Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 28
    Banned
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus

Lightbulb Premiumsuz Merchant kurulmamalı

jr, ft veya chaos gibi etkinliklere girmeyen,cz yi bilmeyen, premium bile almayan pazarcılardan kurtulmalı.
    Bu tarz etkinliklerin nerde ne zaman olduğunu bilmeyen,player olmayan moradondan cıkmayan, Premium bile satın almayan insanların, oyuna oyuncuya ne gibi katkısı var merak ediyorum. Gem ve chest fiyatlarını onların belirlemesine de anlam veremiyorum.
    Premiumsuz merchant kurulmamalı. Trade in açık olmasında bir sakınca görmüyorum.
    Last edited by BetaBlocker; 12-06-2017 at 09:21 AM.

Banned
    Quote Originally Posted by BetaBlocker View Post
    Trade in açık olmasında bir sakınca görmüyorum.
    sen sakınca görmüyorsan tamam hemen yapsınlar. Baska isteğiniz ?

Banned
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by nsssvol3 View Post
    sen sakınca görmüyorsan tamam hemen yapsınlar. Baska isteğiniz ?
    konudan bu kadar rahatsız olman için premiumsuz falan olman gerekiyor takıldığın noktaya gelecek olursak; Trade atarak ölü fiyatlarda alışveriş yapabilirsin diyorum ve bence bir sakınca yok diyorum. Başka isteklerim de var ancak ne bilgi birikimin ne de playerlığın yeter anlamaya.

Senior Member
    Sen o pazardaki oyuncu olmayan tayfayı premiumsuz mu sanıyorsun? Adam bu işten ekmek yiyor char başı ayda 40-50 gb kasıyor. Gidip 1.5 gb verip bronz premi almayacak.

Banned
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by tic_euVYnaSQ View Post
    Sen o pazardaki oyuncu olmayan tayfayı premiumsuz mu sanıyorsun? Adam bu işten ekmek yiyor char başı ayda 40-50 gb kasıyor. Gidip 1.5 gb verip bronz premi almayacak.
    Ben o charları premiumsuz sanmıyorum premiumsuz olduklarını biliyorum.
    tic?euVYnaSQ:''Knight online "Free to play" bir oyundur. (yersen)'' , diyen adam 1.5 gb vorop poro mo olmoyocok diye ağlaması manidar.
    Siz daha foruma nicknamelerinizi yazamıyorsunuz neyden çekiniyorsanız artık ya da hangi fake/yan üyelikle giriyorsanız forumu kirletmek için bilemiyorum. Dalga geçmeden önce iki kere düşünün.
    Last edited by BetaBlocker; 12-06-2017 at 09:33 AM.

sürekli elimden geldiyince hesabıma prenium yüklüyorum ama bu isteyine yok artık diyecem

Banned
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by HaylazSerseri33 View Post
    sürekli elimden geldiyince hesabıma prenium yüklüyorum ama bu isteyine yok artık diyecem
    bu konuları açan ve yorumları yapan kişi sürekli premium mu alıyormuş? burada bir çelişki var:
    ''Thread: Hadi GB farmını kaldırdınız buna cevabınız nedir?''
    by HaylazSerseri33
    ''oyunu oyun olarak seviyorum ama çok pahalı bir oyun olmasından dolayı memnun deyilim.''
    Daha büyük çelişki pazar tutmayla ilgili bir konun var bu durum pazar tutmayı da engelleyecektir. Yok artık demene rağmen.

Banned
    Nickname
    빠른코르트
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Kardeş Sen Git Bir Farm Oyununda Çiftlik Kur Onu Yönet.

Banned
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Speedycort View Post
    Kardeş Sen Git Bir Farm Oyununda Çiftlik Kur Onu Yönet.
    Kardeş derken? Ayrıca aşağılama işini bir kenara bırakacak olursak mantıklı bir karşıt görüş olacak mı diye merak ediyordum. Sizin vizyonunuz bu kadar. Aresten beri oynuyorum hangi oyun bilgi ve kapasitenle bu yorumu yazıyorsun? KO dan başka hangi online oyun deneyimlerin oldu mmorpg olarak? (Türk oyuncuların olmadığı mmorpg lerden bahsediyorum)

Quote Originally Posted by BetaBlocker View Post
    bu konuları açan ve yorumları yapan kişi sürekli premium mu alıyormuş? burada bir çelişki var:
    ''Thread: Hadi GB farmını kaldırdınız buna cevabınız nedir?''
    by HaylazSerseri33
    ''oyunu oyun olarak seviyorum ama çok pahalı bir oyun olmasından dolayı memnun deyilim.''
    Daha büyük çelişki pazar tutmayla ilgili bir konun var bu durum pazar tutmayı da engelleyecektir. Yok artık demene rağmen.
    gb ticareti pazar tutma oyundaki ilegal kazançları önleyebilmek adına oyunun özelliklerini deyiştirerek kısıtlıyarak önleme şekline gidilmemeli adam farm yapıyomuş 5 10 bılgısayarı varmış yok ip kısıtlayın yok efendim şurda koxperler var o slotu kaldırın vs vs diyecegimize önlemlerin arttırılmasını isteyebilir şu pahalılıkta türkiye şartlarında her ay düzenli prenium yükleyim 1 ay yüklemeyim pazarım kapansın aklın alıyomu senin

ntgame ekibi ilegalle son hızıyla mücadele ettiklerini müsade etmediklerini ellerinden geleni yaptıklarını düşünüyorum bu yüzdende hepsine teşekkür ediyorum