Results 1 to 7 of 7
    Junior Member

Tarayici bomba sorunu

İyi günler,

Son yapılan güncelleme de tarayıcı bombaya takıldıktan sonra görünen efekt ekrandan gitmiyor oyun sonuna kadar kalıyor,

Bilginize...

Senior Member
    Yetkililer Neden bu konuda bir el atmıyor ???
    Harbi insanları oyuncuları sinir krizine sebeb bir olay cok ciddi bir sorun oyun icin ama Gm olmak bu sorumlukları üzerinde tez calışma yapıp bildirimlerin aktarılması ve bu konuda seri şekilde çözülmesini sağlamasıdır ama bu konu 2 gün gecmesine rağmen Yetkililer hala okumamış ve cevaplamamış olması işinin düzgün takip edemediğini gösterir sonrada oyuncular küfürlü hakaretli sözcüklerle cıkmasına sebeb olmaktadır ve haklı olmalarına rağmen forumdan uzaklaştırırlar Yetkililer işini yapmazken kullanıcıyı hor görüp Forumdan uzaklaştırır kendilerini haklımış gibi 2 gün geçmiş konu acılalı en önemli yerde üstelik en cok dikkat cekmesi gereken yer burasıdı hata bildirimleridir.
    Bu Sadece Radar toplarında değil diğer ürünlerde de aynı tesbit ettiğim bu yapışkan Mayında da aynısı var.
    Bu Forumda Yetkiliyseniz Tezinden Çözüm sunun.
    Saygılar diyemiyorum sanlımca bunu hak etmeniz lazım.

Game Master Khaliz's Avatar
    Class
    Rogue
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by avc_kXVZKnvP View Post
    İyi günler,

Son yapılan güncelleme de tarayıcı bombaya takıldıktan sonra görünen efekt ekrandan gitmiyor oyun sonuna kadar kalıyor,

Bilginize...
    Selamlar,

Bilgilendirme için teşekkür ederiz. Bundan sonraki süreçte daha hızlı çözüm alabilmek adına bildirimlerinizi video/ekran görüntüsü ile yaparsanız sevinirim. Hali hazırda yaşanan bu soruna ait video moderatörlerimiz tarafından kaydedilmiş. Biz de yapımcı firmaya bu video ile sorunu anlatıp, çözüm talep edeceğiz.

Senior Member
    Ben yapa bilirim SSlerim var

Senior Member
    Yanıtımızı verdik özelden mesajda attık ve GM den cevap yok Bir teşekkür sorunun cözülmesi için ilgilenecez.
    Eşşekliğini yaptık kendiniz bunu test etme imkanız varken slyt yapıp gönderdim resim resim tek tek atsam daha uzun sürecek sizin için ben onuda kolaylaştırdım 1 teşekkür yok tamam gördüm bu sorunla iligilenecem veya ilgileneceğiz
    Yani Ters cıkmak istemiyorum ama durum böyle duyarsızlık var burda oyuncuya karşı....

Senior Member FastBurak's Avatar
    Nickname
    [Fast]Burak
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    @xXxORKUNxXx

Uzun süre tarafına bu konuda bilgi verilmemesinin sebebi, tam anlamıyla bir araştırma yapılmasıdır. Senin bahsetmiş olduğun gibi sadece bir durum için bu hata söz konusu değildir. Başka durumlarda da konu test edildi ve yapımcı firmaya iletildi. Kısa süre içerisinde çözüme ulaşacağına emin olabilirsiniz.

Şunu da belirtmek isterim tarafının göndermiş olduğu videodan önce Mod ekibimiz durumun farkındaydı ve bunun nasıl oluştuğu konusunda çalışmalar yapmaktaydı.

Konu hakkında yapmış olduğun bildirimin içinse ayrıca teşekkür ederiz.

İyi Oyunlar dilerim.
    Last edited by FastBurak; 12-06-2017 at 07:08 PM.

Tags for this Thread