Results 1 to 5 of 5
    Senior Member
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus

Question Madem Konu Cr'e taşınmış...

Madem buraya açtığım konu anlam veremediğim şekilde Cr'e taşınmış bari taşındıktan sonra cevap verilseymiş dimi.Kule savaşı hakkında bug var eğer kullanımı sorun değilse yada yasaksa bunun herkes tarafından bilinmesi gerekli cr'e taşınmasına gerek yoktu.Herkes bilgilenmiş olurdu.

Senior Member 61yattara61's Avatar
    Nickname
    ImPanthera
    Class
    KO -> Portu
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Nasıl bir Bug var ?

Senior Member Rhales's Avatar
    Oyun açıklarını kullanmak ya da açığı başka oyuncuların kullanacağı şekilde duyurmak yasaktır.

Bir sorun varsa, sorunun çözümü adına gerekli adımlar hem siz, hem de bizler tarafından yapılmalıdır.

Sanıyorum ki herkes öğrensin ve kullansın gibi bir düşünceniz var ancak bu doğru bir tutum değil. Bu tutumla hem kendinize hem de diğer oyunculara iyilik değil, kötülük yapmış olursunuz.

Eğer konunuzu taşıyan arkadaşımızın konu Hakkında bilgisi ya da yetkisi yoksa size cevap veremez. Ancak raporu inceleyen yetkililer inceleyip tavınıza gerekli bilgileri aktaracaktır. Bu süreçte beklemede kalmanız gerekiyor.
    Last edited by Rhales; 12-07-2017 at 04:26 PM.

Junior Member
    Quote Originally Posted by Rhales View Post
    Oyun açıklarını kullanmak ya da açığı başka oyuncuların kullanacağı şekilde duyurmak yasaktır.

Bir sorun varsa, sorunun çözümü adına gerekli adımlar hem siz, hem de bizler tarafından yapılmalıdır.

Sanıyorum ki herkes öğrensin ve kullansın gibi bir düşünceniz var ancak bu doğru bir tutum değil. Bu tutumla hem kendinize hem de diğer oyunculara iyilik değil, kötülük yapmış olursunuz.
    Rhales benim konuma bakarmısın lütfen

Senior Member
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Rhales View Post

Eğer konunuzu taşıyan arkadaşımızın konu Hakkında bilgisi ya da yetkisi yoksa size cevap veremez. Ancak raporu inceleyen yetkililer inceleyip tavınıza gerekli bilgileri aktaracaktır. Bu süreçte beklemede kalmanız gerekiyor.
    Benim kimsenin öğrenmesi gibi bir düşüncem yok konu zaten farklı bir forum sitesinde yayınlanmakta buradaki amacım cr'de yasaktır diyip hiçbirşey yapmamaktansa konuyu herkesin görmesi ve konun altında bu durumu kullanmak yasaktır denmesidir.Bu şekilde neyin ne olduğunu herkes daha iyi görebilir.Bahsi geçen video herkes tarafından bilinen forumda zaten yayındadır.Gizli bir durum olsa emin olun zaten buraya açarak daha çok kişinin öğrenmesini bende istemem dediğiniz gibi oyun içi bugları kullanmanın yasak olması gereklidir.Temiz bir oyun her zaman daha iyidir.İyi çalışmalar.