Results 1 to 4 of 4
    Junior Member

Question Allah Rızası İçin artık bir ilgilenin patch 2178 2179 atmıyor direk 2180 atıyor

Allah Rızası İçin artık bir ilgilenin patch 2178 2179 atmıyor direk 2180 atıyor direk KULE SAVASLARINA TAKILMAK İSTEDİĞİMDE İSE ZONE _DUNGEON DİYE HARİTA HATASI VERİYOR ALININ VOUCHER BİLE SEFFAF GÖRÜNÜYOR . ACİL YARDIM EDİN LÜTFEN DNS AYARI DENEDM OLMADI KOMPLE SİLDİM 3 KERE YÜKLEDM OLMADI BİR YARDIM LÜTFEN

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Selam,

Yaptığımız kontrollerde herhangi bir soruna rastlayamadık. Öncelikle, problemin çözülmesi için size birkaç sorum olacaktır. İndirdiğiniz client yeni indirilmiş client mı, bir de oyunu kurarken kullandığınız antivirüs programının etkinliğini kapatıyor musunuz? Bazı antivirüs yazılımları patchleri şüpheli dosya olarak tanımlayarak indirilmesini engelleyebiliyor.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Junior Member
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Selam,

Yaptığımız kontrollerde herhangi bir soruna rastlayamadık. Öncelikle, problemin çözülmesi için size birkaç sorum olacaktır. İndirdiğiniz client yeni indirilmiş client mı, bir de oyunu kurarken kullandığınız antivirüs programının etkinliğini kapatıyor musunuz? Bazı antivirüs yazılımları patchleri şüpheli dosya olarak tanımlayarak indirilmesini engelleyebiliyor.
    VİRUS Programından muhtemelen kapattım tüm hepsini patch yine 2180 attı ama suna kule savasına filan hepsine katılabiliyorum .Teşekürler

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    İyi oyunlar.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.