Results 1 to 4 of 4

Thumbs up Forum Hesabımın gereksiz yere banlanması duy sesimi ScORp_LiON !

mcdaredevil nickli forum hesabım register olup yorum attığım ilk gün banlandı.Bana göre çok sebebsiz ve gereksiz yere, seni önceden beri tanıyorum forumun register olmadan takip ettiğim için,akıllı ve mantıklı bir insan olduğun için sana yazma gereği hissettim.Aslında banlanmakta önemli mevzu değil benim takıntı yaptığım daha ilk kez yorum atıyorum kırıcı rahatsızlık verici hiçbir söylemim yok neden ve kim banlıyor.Attığım yorumu inceleyip birde senin değerlendirmeni istiyorum ilgilenirsen sevinirim.Bahse konu olan durum burda; http://forum.nttgame.com/forum/showt...C4%B1nda/page3

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Hesabınızı moderatör banlamamış, hafta içi mesai saatlerinde geri dönüş yapmaya çalışacağım.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Tamamdır ilgilendiğin için teşekkürler.

Senior Member AlonsoPedroLopez's Avatar
    Nickname
    alonso
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    petito
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Merhaba,

Kapatılan hesabınız için atmış olduğunuz post incelenmiş ve forum hesabınız tekrardan aktif hale gelmiştir.
    Yaşanan karışıklıktan dolayı özür dileriz.