Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 16

Thread: R bug

Junior Member

R bug

choas'da bdw'de rakibe r yapınca rakip kıbırdarsa benim charım otomatik gidiyo üstüne ve takılıp dc oluyorum yani hareket halinde bir rakibe r skill yapınca sanki sürekli r yapıyormuş gibi oluyor char ve dc oluyor bu çok kişide var cz de böylemi bilmiyorum çözüm

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Merhaba,
    Chaos konusunda bilgimiz vardır durumla ilgili yapımcıdan düzenleme istenmiştir.

Senior Member
    karus karaktersin galiba dedigin olay chaosda karus bir karakterin baska bir karus karaktere atak yaparken yasadigi olay. cozumu chaosdaki bu bug duzelesiye kadar w skill combosunu yada mause skill kombosunu uygulaman gerekiyor baska bir cozum yolu su anlik yok

Senior Member
    Quote Originally Posted by Death_Stroke View Post
    Merhaba,
    Chaos konusunda bilgimiz vardır durumla ilgili yapımcıdan düzenleme istenmiştir.
    malesef 1.5 aydir bu duzenlemeyi bekliyoruz

Junior Member
    evet karusum ama bugün bdw de aynı şey başıma gelince karusun karusa atak yapmasıyla alakası olmadıgını düşünüyorum başka bişi bu

Junior Member
    Demek ki sadece bende yokmuş. Bu bug yüzünden kaç kere 1.likten oldum.

Banned
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Elle combo yapanların bu tarz sıkıntıları yaşadığını düşünmüyorum, warrior pedal, koxp veya macro kullanıcılarının araya adam gırdığınde R den çıkıp aradakine vurması (elle oynayan için çok kolaydır q-r yapacak sadece hala zr diyenler var neyin kafasındalar bilmiyorum) dc olmasını engeller ama herhalde bağlı oldukları koxp, macro veya pedal akışı çok hızlı olmalı.
    Ayrıca ben de karusum.
    Last edited by BetaBlocker; 12-06-2017 at 12:47 PM.

Quote Originally Posted by lkmnkrt View Post
    choas'da bdw'de rakibe r yapınca rakip kıbırdarsa benim charım otomatik gidiyo üstüne ve takılıp dc oluyorum yani hareket halinde bir rakibe r skill yapınca sanki sürekli r yapıyormuş gibi oluyor char ve dc oluyor bu çok kişide var cz de böylemi bilmiyorum çözüm
    Merhaba, karakter büyük ihtimal ROGUE'dir. Chaos - Kule etkinliğinde R skili basarsan direk dc yersin. Tavsiyemiz bu etkinliklere girmeden BOW'u invertoryne almandır, yani çıkar elindeki oku.

Sevgiler.

Banned
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by TheLordOfBan View Post
    Merhaba, karakter büyük ihtimal ROGUE'dir. Chaos - Kule etkinliğinde R skili basarsan direk dc yersin. Tavsiyemiz bu etkinliklere girmeden BOW'u invertoryne almandır, yani çıkar elindeki oku.

Sevgiler.
    Her chaos'a bow ile giriyorum hiç dc olmadım

Junior Member
    Quote Originally Posted by BetaBlocker View Post
    Her chaos'a bow ile giriyorum hiç dc olmadım
    Bende de dc ediyor çıkartıyorum. =]