Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 13
    Senior Member VSTiTrek's Avatar
    Nickname
    TiTrek
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad

Arrow GM nedir? Ne iş yapar?

Merak ediyorum gm lerin yetkileri neler? oyunda ne gibi değişiklikler yapabilirler? Ellerinde kayde değer yetkiler olmalı
    yoksa godamanlar ne derse onu yapmaktan başka bi işe yaramıyolar mı?

bildiğim kadar hepsi yada çoğu eski oyuncular. KO nun altın çağını biliyorlar.
    bu oyunun bu kadar para göz olmasının önüne geçemiyorlar mı?
    yada eski ihtişamını kazandırmak için düzgün bi adım neden atılmıyor veya atılamıyor?
    KO bir oyun olabilir mi dersin ?

Senior Member TheTick's Avatar
    Nickname
    MAGEOFDARKKINGDOOM
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Eskiden gm lerin elinde çok yetki var dı bu yüzden +10 setler silahlar oyunda.

GM'e ban atsın yeter.

Senior Member Sneaky__34's Avatar
    Günümüz knight online GM lerinin KO tecrübesi yok denecek kadar az olup gm olmalarının tek sebebi doğru yerde doğru zamanda olmalarıdır.İşin aslı tek yaptıkları ban atmaktır.
    Bana göre knight online GM si açılımından da anlaşılacağı üzere Oyun ustası olması gerekir.75 lv 33k npli cz yüzü görmemiş charımı NPT den banlayan ve 1 hafta sonra saçma sapan cevap vererek hesabımı açan Game Master olmamalı.
    Keşke düzeni sağlayacak GM leri biz seçebilseydik.

Senior Member BravoDude's Avatar
    Class
    KO -> Kurian
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Porto/Kurian'dan anlamadıkları kesin.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Selam,

Moderatörler nasıl ki forumun düzeninden sorumluysa GM'ler de oyunun düzeninden sorumludur. Gm'ler ne yapmaz? Patch yazmaz, oyundaki hataları düzeltmez, biletlerinize onlar bakmaz. Oyuncu kitlesi genelde her şeyi Gm'lerin yaptığını sanır ama her iş için ayrı ekipler vardır. Örneğin, biletlerinize müşteri hizmetleri ekibi bakar, bilet kontrollerinde elbette Gm'lerden destek alırlar ama bu destek bu bileti de sen yanıtla gibisinden bir destek değildir.

Oyunun eski ihtişamına kavuşturmak için neden bir şey yapmıyorlar veya adım atmıyorlar diyorsanız bu onlara yaptığınız en büyük haksızlık olur. Oyun eski yapımcıdan bugüne inanılmaz bir restorasyon süreci geçirmiştir. Yeterli mi elbette değil ancak 2006 2007 yıllarından çok farklı bir oyun dünyasında yaşıyoruz bunu da unutmayınız. Oyuncular için artık mobil oyunlardan tutun, oyun portallarına, oyun istasyonlarına kadar sayısız yelpaze var ve oyuncular dünya genelinde her oyunun en iyisini ister pozisyondalar. Herkes o dönemde olduğu gibi bu oyunu oynasın diye bir hayaliniz varsa bu elbette hepimizin istediği ama olması da oyunun en geliştirilmiş haliyle de mümkün olmayabilir. Bakarsınız ilerleyen yıllarda bu oyun da sağlam ekran kartıyla oynadığımız sayılı oyunlar arasına girer.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Bakarsınız ilerleyen yıllarda bu oyun da sağlam ekran kartıyla oynadığımız sayılı oyunlar arasına girer.
    Anladım abi.

Senior Member VSTiTrek's Avatar
    Nickname
    TiTrek
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Selam,

Moderatörler nasıl ki forumun düzeninden sorumluysa GM'ler de oyunun düzeninden sorumludur. Gm'ler ne yapmaz? Patch yazmaz, oyundaki hataları düzeltmez, biletlerinize onlar bakmaz. Oyuncu kitlesi genelde her şeyi Gm'lerin yaptığını sanır ama her iş için ayrı ekipler vardır. Örneğin, biletlerinize müşteri hizmetleri ekibi bakar, bilet kontrollerinde elbette Gm'lerden destek alırlar ama bu destek bu bileti de sen yanıtla gibisinden bir destek değildir.

Oyunun eski ihtişamına kavuşturmak için neden bir şey yapmıyorlar veya adım atmıyorlar diyorsanız bu onlara yaptığınız en büyük haksızlık olur. Oyun eski yapımcıdan bugüne inanılmaz bir restorasyon süreci geçirmiştir. Yeterli mi elbette değil ancak 2006 2007 yıllarından çok farklı bir oyun dünyasında yaşıyoruz bunu da unutmayınız. Oyuncular için artık mobil oyunlardan tutun, oyun portallarına, oyun istasyonlarına kadar sayısız yelpaze var ve oyuncular dünya genelinde her oyunun en iyisini ister pozisyondalar. Herkes o dönemde olduğu gibi bu oyunu oynasın diye bir hayaliniz varsa bu elbette hepimizin istediği ama olması da oyunun en geliştirilmiş haliyle de mümkün olmayabilir. Bakarsınız ilerleyen yıllarda bu oyun da sağlam ekran kartıyla oynadığımız sayılı oyunlar arasına girer.
    güzel abicim gm lerden yenilik beklemiyorum. yenilik hiç beklemiyorum. sadece dengeli bi oyun istiyorum. TL ile iş yapılmasını biraz sınırlasınlar bu onların elinde ? Droplar oyun havasında olması gerek ama daha emeğin karşılığını bile vermiyor? dropları değiştirmek gmlerin elinde? Genie arap saçı ? parası varlığı gm lerin elinde ? yeni pakete gerek yok , ben 14xx lerde oyuna başladım, o zaman civciv vardı en basiti bunun şartlarını düzenleyip eklemek için pakete gerek yok bu gm lerin elinde ? bi oyuna girip 2-3 gün oynayan biri bir sürü şey sayabilir

oyuncular olarak biraz oyunda bi şeyler yapabilirim hissinin taze kalmasını bi vakit uğraşınca elimize kayda değer bişeyler geçmesini isteriz.

LOL dünyanın belki en çok oynanan oyunu ? kilit soru: nasıl bu kadar ilgi çekiyor ? emin olun KO da da bu potansiyel var!!
    KO bir oyun olabilir mi dersin ?

Junior Member
    Selam,

Doktor bune.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by disleksy22 View Post
    güzel abicim gm lerden yenilik beklemiyorum. yenilik hiç beklemiyorum. sadece dengeli bi oyun istiyorum. TL ile iş yapılmasını biraz sınırlasınlar bu onların elinde ? Droplar oyun havasında olması gerek ama daha emeğin karşılığını bile vermiyor? dropları değiştirmek gmlerin elinde? Genie arap saçı ? parası varlığı gm lerin elinde ? yeni pakete gerek yok , ben 14xx lerde oyuna başladım, o zaman civciv vardı en basiti bunun şartlarını düzenleyip eklemek için pakete gerek yok bu gm lerin elinde ? bi oyuna girip 2-3 gün oynayan biri bir sürü şey sayabilir

oyuncular olarak biraz oyunda bi şeyler yapabilirim hissinin taze kalmasını bi vakit uğraşınca elimize kayda değer bişeyler geçmesini isteriz.

LOL dünyanın belki en çok oynanan oyunu ? kilit soru: nasıl bu kadar ilgi çekiyor ? emin olun KO da da bu potansiyel var!!
    Bu saydığınız hiçbir şey gm'lerin ellerinde değil. En basit bir drop değişikliğini önerirler yapımcı kabul ederse uygular. Genie arap saçı dediğinizden bir şey anlamadım. Gerçek para durumu zaten kullanıcı sözleşmesine göre yasak ancak sen elindeki bıçağı okuldaki, iş yerindeki, mahallendeki arkadaşına satarsan bu bir ihtimal araştırmalarda ya da taramalarda denk gelirse tespit edilir ve ona göre ceza alırsın. Gm'ler bunu engellesin derken ne demek istiyorsun ki sen elindeki eşyayı arkadaşına satarken mekana baskın mı yapsın Daha önce de belirttim Gm'ler oyuna paket falan yazmazlar, yapımcıdan gelen paket oyuna eklenir.

LOL ile Knight Online oyununu kıyaslamak yanlış olur çünkü oyun türleri birbirinden çok farklıdır.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.