Results 1 to 6 of 6
    Junior Member

ban listesi ve 3.parti yazılımlar

Sene içerisinde yayınlanan ban listeleri uzun zamandır yayınlanmıyor 3.parti yazılım sebebiyle ban yiyen arkadaşlar olduğunu biliyoruz ancak çarlar tekrar açılıyor bu banlar süreli sanırım ve uyarı niteliği taşıyor ancak daha önce böyle bir uygulama yoktu eski ban yiyen arkadaşlara adaletsizlik olmuyormu bu ya hepsi tam anlamıyla kapatılsın yada daha önce ban yiyen çarlarda açılsın.birde çarı açılan arkadaşlar hala 3.parti yazılım kullanmaya devam ediyor sanırım çarların tekrar açılması cesaret vermiş.

Senior Member
    Nickname
    Decepticon
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Demekki kimse ban yemiyor Ban listesi güncellenmediğine göre

Senior Member
    Bende bu durum üzerine konu actım tık yok yetkilerden Burda cürük elma durumu var sanırım...

Senior Member Walker's Avatar
    Nickname
    Walker
    Clan
    NTT Game
    Hile kullanan oyuncuların ceza almaması gibi bir durum söz konusu değildir. Gereken yaptırımları uyguluyoruz.
    NTT Game || Phantomers Takımı

''Bizim fikrimiz, görevimiz.''

Senior Member
    Nickname
    Ciminli24
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    Sivrisinekler
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Walker View Post
    Hile kullanan oyuncuların ceza almaması gibi bir durum söz konusu değildir. Gereken yaptırımları uyguluyoruz.
    Bizde kime ne yaptirim uygulandi bunu fiili olarak gormek istiyoruz

Junior Member
    Quote Originally Posted by Walker View Post
    Sayın Walker sanırım ne demek istediğimi anlatamadım sizlere yukarıda yazdığım gibi gereken yaptırımlar nedir ve Ban sisteminizde bir değişiklik oldumu acaba ben onu merak ettiğim için bunu yazdım.Ban listesi 3. parti yazılım kullanan oyuncular için bir ifşa yöntemidir ve o listeye çıkmak istemeyen oyuncu 3. parti yazılım kullanmaz kullansada oyun içinde kim 3.parti yazılım kullanıyor bilinir ve klan liderleri ona göre tedbir alır.ilginiz için şimdiden teşekkür ederiz