Page 25 of 80 FirstFirst ... 1523242526273575 ... LastLast
Results 241 to 250 of 792
    Senior Member FFferik16's Avatar
    Quote Originally Posted by Normlife97 View Post
    Malesef ki tüm oyunlarda belli ücret veriyorsun.Oyun dünyasındaki diger oyunlara bakabilirsiniz bir çok MMORPG oyun ücretli
    E evet, veriyoruz da zaten? Mesela her hesaba giriş için 1 kere ödeme olsun o da kabul o da verilir. Ancak sadece giriş için her ay ödemek anlamsız. Bırak adam oyuna girebilmek için işine yaramayacağı premiumu alacağına o parayla PUS'tan bir şeyler alsın 2 taraf da mutlu olsun

Senior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by FFferik16 View Post
    E evet, veriyoruz da zaten? Mesela her hesaba giriş için 1 kere ödeme olsun o da kabul o da verilir. Ancak sadece giriş için her ay ödemek anlamsız. Bırak adam oyuna girebilmek için işine yaramayacağı premiumu alacağına o parayla PUS'tan bir şeyler alsın 2 taraf da mutlu olsun
    yok kardeş pre al sen pre al pre al oyuna gir ki nasılsa pustan item çekersin daha çok kazanç

Junior Member ScyllaSAKAKI's Avatar
    Nickname
    KingNothingHuh
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    theLeqenD
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Premium almak o kadar zor birşey değil arkadaşlar biraz abartıyorsunuz yani severek oynadığınız bir oyuna 100 tl verebilmelisiniz.
    Gold premium alınca zaten yeterince bonus cash ve trina veriyor büyük miktarini karşılıyor.
    Eğer premiumlu saatlerce sıra sayıyorsa(etkinlik dışı saatlerde) gerçekten Sorun var demektir ama öyle bir sorun yaşamadım şu ana kadar Tabiki serverdan servera fark edebilir.
    Oyuna giremiyorum ki premium alayım. Çara ara verdim girip bakayım ne halde diyorum 2 saatte sıra gelmiyor. Hangi oyunda var böyle saçmalık? Böyle böyle serverlarda oyuncu kalmadı.

Senior Member ISeIenaI's Avatar
    Nickname
    ISeIenaI
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Az önce de bekledim buraya yazmıştım karakter gelirken dc verdi tekrar bekledim sonuç aşağıda.Diyecek hiç bir sözüm yok Ko'nun geldiği son nokta.

Senior Member
    Quote Originally Posted by ScyllaSAKAKI View Post
    Oyuna giremiyorum ki premium alayım. Çara ara verdim girip bakayım ne halde diyorum 2 saatte sıra gelmiyor. Hangi oyunda var böyle saçmalık? Böyle böyle serverlarda oyuncu kalmadı.
    Yoğun olmayan bir servera girip premium alıp basabilirsin L den gelen hediyeleri istediğin serverda kullanabiliyorsun

Junior Member ScyllaSAKAKI's Avatar
    Nickname
    KingNothingHuh
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    theLeqenD
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Yoğun olmayan bir servera girip premium alıp basabilirsin L den gelen hediyeleri istediğin serverda kullanabiliyorsun
    Önce çarı görmem lazım. Son durumu nedir, server/cz/pazar durumu nedir. Daha giremediğim oyuna niye para vereyim? Oyun sahipleri en baştan beni yolunacak kaz kategorisine koyup küfreder gibi bir oyuna girmek için 2 saat bekletince hiçbirini yapamadım, hevesim de kalmadı.

Senior Member
    almıyoruz ya jr giremedim prem yoktu sıra vardı ama yinede almıyorum premium kendinizi akıllı zannediyorsunuz ama yeter artık presiz oyuna girmediğim sü
    rece her gü
    n lanet edicem size

İllaki videomu çekelim tam 8 saattir sıra bekliyorum 55di suan 28 e düştü sözde f2play işiniz gücünüz para olmus.

Junior Member
    saat 16:18'de 100 küsür sıra verdi gece 2 oldu hala 23 sayıyor sağlam paralar yatırdığım charı satıp en kısa zamanda bunlardan kurtuluyorum kalanlara Allah sabır versin . size de hayırlı işler (!)

Senior Member ziskereg's Avatar
    Class
    Warrior
    Server
    Destan
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by lnx13 View Post
    saat 16:18'de 100 küsür sıra verdi gece 2 oldu hala 23 sayıyor sağlam paralar yatırdığım charı satıp en kısa zamanda bunlardan kurtuluyorum kalanlara Allah sabır versin . size de hayırlı işler (!)
    benim de arkadaşın premiumsuz charı var 20-30m para varmış galiba üstünde gir al dedi ok giriyim dedim bi de ne hörüyüm aman tanrım didim sıra sayan kutucuğa 8 saattir yalvarıyorum bi arkadaşa bakıp çıkıcam diye para bile teklif ettim hiç bi şeye tepki vermiyor sonunda suçu kendimde aradım ve olaya bakış açımı değiştirdim artık her sıra atladığında evde konfeti patlatıyorum eğlenceli oluyo stres sıkıntı kalmıyor size de tavsiye ederim
    Boşuna kendinizi kandırmayın sürekli yaptığınız şey neyse siz osunuz.