Merhaba,
Ares'te oynuyorum. Gectigimiz carsamba gunku guncellleme ile birlikte, ben ve benim gibi abd'den oynayan arkadaslarim baslikta yazili olan hatayi almaya basladik. Oyuna giris yapmaya calistigimizda, bizi oyundan atiyor surekli. Biz pedal veyahut herhangi bir sistem de kullanmiyoruz ve bu hata son 3 yil icinde ilk kez basimiza geliyor. Forumda yazilan cozum onerilerinin hepsini denedik:
DNS ayarlarini degistirdik, oyunu yeniden yukledik, modemi yeniden baslattik, arka plandaki calisan yazilimlari kapattik, antivirus programini kapattik/ antivirus programinda ko klasorunu guvenli klasor olarak ekledik.
Hicbiri bir ise yaramadi. Arkadaslarim bana otomatik ban yiyecegimi soyluyor. Ticket attim ancak net bir yanit alamadim. Bana yapimci firmaya bu durum iletildi, onlar cozunce bizde size forum uzerindne bildiririz dediler.
Peki benim kullanamadigim preimum saatlerimi kim karsilayacak? Jr ye giremiyoruz, savaslara katilamiyoruz, oyunu oynayamiyoruz... Biz para veriyoruz premium cekiyoruz, kendi paramizla satin aldigimiz premiumu kullanamiyoruz. '
Bu sorunun en kisada cozulmesini rica ediyorum.