken partinizde bulunan mage oyuncu tarafından ödülü alamayacağınız bir mesafeye çekilmeniz durumudur, bu oyuncuları Cheat reports bölümüne bildirmeniz durumunda oyucunlara yaptırım uygulanır. Deva dropları etkinlik ödülü olup öncelikle ilk gold bar alınır ya da silver bar alınır gibi bir oyun kuralı bulunmamaktadır.
    k.bakmayın da 10dk lık vıdeo attım hıc bır ıslem yapmadınız.2 mageyız adam dragon acıp ıcınde bırakıo doom dalıo 18 ıle ben boss kesıyorum, sonra ıyıce anlasılsın dıye adamı bossun dıbıne cekıyorum dırek z den 18 e devam edıyor.Charı oluyor kalkması dakıkalar alıyor, kalksada baslamadı dakıkalar alıyor vıdeoda her sey mevcuttu ve bu kısıyı 16 pc kullanıyor dıye konu actık 3 bın takıp 200den fazla yorumu vardı onun lınkınıde sızle paylastım ama ıslem yapmadınız.Bu oyunda adalet yok.İllegallere her sey mubah, radarcısıdından tutun jr ft utc tren charlarla gırenler, macro mouselerle gırmeyı rahatlatıp ıcerde macroları acanlar.Peki biz neden legaliz ? bizdemı bu yola gırelım artık.Bu durum en son boyle yetkılıler yetersız kaldıgında heaven fıre sız kullanıcı kalmamıstı.Yinemi o gunlere donucez.Chaoslar zaten allaha emanet.Neyi beklıyorsunuz mudahele ıcın.Bunları en son 3 ay once yazıyorduk bagırıyoruz cagırıyoruz ses yok.Bide cr atın dıyorsunuz her sey acık secık vıdeo atıyorum ıslem yok.Vıdeoya baslarken cıft prıntle tarıhte gosterdım üstelik.