Results 1 to 9 of 9

Question Olympia Hakkında Görüşlerim

Herkese Öncelikle merhaba uzun zamandır oyuna girmiyordum yani 5 6 seneden fazla oldu şimdi ise cash alıp oyuna başladım ama oyunda usermi yok banamı öyle geldi pazarda tezgah çok satış yok önceden slotlarda sıra olurdu saatlerce beklerdik şimdi ise slotlarda adam yok yani lw nerde kasacaz tek başıma kasmak oldukca zor ve sıkıcı bir durum görevlerde bitti kaldık öyle napacam bilemiyorum bu konu hakkında bir önlem alan varmıdır acaba yani bu durum sadece banamı öyle geliyor yada bilmediğim atladığım birşeymi var konu hakkındaki görüşlerinizi bekliyorum nasıl level kasacaz user yok serverde

Senior Member hiram_abif's Avatar
    bu durum sana öyle gelmiyor. olimpia sunucusuda boş , sadece pazarda birde jr saatinde varlar. expde yada cz de gündüz 1 pt bulamassın. akşam belki.
    o kadar yazdık, açıkları bir bir anlattık .ses soluk yok aynı tas aynı hamam devam....
    cz boş çünkü bütün etkinlikler bağımsız haritalarda ! cz de boş atan bi boss ağacı var. şansın varsa belki ıvır zıvır item alırsın
    exp kasan yok fazlasıyla kasılmış çar. beleş eventler var

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Merhaba,
    Eslant bölgesinde rahat parti bulabilirsiniz olympia ve manes sunucuları için yeni gelen rebirth sistemi ile seviye kasmaya çalışanlar slotları dolduracaktır.

Quote Originally Posted by Death_Stroke View Post
    Merhaba,
    Eslant bölgesinde rahat parti bulabilirsiniz olympia ve manes sunucuları için yeni gelen rebirth sistemi ile seviye kasmaya çalışanlar slotları dolduracaktır.
    Keşke dediğiniz gibi olsa 3 gündür eslanta sürekli girip çıkıyorum sadece town bölgesinde 1 2 kişi duruyor öyle hareketsiz ama slotlarda değil bir parti bulmak 1 adam görmüş değilim isterseniz girin bakın ne demek istediğimi anlarsınız yanlış anlamayın ama insanın tadı kaçıyor bir hevesle oyuna başlayınca umarım bir çözüm yolu bulur yetkili kişiler

Junior Member
    Quote Originally Posted by Death_Stroke View Post
    Merhaba,
    rebit sistemi geldiği halde olimpia da kasan sadece karuslarda 1 party var onlarda bu ayın 10 u itibari ile kasmayı bıraktılar ne kadarda exp event yapsanız ne kadar rebit sistemi getirsenizmalesef lwl kasan eskiye nazaran kalmadı bu sonuç olimpia daki user sayısını düşürürmü düşürmez lakin artışta malesef olmaz

Junior Member
    Arkadaş gibi bende 5 6 yıldır bırakmıştım Helios zamanında oynuyordum en son. Şimdi Okcu kastım Genie ile 80 oldu eslant bom boş Sadece Jr saati kalabalık.. Birde Merak eDiyorum . eskiden Kxp vardı . şimdide macro deninen birşey varmış ve bu olay warrior ve prestler tarafından güzel kullanılıyor. Chaos bunu cok yakından anlayabiliyorum ben bir vurana kadar adamlar tüm skilleri vuruyor) chaos girmiyorum . server Bom boş Utc geldi ama bir anlamı yok. Bırakırkende söylemiştim . Neden siz hapisler olmuştu . millet soyulmuştu ( örnek ben 2 kere) Otp Paralıydı o zaman kullanmıyordum ve geri itemlerimi alamamıştım ve eski clan arkadaşlarımdan hiçbiri oynamıyor. 15 20 kişi ve Oyun tamamen TL aracına dönmüş bunun nedeni de Belli

Söylemeyi Unuttum. bazı Clanlarda karus ve human siz bizim clana dokunmayın bizde sizin clana diye anlaşmalı. Framlar sadece bu clanlar da iki ırk olmasının bir anlamıda kalmıyor artık)
    Last edited by mexes53; 01-04-2018 at 06:36 PM.

olympia ardream bölümünde karakterinin araştırılmasını istiyoruz oyun oynayamıyoroz kullandıgı her ne ise cok etkili bir proğram
    Last edited by IBlackWicked; 01-31-2018 at 11:50 AM.

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by sev_t8DeczXd View Post
    olympia ardream bölümünde karakterinin araştırılmasını istiyoruz oyun oynayamıyoroz kullandıgı her ne ise cok etkili bir proğram
    Şikayetlerinizi kanıtlarınızla birlikte Cheat Reports bölümüne yapabilirsiniz.

Senior Member MarchAnthony's Avatar
    Nickname
    KingRagnar
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    DarkLegion
    Server
    KO -> Felis
    Race
    Karus
    Yok kardeşim. Sen nerde bulacaksın 5-6 sene önceki oyunu. Olympia cz akşamları idare eder. Belli başlı clanların haricinde pk yok.
    Tek umut Yeni sw geldikten sonra manes ile olympia birleşmesi.
    BEŞİNCİ GÜNÜN ŞAFAĞINDA BENİ BEKLEYİN

SirJonSnow