Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 31
    Community Liaison Patheoz's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad

[Canlı Yayın] 30 Kasım 2017 Özel Konuklu Moradon Sohbetleri

Değerli Şövalyeler,

Knight Online canlı yayınlarımız hız kesmeden dopdolu içeriklerle devam ediyor!

Daha önce Knight Online turnuvalarında boy göstermiş ve birçok oyuncumuz tarafından tanınan ElaniaPolis bu hafta Moradon Sohbetleri yayınımızda konuğumuz olacak. Knight Online ve gerçek hayatına dair birçok sorumuza yanıt vererek kendisi hakkında merak edilenleri izleyenlerimizle paylaşacak.

Canlı yayında ElaniaPolis'e sorulmasını istediğiniz sorularınız için Twitter üzerinden #KOVEBEN etiketini kullanarak tweet atabilirsiniz.

GM Rhales'in sunumu ile karşınızda olacağımız canlı yayında Moradon Sohbeti sonrasında bilgisayarların başına geçerek ElaniaPolis ile birlikte Ronark Land haritasında PK yapacağız!

Twitch Çekiliş Ödülleri

2 Adet 1200 NPoint
    4 Adet 800 NPoint

Instagram Etkinliği

Canlı yayın sırasında bizi nereden ve nasıl izlediğinin fotoğrafını çekerek #KOVEBEN etiketi ile paylaşan takipçilerimiz arasından seçeceğimiz bir şanslı kişi 3200 NPoint ödülünün sahibi olacak!

Not: Knight Online Instagram sayfasını takip etmeyen kullanıcılar etkinliğe dahil edilmeyecektir.

Çarkıfelek Etkinliği

Yayının sonlarına doğru izleyicilerimiz arasından yapacağımız çekiliş ile 5 şanslı kişiye Çarkıfelek ile ödül dağıtmaya devam edeceğiz.

Çarkıfelek etkinliğinden kazanabileceğiniz ödüller;

Sürpriz Kutu (Knight Online Çantası, Kupası, Anahtarlığı ve Sticker'ı)
    Jackpot (3200 NPoint)
    Hellfire Dragon Wing (15 Günlük)
    Alencia Wing (15 Günlük)
    Solar Tattoo (30 Günlük)
    Lunar Tattoo (30 Günlük)
    Hellfire Pet Transformation Scroll
    Rabbit Pet Transformation Scroll
    Genie + Genie Hammer
    %100 Re-Spawn Scroll
    Auto Pet Looting
    Ibex-Crisis Potion
    Premium HP Potion
    Premium MP Potion
    Speed-Up Potion
    5 NPoint

Canlı Yayın Artış Etkinliği

Yayın sırasında izleyici sayımız ile doğru orantılı olarak 24 saat boyunca geçerli olacak EXP ve NP etkinliği başlatılacak.

+750 izleyici barajında %10
    +1000 izleyici barajında %20
    +1250 izleyici barajında %30
    +1500 izleyici barajında %40
    +2000 izleyici barajında %50
    +2500 izleyici barajında %60

EXP ve NP artış etkinliği başlatılacaktır.

Canlı Yayın Tarihi: 30 Kasım 2017 - 20:00
    Twitch Kanalı: TwitchTv - NTT Game Kanalı

İyi seyirler!
    Last edited by Patheoz; 11-27-2017 at 02:08 PM.

Banned
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/2 (30)
    iyi yayınlar dilerim.

az önce kimseye hakaret etmeden bir yorum yaptım yorumum soru içeriyordu neden silindiğini sorabilirmiyim burda işler böylemi yürüyor sayın yetkili eğer böyleyse bu forumu takip etmeyelim artık

Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by KompleSantrafor View Post
    az önce kimseye hakaret etmeden bir yorum yaptım yorumum soru içeriyordu neden silindiğini sorabilirmiyim burda işler böylemi yürüyor sayın yetkili eğer böyleyse bu forumu takip etmeyelim artık
    Canlı yayında yer alacak konuğumuzu illegalite ile itham eden birinin hesabının illegal yazılım nedeni ile kapatılmış olması yorumunun kaldırılması için yeterli bir sebeptir. Eğer ortada bahsettiğiniz gibi bir durum var ise bunu bildirim bölümünden bize iletebilirsiniz, genel tartışma bölümünde herhangi bir oyuncumuzun itham edilmesine izin vermedik vermeyeceğiz.

Quote Originally Posted by Patheoz View Post
    Canlı yayında yer alacak konuğumuzu illegalite ile itham eden birinin hesabının illegal yazılım nedeni ile kapatılmış olması yorumunun kaldırılması için yeterli bir sebeptir. Eğer ortada bahsettiğiniz gibi bir durum var ise bunu bildirim bölümünden bize iletebilirsiniz, genel tartışma bölümünde herhangi bir oyuncumuzun itham edilmesine izin vermedik vermeyeceğiz.
    öncelikle itham etmek dediğiniz gibi suçlamak suçlu görmektir ben yorumumda itham etmedim soru sordum hayır diye cevaplayıp konuyu kapamak yerine yorumu siliyorsunuz itham etmek ile soru sormak farklı şeyler sayın gm aradaki farkı bilmiyorsanız googledan aratarak bulabilirsiniz burada size hakaret etmiyorum benim yorumumu geniş yorumlamışsınız tarayıcımda bug olduğu için asıl hesabımla girip yorum yapamıyorum 7 sene önceki bu hesapla sordum o yüzden oyunculara sahip çıkmanız bir oyuncu olarak beni ancak mutlu eder ancak halen cevabımı alamadım evetmi hayırmı aynı kişidenmi bahsediyoruz
    Last edited by Patheoz; 11-27-2017 at 03:20 PM.

Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by KompleSantrafor View Post
    öncelikle itham etmek dediğiniz gibi suçlamak suçlu görmektir ben yorumumda itham etmedim soru sordum hayır diye cevaplayıp konuyu kapamak yerine yorumu siliyorsunuz itham etmek ile soru sormak farklı şeyler sayın gm aradaki farkı bilmiyorsanız googledan aratarak bulabilirsiniz burada size hakaret etmiyorum benim yorumumu geniş yorumlamışsınız tarayıcımda bug olduğu için asıl hesabımla girip yorum yapamıyorum 7 sene önceki bu hesapla sordum o yüzden oyunculara sahip çıkmanız bir oyuncu olarak beni ancak mutlu eder ancak halen cevabımı alamadım evetmi hayırmı aynı kişidenmi bahsediyoruz
    Konuğumuzun kim olduğunu merak ediyorsanız youtube kanalının linkini paylaştım göz atabilirsiniz. Sormak istediğiniz sorular için ise Twitter üzerinden ne yapmanız gerektiğini anlattım. Bunun dışında merak ettiğiniz başka bir konu var ise cevaplamaktan zevk alacağımı bilmeni isterim.
    Last edited by Patheoz; 11-27-2017 at 03:25 PM.

Senior Member GEZIPARKI1923's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Gm Rhalesin tüm arkadaşları yayın konuğunuz olacak sanırım sevgili Nttgame ailesi

Banned
    Şu youtube-twitch aleminde ilk olarak Domenicowaccoyu getirmeniz lazım bence ama ona gelene kadar saçma sapan ne kadar yayıncı varsa çıkardınız. Bu adam yayıncı bile değil video koyup paylaşan biri. Oraya çıkma amacı ne acaba çok merak ediyorum, rhalesin eski clan arkadaşı olması mı yoksa, Williamz (namı değer kezonun) katrilyonlar basarak tüm swdeki itemleri satın alıp dizdiği charıyla milleti tekleyip koyduğu videoları beğenmeniz mi ?

Not: ne domeniccoyu ne elaniapolis i nede diğer yayıncıları tanırım. Sadece yaptığınız şey yanlış oraya şu oyuncular arasından çıkacak 2 kişiyi değer görüyorum biri secret clan lideri onu çıkardınız, diğeri de domenicowaccodur bana göre

Senior Member Yescoo2's Avatar
    Race
    El-Morad
    Aslında ElaniaPolis - Emir degil SheenaS kendisidir ama Grakon Server'ından Mehmet Reyizin Karakteri ile video çekmeye başladı başlayalı o nick ile duyuldu ve öyle devam etti bilinsin istedim bende bir NobodyCanStopUs oyuncusuydum bi zamanlar çook eski
    Birlik Ve Beraberlik İçerisinde Tek TÜRKİYE !

Senior Member Co0L's Avatar
    Emir Ataç sadece asas olarak değil,bütün jobları hakkıyla oynayabilen,Ko tarihinin ender oyuncularındandır.Keyifli bir yayın olacağına inanıyorum.