Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 12
    Banned
    Infractions
    0/1 (15)

çöp slotlari oyuna geri getirilsin

Sa ben bu oyunu dc premium çekip çöp slotlarinda oynayan bi insanim şu andada oynamiyorum çünkü yeni serveri bekliyorum yeni server açilinca oyniycam....ama siz çöp slotlarini kaldirdiniz ve yeni serveri çöp slotlarini geri getirmeden açarsaniz eğer ben dc premium alamam ve yeni serverdada oynayamam.....kisaca yeni serveri açin ama yeni serveri açmadan önce çöp slotlarini geri getirin ondan sonra yeni serveri açin aksi takdirde ben bu oyuna bi daha para yatirmam bidaha da bu oyunu oynamam bidahada dc premium felan almam .....oyununuza da alin kime oynaticaksaniz oynatin yeni serverdada kim oyniycaksa oynasin beni enteres etmez daha yeni server felan eski serverlar beni hiç enteres etmiyor...karar sizin benim gibi her ay 1 tane dc premium alan bi oyunucunuzu kaybedersiniz eğer çöp slotlarini geri getirmesseniz ....
    Last edited by IBlackWicked; 12-06-2017 at 02:31 PM.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    aynen kardeşim 6-7 saaat belin kopana kadar 1gb kasıp siteye satamıcaksın senin adına üzüldük oyunu bırkaıp diğer dediğin oyunu oynıyabilirsin knight ticarethane değil bir sürü farm slotu var üstelik senin gibi düşünenlerin x10 kat tersi düşünenler var yani çoğunluk her zaman kazanır bu arada Çöp Slotları vs yok diye yüzlerce eski oyuncu yeni serverin gelmesini bekliyor başlamak için 1 farmcı gider 100 ''OYUNCU'' gelir

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by zgrdnzz View Post
    aynen kardeşim 6-7 saaat belin kopana kadar 1gb kasıp siteye satamıcaksın senin adına üzüldük oyunu bırkaıp diğer dediğin oyunu oynıyabilirsin knight ticarethane değil bir sürü farm slotu var üstelik senin gibi düşünenlerin x10 kat tersi düşünenler var yani çoğunluk her zaman kazanır bu arada çöp slotları vs yok diye yüzlerce eski oyuncu yeni serverin gelmesini bekliyor başlamak için 1 farmcı gider 100 ''oyuncu'' gelir
    kardeş sen nerden biliyosun benim çöp slotunda kasip sonra gb sitesine gidip orda satip para kazandiğimi?kesinlikle öyle bişey yapmiyorum ben çöp slotunda kasip kendi çarimi geliştirmek için kullaniyorum çöp slotunda kazandiğimi ....ayriyetten çöp slotunda kazanip gidip gb sitesine satip para kazananlara,ne yapilacağini çözümün ne olacağini söylemek benim işim değil o bu oyunun görevlileri kimse onlarin yapacaği iş ...ben sadece söyledim çöp slotlarini geri getirin ben de dc pre çekip çöp slotunda oynarim ayda bi defa dc premium çekerim yoksa benim gibi bi oyuncunuzu kaybedersiniz bidahada bu oyuna para yatirmam .....
    Last edited by IBlackWicked; 12-06-2017 at 02:31 PM.

Senior Member
    oylamaya sunulsa 1e karşı 100 alarak kaybedecek bir istek. orada bir ton koxper hileci ve oyunu ticarethane olarak gören insanlar oluyor zaten hep.

Senior Member xG4uSs's Avatar
    Çöp slotları kaldırıldı. Hem iyi yönleri oldu hem de kötü yönleri...

İyi yönlerinden bahsedersek
    -Slotlar dolu sunucular canlıydı.
    -Arada slot boş olur pot paramızı çıkarırdık.
    -Görev yapmak, exp kasmak afk kalmak, keyifli sohbetlerin olduğu partiler gibi güzel yönleri vardı.

Kötü yönleri ise
    -Slot kavgaları, küfürler
    -İllegal aktivitede bulunan oyuncular (adam görevimizi yaptı ama aynı pt deyiz banlanır mıyız korkusu)
    -Ben bu oyuna para verdim, yatırım yaptım gibi kötü ithamlarda bulunan kişiler (sanki arazi almış gibi pm den dayılanmalar)

Ek olarak söyleyeceklerim hâlen farm yapabileceğin slotlar da mevcut, konu açmak kolay ama slotları gezmeden açmışsın, mevcut düzenin destekçisiyim.Çöp slotlarının geri gelmesini istemiyorum.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Ben söyleyeceğimi söyledim birader ben bunu söylüyorum çünkü benim bunu söylemem artik farz oldu o yüzden söyledim,çöp slotlarini geri getirmeden yeni serveri açmayin ,eski server ve eski serverda oynayan eski oyuncular beni zerre enteres etmiyo eğer çöp slotlari geri gelmeden yeni serveri açarsaniz o zaman artik yeni serverda,yeni serverda oynayacak oyuncularda artik beni zerre enteres etmiyo ben dicemi dedim çöp slotlarini geri getirin ondan sonrada yeni serveri açin bende oyuna yeni serverda başlayip ayda bi defa dc pre çekip çöp slotunda kasarak kendi çarimi geliştiririm aksi takdirde çöp slotunu geri getirmeden yeni serveri açarsaniz ben bu oyunu bidaha oynamam bu oyuna bidahada para yatirmam bidahada dc premium felanda almam benim gibi ayda bi defa dc pre çeken bi oyuncunuzuda kaybedersiniz, çöp slotunda kasip gidip gb sitelerine satip para kazananlara çözüm bulmak benim görevimmi kardeşim onu bu oyunun görevlerlileri kimse onlar bulsun onun çözümünü ben sadece dc pre çekerim ondan sonrada çöp slotunda para kasarim o kadar ,eğer çöp slotunuda geri getirmiyosaniz alin o zaman sizde kime oynatiyosaniz oynatin oyunuzu beni zerre enteres etmez artik bu oyun ...benim için sorun olmaz ben lolde oynarim lol free to play hemde sizlemi uraşacam allah allah ya.....
    Last edited by VELIIIIIII; 12-06-2017 at 03:20 PM.

Senior Member oikawa01's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Çok boş bir post. Herhangi bir yetkili gelip dikkate bile almamış konunu fazla nefes tüketme yeni kaldırılan bir şey sen istiyorsun diye şaaak diye gelcek hali yok hadi iyi forumlar.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by oikawa01 View Post
    Çok boş bir post. Herhangi bir yetkili gelip dikkate bile almamış konunu fazla nefes tüketme yeni kaldırılan bir şey sen istiyorsun diye şaaak diye gelcek hali yok hadi iyi forumlar.
    madem boş bir post o zaman bu konuya mesaj atma ...ben bu konuyu çok mesaj atılsın diye açmadım ,yetkili gelsin mesaj atsın avutsun diyede açmadım bunları benim demem farz oldu artık o yüzden açtım çöp slotunda oynuyorum çünkü .....
    Last edited by VELIIIIIII; 12-06-2017 at 03:55 PM.

Banned
    Nickname
    KaRaGuLLe
    Class
    KO -> Warrior
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    düzenleme yapılmış geri istemenin bir anlamı yok sanki

Senior Member KeteHore's Avatar
    Nickname