Page 21 of 80 FirstFirst ... 1119202122233171 ... LastLast
Results 201 to 210 of 792
    Senior Member 1xgebzelix1's Avatar
    Nickname
    xgebzelix
    Class
    Warrior
    Clan
    Zion
    Server
    US->Athena
    Race
    Karus
    Selam Arkadaşlar

Aşağıda verilen cevaba soracağınız tek soru var ve sorulan soruya cevap vermelerini beklemek.

Sayın GM arkadaşın verdiği cevapta en önemli nokta ''sunucularda bulunan oyuncu sayılarının artığı noktasıdır.'' Kapasite düşürülmediğini belirten GM arkadaş acaba bizi aydınlatabilir mi. Tüm sunuculara aynı zaman aralığında yani 1-2 gün içerisinde dönüş yapan oyuncuların hepsi aynı tarihleri nasıl tutturdular. (tahminimce her sunucuya en az 400 kişi gelmiş olmalı ki oyuna giriş için oyunculara sıra veriyor) neden en az 400 kişi dediğimi anladığınızı umuyorum.
    Güzel ve basit sorumuza cevap beklemekteyiz.

Quote Originally Posted by Khenarth View Post
    Tekrar okuduğunuz zaman tarafınıza gerekli cevabın verildiğini görebilirsiniz. Sunucularda bulunan oyuncu sayısının artıyor olması demek, bu yeni gelen oyuncuların 1 günde ronark land yada eslanta geçip, oyuna anında katılıyor olması demek değildir. Yukarıda vermiş olduğum cevabı tekrarlıyorum;

Merhaba,

Çok uzun zamandır sunucularda kapasite düşürülmesi yapılmadı, aksine belirli aralıklarla özellikle premium üyeliği olmayan oyuncularımızın giriş yapması için "free user" kapasitesi arttırılmaktadır.

Bilginize.
    İnadına ATATÜRK
    İşte Benim Bayrağım . İşte Benim Liderim
    Var mı Ötesi
    Alemlerin Nuru yüce Allahın sevgilisi iki cihan serveri Hz. Muhammed Mustafa (s.a.v) ehlibeytine can-ı gönülden muhabbet besleyen ALEVİlerdeniz biz

Banned
    Quote Originally Posted by 1xgebzelix1 View Post
    Selam Arkadaşlar

Aşağıda verilen cevaba soracağınız tek soru var ve sorulan soruya cevap vermelerini beklemek.

Sayın GM arkadaşın verdiği cevapta en önemli nokta ''sunucularda bulunan oyuncu sayılarının artığı noktasıdır.'' Kapasite düşürülmediğini belirten GM arkadaş acaba bizi aydınlatabilir mi. Tüm sunuculara aynı zaman aralığında yani 1-2 gün içerisinde dönüş yapan oyuncuların hepsi aynı tarihleri nasıl tutturdular. (tahminimce her sunucuya en az 400 kişi gelmiş olmalı ki oyuna giriş için oyunculara sıra veriyor) neden en az 400 kişi dediğimi anladığınızı umuyorum.
    Güzel ve basit sorumuza cevap beklemekteyiz.
    Utc 75 oldu tabi bunun içinde karakter kasmaya başladılar olan bu özellikle yeni serverda bu durum daha fazla itemler daha değerli olduğu için. Tabi bunu yapanların çoğu yine çoklu pc oyuncuları.
    1+1 etkinliğinden dolayı legal yokdan karakter kasıyor olabilir legal olarak ileride illegal kullanılmak için.

Etkinlik yarardan çok zarar normal devamlı oynayan bir oyuncu bu tür etkinlikler hiç gerek olduğunu düşünmüyorum 9 günde 83 olanlar var zor bir şey değil yapılan şey hileciler katkıdan başka bir şey değil bu tür etkinlikler yapılacaksa level kasmanın zor olduğu 80+ levellerde hileciler uğraşmayağı levellerde olmalıdır.

Senior Member ISeIenaI's Avatar
    Nickname
    ISeIenaI
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Artık gına geldi bu sıra işinden oyunun en kalabalık olduğu zamanlarda bile seri enterla 5-6 dk girerdik iyice sıkıldım.30 40 kişi cz'de kapışıyor pazarda 300 400 kişi günlerce afk.
    Last edited by ISeIenaI; 01-21-2018 at 05:59 PM.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Oyun cidden Premium aldırmaya zorluyor arkadaşlar ben sıra bekliyorum sıra bittikten sonra DC veriyor server seçme ekranında hatta bir kere de şans eseri oyuna girdim yüklendi her şey yüklenir yüklenmez DC verdi kısaca premiumsuz oyuna giremiyorsunuz girdirttirmiyor oyun!

Senior Member FFferik16's Avatar
    Eğer sunucularda bulunan oyuncu sayılarının artması doğruysa bunların multi cliente yakalanmadan, farklı IP'lerden pazara karakterlerini sokan kişilerin olduğunu düşünüyorum. Şayet bu amacı real kazanç olan kişilerin reportlarında sadece IP kontrol ediliyor, KSC'lerle kanıtlanmış aynı kişiye ait karakterlerin trade loglarına bakılmıyor. Bu sebeple gün geçtikçe aynı kişi belli bir şeylerin buy ve sell pazarında karakterlerini bulundurmasını geçtim, aynı kişinin yan yana birden fazla karakteri hem buy hem sell'de. Yoksa sunucu kapasitesini etkileyecek kadar yeni oyuncunun başladığını sanmıyorum, lüfer&EMC ve Eslant'taki slotlardan anlaşılıyor bu

Senior Member
    Bu sunucular neden sira sayiyor?Eslantda ben yeni karakterler goremiyorum exp kasan lwl kasan???

Sunucularda Emc-Luferde, CZ'de, Eslantta bir oyuncu artışı yok lakin Maradonlarda oyuncu artışı olduğu doğru. Yönetim olarak istediğiniz oyuncu kitlesi gerçekten bu mu? Multi client ile birden çok pc ile pazarı doldurmaktan başka bir halta yaramayan pazarcılar mı renklendirecek oyunu? Geçen mayıstan beri dediğiniz gibi sürekli yeni server isteyen bir kitle var bunlar eski sunucularda karakter dizmek yerine oturup sadece pazar yapıyorlar ve yeni sunucuyu bekliyorlar. Serverların gerçek oyuncularına da problem çıkarmaktan başka bir halta yaramıyorlar. Yönetim olarak gerekli tedbirleri kısa zamanda alırsınız umarım. Premiuma, pota, sclere, walkrylere, iteme hepsine birden ne maaş dayanıyor ne etkinliklerden kasılan 20-30m.

Eskisi gibi Knight Online' a vakit ayıramamakla beraber, haftada 2 gün olmak üzere Lunar Savaşlarına veya bazı akşamları keyifli vakit için exp. amaçlı olarak ARES sunucusunda oynuyorduk.

Birkaç ayda bir bronze premium ve 2 adet 3200 N-Point' lik bir harcama potansiyeline düşmüş iki eski oyuncu olarak evimizden yarışmaya katıldığımızda, bundan yaklaşık 1 ay öncesine kadar, premiumsuz karakterlerimizle maksimum olarak birkaç kişilik sırayı, 5 dakika kadar bekleyerek geçiyor ve oynuyorduk. Bir ay içerisinde bekleme süresi ve sıradaki oyuncu sayısı neredeyse geometrik olarak arttı ve en son bu Cumartesi günü premiumsuz hesaplarımızla akşam Lunar savaşı için login olmaya çalıştığımızda 190 kişilik sıraları gördük ve doğal olarak beklemeyerek, oyunu kapattık ve başka bir oyuna bağlandık.

Khenarth' ın da belirtmiş olduğu cümlenin doğru olduğunu biliyorum ve kapasitenin azaltılması bir yana, ara sıra arttırıldığını da düşünüyorum. Bununla beraber, burada çok uzun yıllar geçirmiş ve yaşamına dair bir çok güzel anı biriktirmiş bir oyuncu olarak, sadece bilginiz olsun istedim.

Ellerinize ve emeklerinize sağlık.

Sevgilerimle.
    Aeternum Vale

Senior Member Philly's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Kapasitelerin artırıldığını düşünmüyorum. Bu sıra bekleme olayları ve sıra artışları bir anda bu hale geldi ansızın. Diez gordion gibi eskiden premiumsuz direkt girilebilen serverlar artık gece 1de bile sıra veriyor. Bu pek akıl karı gelmiyor. Oyuna girildiğinde o kadar da dolu olmadığını görüyoruz. Pk alanları olsun, exp slotları olsun eskisi gibi değişen bir şey yok. Burada bazı mod ve gm arkadaşlar oyuna yeni başlayan insanları gördüklerini ve azımsanmayacak sayıda olduklarını söylüyorlar. Bir anda binlerce kişinin oyundaki tüm serverlara eşit dağılmış şekilde oyuna başlamış olduğunu da sanmıyorum. Aslına bakarsan kapasite artırılması ya da düşürülmesi önemli değil, yeter ki artırıldı vs diye oyuncuları manipüle etmesinler burada başka bir şeye gerek yok
    Last edited by Philly; 01-22-2018 at 01:22 PM.

Junior Member
    Evet arkadaşlar öncelikle hayırlı akşamlar diliyorum dünden bugüne kngiht online diyelim bundan 6 7 sene öncesine kadar bırakmıştım bugün tekrardan başlamaya karar verdim indirdim kurdum baktım ki oyun içler acısı oyun sıralaması yapılmış 300 lerden başlıyor. Beklemeye alıyorsun Disconnect from server hatası, Gold Premium a bakıyorsun 100 TL den aşa değil inanın şuna bundan 7 sene veya 5 sene öncesine kadar oyun çok daha güzel ve zevkli bir oyundu ne yazıkki şuan oyun içler acısı bana kalırsa bu oyun böyle devam ederse ne eski oyuncularını tekrar döndürür nede bu oyunu oynuyacak arkadaşlarımız kalır bir an önce oyunun problemlerini giriş sorunlarını düzeltilmesi gerikir