Results 1 to 4 of 4

Report sistemi hk

Küfür, hakaret sebebiyle reportladiğim son 2 kişi basit nedenler sebebiyle ceza almadan kurtuldular CR konularima aldigim cevaplar şunlar

1. KSC ile reportlamama rağmen sağ altta tarih ve saat yok diye ceza almadi ne alaka yani saat olsa ne olur olmasa ne olur + olarak daha sonradan oyun klasöründe ksc nin adinda tarih ve saat yaziyor onu kopyala+yapistir yapip yolladim yani tarih ve saatide vermiş oldum fakat yine işlem yapilmadi...

2. Yine KSC ile reportladigim küfur eden başka biri konuşmanin tamami olmadigi icin ceza almadi ancak all chatten sadece video aliyoruz yazdik ve küfur etti yani konuşmanin tamami buydu

Sistem tamamen suçlu kişinin ceza almamasini sağlamak için işliyor bunun düzenlenmesi gerektiğini düşünüyorum

Senior Member
    cheat reports sistemi tamamen ilüzyon. oyunculara bakın biz çalışıyoruz illegalleri/tacizcileri banlıyoruz mesajı vermek için kurulmuş bir düzen. Ancak gerçekte tamamen bezdirme politikası üstüne kurulu, vay tarihi eksik, vay video çekmemişsin, vay armudun sapı vay armudun çöpü diyip konuyu kitleyip siliyorlar. işini yapacak olan adam, oyunu daha güzel ve temiz bir ortama sokacak olan adam zaten işini yapar slotları gezer jrlere göz atar kaoslara göz atar onlarca banlayacak kişiyi bulabilir, bunun için oyuncudan şikayet beklemeye gerek yok. bu tüm oyunlarda böyledir knight online hariç. zaten oyun içi report sistemi olmayan tek oyun knight onlinedır. ben 4-5 konu açmışımdır crye uğraşıp, birisinde adamın kafasında kabak gibi genie yazıyor tarih falan gözüksün diye 2 ksc aldım farklı acılardan. neymiş video olmadığı için banlamazlarmış. banlamazsan banlama çokta fifi. jrdeki adamların yarısı genieli afklar yüzünden oyundan soğuyup bunlarında 4te 1 i oyunu bırakmayı düşünür. bi kısmıda bırakır. sonra niye oyuncu yok knightta. keyifleri bilir açıkçası

Registered Users
    Selam,

Cheat Reports bölümüne gönderilen raporların tekrar tekrar suistimal edilmemesi için belirlenen bazı kriterler var. CR görevlileri sizlerden bu kriterlere uymanızı isteyebilir ya da şüphe durumunda raporunuzu direkt olarak reddedebilir.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Perastis View Post
    Selam,

Cheat Reports bölümüne gönderilen raporların tekrar tekrar suistimal edilmemesi için belirlenen bazı kriterler var. CR görevlileri sizlerden bu kriterlere uymanızı isteyebilir ya da şüphe durumunda raporunuzu direkt olarak reddedebilir.
    Hiç önemli değil efendim, isterseniz hepsini reddedebilirsiniz ben şahsen bıraktım cr işlerini falan, bezdirmeyi başardınız yani tebrikler oyun sizin oyununuz. sizin gelir kapınız. oyuncu kaybediyor olan sizlersiniz, bizler değil biz başka bir oyun bulur oynarız çok kolay, sizin yeni bir gelir kapısı bulmanız/yada "oyuncu sayısı artmıyor maaşlara zam yapamayız bu sene" lafını duymanız muhtemel olasılık

Kolay gelsin