Results 1 to 10 of 10

Account Creation Abuse hk.

Knıght online sabah saatlerinde açtığım chara giremiyorum. okadar cash cektim gb attım. Ne demek şimdi bu Account Creation Abuse. charakterime ulaşım sağlasın. aksi taktirde yasal mecralara üşenmeden başvuracağımı bildiririm. Efendi efendi oyun oynamaya çalışıyoruz. Konu hakkında desteğinizi rica ederim

Bilginize

Senior Member LiteraryLuckys's Avatar
    Forum üzerinden hesap desteği verilmediği için konu hakkında destek ekibine Knight Online > KO Ban / Jail / Unblock kategorisi üzerinden bilet göndermeniz gerekmektedir.

Senior Member
    "Account Creation Abuse" ibaresi, hesap inceleme altına alındığında karşılaşılan bir durumdur.

Quote Originally Posted by LiteraryLuckys View Post
    Forum üzerinden hesap desteği verilmediği için konu hakkında destek ekibine Knight Online > KO Ban / Jail / Unblock kategorisi üzerinden bilet göndermeniz gerekmektedir.
    Teşekkürler.

Şimdi ne zaman hesabıma girebileceğim şimdi ye kadar kasmıstım charımı. Okadar masraf yaptım. 3 gb ve 1200 chasımı geri istiyorum. Alın hesap sizin olsun. paramı verin. Oyun moyun oynamıyorum.

Konu hakkında yukarıda belirttiğim kategoriden bilet gönderip detaylı bilgi alabilirsiniz.

bilet attım reis dün. İnşallah açarlar hesabı.

Knight online acın şu hesabı kasalım. Efendi efendi oyun oynayalım diyoruz. Musade etmiyorsunuz. Eğer hesap kapanacaksa hesaba ödediğim parayı verin. Paramıza yazık.

Bir aydınlatan bile yok. Bu oyunumu oynuyorum. Paramı alayım oynarmiyim daha. Neden hesabim denetleniyor. Bi açıklayın kardeşim. Hesabımı soyuyorsunuz. Bi yardım edin
    Bilet gönderdim

Göndermiş olduğunuz bileti güncellemeden ve yeni bilet oluşturmadan beklemeniz durumunda maksimum 72 saat içerisinde geri dönüş yapacaklardır. Mağdur olduğunuzu düşünüyorsunuz ve kızgınsınız anlıyorum ama buradan yardımcı olamayacakları için beklemeniz gerekiyor.

Junior Member
    Bilet attığında gelecek cevabı söyleyim. çoklu hesap oluşturduğunuz tespit edilmiş ve hesabınız sınırsız süre kapatılmıştır. size yardımcı olamıyoruz.