Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 23
    Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus

Angry Olympia CZ bölgesinde Luring Olayı

Öncelikle Merhaba,

Dün OLYMPİA serverında saat 5:20'de çıkan felankör'ü kesmek için toplandık fakat HUMAN ırkıncan CHİLL clanı bize kestirmemek için elinden geleni yaptı Krowaz farm slotunda ki Keremash, Havoc, ve diğer mobların tamamını Felankör'ü kesen arkadaşların ve bizim üzerimize sürerek exp'e yatırmaya çalıştılar.. ve daha sonra RESPAWN ettirmek için elinden geleni yaptılar.. Size soruyorum sizce bu yaptıkları ne kadar adil onca saat Felankör kesmek için bekleyen insanların emeklerini çöpe atmak mı yoksa bu adamların onlarca yaptığı saygısızlıktan sonra hala sizin buna göz yummanız mı... Artık bir inceleme yapmanız gerektiğini düşünüyorum bütün oyuncuların emeklerine karşı göz dikmişlerdir.. Ve bize asla size birşey kestirmicez demeleri bu server'ı clan olarak bırakmamıza sebep olucak eğer sonuçlanmaz ise en kısa sürede cevaplanması ve olympia server'ında oynayan arkadaşlarında düşüncelerini bekliyorum...
    Last edited by Khenarth; 12-08-2017 at 06:13 AM.

Senior Member
    Serbest rekabet ortamında bulunmaktasınız. Herhangi illegal bir durum bulunmamaktadır. Karşınızdakileri alt ederek boss kesmenize farmınıza devam edebilirsiniz. Hatta bir oyuncu olarak size şahsi fikrim ekip olarak çalışmanız gerektiğidir.

Banned
    Nickname
    SeeeYourLater
    Server
    KO -> Destan
    Infractions
    0/1 (15)
    kişilerin üzerine yaratık çekmek luring olarak biliyorum bununda cezası 1 gün ban ben çok öyle şikeyette bulundum

Banned
    Nickname
    SeeeYourLater
    Server
    KO -> Destan
    Infractions
    0/1 (15)
    elinizde video veya resim li kanıt bulması gereklidir cr ye bu şekilde bildirim yapabilirsiniz mantıken şahısların kendisi gelebilir herşeyi yapabilir ama bulundugunuz yere farklı bir konumdan yaratık cekemezler

Banned
    Nickname
    SeeeYourLater
    Server
    KO -> Destan
    Infractions
    0/1 (15)
    ban bolitakası tanımlar bölümünde
    8.Sadece oyun içerisinde güvenli alanlara veya EXP partileri üzerine canavarları getirerek etki alanlarına sokmak değil, slotları ele geçirmek için trade, klan veya parti istekleri ile oyuna müdahale etmek te bu yaptırımlara dahildir.

Senior Member TomMarveloRIDDLE's Avatar
    Nickname
    TomMarveloRIDDLE
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    SlyTherin
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Rezillikle ne alakası var o kadar kolay olmuyacaktı kesmek heralde.Feloi İsi, delos oldu kolay kolay kazanılsın.Felo gelelı 1 gun olmus oyunu bırakıcam dıyorsun felo gelmeden once napyordun acaba

Member Roti's Avatar
    Nickname
    Leechy
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    Secret
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    sen bir alan belirle kimse karışmıcak şekilde oraya felankor gönderilsin size.

Ben destanda 6 saat kapıştığımızı hatırlarım rekabet var kim güçlü ise o keser.

Ek olarak Bir arkadaşım destanda o slottan yaratık kaçırdı diye 7 gün ban yemişti. Video aldıysan cr at kararı cr ekibi düşünsün.
    Last edited by Roti; 12-08-2017 at 03:11 AM.
    Haddini BiLeceksin... Had bilmek iyidir.

Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by TomMarveloRIDDLE View Post
    Rezillikle ne alakası var o kadar kolay olmuyacaktı kesmek heralde.Feloi İsi, delos oldu kolay kolay kazanılsın.Felo gelelı 1 gun olmus oyunu bırakıcam dıyorsun felo gelmeden once napyordun acaba
    Quote Originally Posted by Roti View Post
    sen bir alan belirle kimse karışmıcak şekilde oraya felankor gönderilsin size.

Ben destanda 6 saat kapıştığımızı hatırlarım rekabet var kim güçlü ise o keser.

Ek olarak Bir arkadaşım destanda o slottan yaratık kaçırdı diye 7 gün ban yemişti. Video aldıysan cr at kararı cr ekibi düşünsün.

Rekabet varsa tamam fakat felonkörü kesmeyelim diye krowaz farm slotunda ki tüm mobları çekip milleti exp'e yatırmak nedir ? Size yapılsa mutlu mu olursunuz anlayamıyorum sizi ya respawn ettir ona da tamam fakat 10-20 tane krowaz farm slotunda ki mob'u çekip priestlere trade atmak nedir ?

Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by alicandmr34 View Post
    Rekabet varsa tamam fakat felonkörü kesmeyelim diye krowaz farm slotunda ki tüm mobları çekip milleti exp'e yatırmak nedir ? Size yapılsa mutlu mu olursunuz anlayamıyorum sizi ya respawn ettir ona da tamam fakat 10-20 tane krowaz farm slotunda ki mob'u çekip priestlere trade atmak nedir ?
    Dostum cz gibi alanlarda herşey mübah bence. asıl rekabeti bitirecek anlaşmayla yapılacak herşey bu oyunun ruhunu zedeler. Örnek vereyim görevler sıfırlanmadan bikaç gün önce keramash görevim için slota gittim ordaki farm yapan ekipten rica ettim üstümü doldurup gelmem karşılığında kabul ettiler sağolsunlar. Atakta yapmamamı söylediler bende merdivenlerde bekliyordum öylece derken karşı ırk slotu bastı beni görünce direk indirdiler ama tam yukarı çıkıp muhtemelen tanıdıkları olduğunu görünce atağı kestiler pride beni rezledi partide olduğumu görünce banada bulaşmadılar çekip gittiler.Benim lehime işimi kolaylaştırıcı bir durum fakat dediğim gibi oyunun ruhuna aykırı.Durum böyle olursa 2 ırkta her türlü konuda anlaşma yapsın oyun her yönden kolaylaşsın mesela lich görevi sabah savaşında human kazansın tüm ırk görevini yapsın kimse karışmasın, akşamda aynı şekilde karuslar yapsın oyun iyice ruhunu kaybetsin.
    MG HALOBABACAN

Banned
    Nickname
    UBB
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Savaşta her şey mübah asker. Ben şahsen cz deki 1v1'lere kurianımla hep müdahale ederim yeri zamanı değil, he hoşgörülü bir davranış mı hayır.