Results 1 to 5 of 5
    Senior Member OuTPosTR's Avatar
    Nickname
    OuTPosT
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    No Clan™
    Server
    KO -> Gaia
    Race
    Karus

Can otomatik doluyorsa killer drone ve saglik kiti mantiğı

Oncelikle bu sacma otomatik can dolma konusunun duzelmesini ve zırh kask eldiven gibi karakter özellestirilme hp + zırh getirilmesini istiyorum can zaten otomatik doluyo saglik kiti bosa cikiyo killer drone oyun sonu az hpli oyuncuya salınabilecek bi özellik oda boşa cikiyo ne anliyoruz bu isten birakim adam 2 hpyle karsisindaki 4 kisiyi vurabilirmiyim düsüncesi icine girsin oyunu mahvettiniz tamamen oynayacak baska oyun bulamadigimizdan oynuyoruz emin olun.
    http://i.hizliresim.com/z5V1V6.png

Senior Member
    Nickname
    Ciminli24
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    Sivrisinekler
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by OuTPosTR View Post
    Oncelikle bu sacma otomatik can dolma konusunun duzelmesini ve zırh kask eldiven gibi karakter özellestirilme hp + zırh getirilmesini istiyorum can zaten otomatik doluyo saglik kiti bosa cikiyo killer drone oyun sonu az hpli oyuncuya salınabilecek bi özellik oda boşa cikiyo ne anliyoruz bu isten birakim adam 2 hpyle karsisindaki 4 kisiyi vurabilirmiyim düsüncesi icine girsin oyunu mahvettiniz tamamen oynayacak baska oyun bulamadigimizdan oynuyoruz emin olun.
    Sağlık kiti gayet gerekli eşya bence neden diye sorarsaniz taaruz oynuyan cogu kisi kullaniyor misal 30 cani kalmis ve çatişma sirasinda hrmrn kiti basip geri kaçmak yerine saldiriya devam edebiliyor bence çok kullanişli bir eşya geri kalan bişey diyemiycem .

Senior Member NaTaJa's Avatar
    Nickname
    JqutierreZ
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    HysteriA
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by OuTPosTR View Post
    Pist dostum sen bu oyunu MMORPG oyunu ile karıştırdın galiba çelik kask vs birde a+9 bassaydık bari shhxjs
    FPS oyunu dostum bu LOL Metin2 değil böyle şeyler beklemeyin çok çelik kask bileklik vs bilmem ne ekipman istiyorsan o zaman gidiceksin LOL oynayacaksın

Quote Originally Posted by NaTaJa View Post
    Pist dostum sen bu oyunu MMORPG oyunu ile karıştırdın galiba çelik kask vs birde a+9 bassaydık bari shhxjs
    FPS oyunu dostum bu LOL Metin2 değil böyle şeyler beklemeyin çok çelik kask bileklik vs bilmem ne ekipman istiyorsan o zaman gidiceksin LOL oynayacaksın
    arkadaş cs go'dan örnek vermiş strateji oyunlarından değil. Bir fikir sunmuş oyunu güzelleştirmek çeşitliliği arttırmak adına. Saygılı bir şekilde düşünceni dile getirebilirsin. Onu oynayacaksın bunu oynayacaksın diye çıkışmana gerek yok düşmanlığın oyun içinde kalsın orda vur adamı
    BORDOB3R3Lİ

Senior Member
    Nickname
    SiyahLider
    Outpost Boyle bi oyun daha insaa edilmedi