Page 16 of 80 FirstFirst ... 614151617182666 ... LastLast
Results 151 to 160 of 792
    Senior Member ISeIenaI's Avatar
    Nickname
    ISeIenaI
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by ThrBjrnssn View Post
    Gordion gibi kokune kadar bos bir sunucunun sira saymasi sacmalik degil, daha ileri bir seydir. Sacmalik falan hafif kalir.
    Olur mu krallığı ,cswsi olmayan ve edit itemlerle dolu bir sunucuda kim başlamak istemez.

Senior Member Damii's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Knight Online 2005 yılından beri internet kafe zamanlarından beri oynuyoruz, hiç alınmayın ama NTTGame zamanına kadar bu tarz sıra muhabbeti hiç olmadı, bi arada yoğunluk zamanları yaşandımı tabi yaşandı ama hiç bir zaman premium zorunluluğu olmadı ekstra olarak premium olsa bilene 30-40dk civarı premiumla birlikte server girme bekleniyor. Şuan da oyunun en önemli sorunlarından bir tanesi, umarım bu konu hakkında oyunculara karşı gerçek bir açıklama yapıp, gerçekten yeni bir sistem geliştirmeniz gerekiyor. Tamam siz kar amacı giden bir şirketsiniz ama oyuncuların istek/önerilerine dikkate almazsanız, zaman gittikçe elinizdeki oyuncular da tek tek alternatif yollara başvurukcak, pvp olur, başka oyunlar olur vb. en azından elinizdeki oyuncular için birşeyler yapın. Bu zaman kadar KO'ya kattığınız güzel şeyler var yok değil ama yapmadığınız ve oyuncuların kafasında farklı bir konumda şekillenmeye başladınız. Bunu bir KO sever oyuncu olarak canı gönülden söylüyorum.
    Dediklerimi ciddiye alabilirsiniz ya da bazı konularda yaptığınız gibi görmemezlikten gelebilirsiniz tamamen sizin vicdanınıza kalmış, iyi çalışmalar, diğer arkadaşlara da iyi oyunlar. daha yorum yapmak istemiyorum bu konu da.
    Last edited by IBlackWicked; 01-13-2018 at 10:37 PM.

Banned
    Quote Originally Posted by areschar1978 View Post
    Syn arkadaşlar şu premium özellilerini birkez daha gözden geçirsekmi ?,,, insanlarlar ile falga geçmektir bu ,, ben güvendim aldım,, ama yöneticiler bize güven vereceklermi ? siz yönetici arkadaşlara soruyorum,, bize yapılan ayıp değilmi ? 250 kişi sıra sayıyorum..

EXP PREMIUM (2796 Cash)
    Günün her saati oyuna girme kolaylığı sağlar. 1-80 level %300 fazla experience kazanırsınız. 80-83 level %120 experience kazanırsınız. Exp flash ürünlerini kullanabilirisiniz.Ölünce %1 Experience kaybedersiniz.Npcye satılan ürünler %150 daha pahalı olur.Repair ücretleri %50 indirimli olur. Kazandığınız Noah(para) iki katına çıkar. Pvp de her öldürdüğünüzden 6 Np fazla kazanırsınız. Altın olta kullanabilirsiniz.1 tane Trina verir. 30 tane Gennie Hammer verir.

https://i.hizliresim.com/qG2gM3.jpg
    https://hizliresim.com/qG2gM3

http://forum.nttgame.com/forum/showt...3%B6zellikleri
    exp kasmak için mi aldın preyi ?

Senior Member
    gordionda vakit geçiren bir oyuncu olarak 200 sıra nedir arkadaş ya. eğlenceli vakit geçirmem için 1.5-2 saat sıramı beklicem.
    Size nakit akışıımı lazım kardeşim cliente starttan önce reklam koyarsınız tık başına para gelir. üzülerek söylüyorum bu böyle devam etmeyecek. ki ben teeeeee logos zamanında logosun yeni açıldığı zamanlarda premium almamışım seri enter yapıp girmiş oynamışım. şayet bu durum biraz daha devam ederse bir oyuncu 1 oyuncu derken oyun sunacağınız bir oyuncu topluluğu kalmıcak. ASLA PREMİUM ALMAYACAĞIM istediğinizi yapın.

Senior Member ThrBjrnssn's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Gordion
    Turkiye saatiyle 01:30'da oyuna gireyim dedim ancak o da ne, Gordion sira veriyor. Oyuncuya premium aldirmak icin bu ucuz numaralardan vazgecin bence. Bu numaralari degil yetiskin bir insan, ilkokul cocuklari yutmaz.

Senior Member
    Bugün oyunun doğasında olan durum öğlen 12.30 da premiumlu destan 1 in 200 sıra vermesi.

Junior Member
    preminyumsuz hiç bir servere girilemiyor.her ne kadar free user arttırıldı deseler de böyle olmadığını gözümüzle görüyoruz.yeni Server açılmıyor,yapılan eventler basit ve tatmin edici değil user kaybını önleyici elle tutulur bi faaliyet yok,cash fiyatlarında pus indirimleri çok nadir veriliyor.Farklı olarak nitelendirebileceğim veya tekrar başlamak için bana mazeret verebilen nitelikte bir server yok...uzun yıllardır oynuyorum hiç bu kadar boşlanmamıştı bu oyun.ister istemez acaba KO bitiyormu firma tarafından gözden çıkarıldımı diye sorular oluşuyor kafamda

Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Bu sıra bekleme premiumlu / premiumsuz , kapasite sorunu olduğu sürece her gün oyuncu kaybedilcektir, gözüken bu. Sonra neden oyuncular pvp sunucuları tercih ediyor demeyin sayın NTT. Boktan bir pvp sunucusun da bilene gözle görülcek kadar kalabalık oyuncu var ne bir sıra ne bir premium zorunluluğu var, tıkladığın gibi giriyor. belli ki bir boktan pvp sunucusu kadar, kapasiteye sahip değilsiniz.

Member Erotik_Sinek's Avatar
    Nickname
    ErotikSinek
    Clan
    EROTİK_SİNEK
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Manes sabahın köründe sıra verdi bugün sübhanallah galiba dolmayan serverı daha geç doldurmaya çalışıyorlar

Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Erotik_Sinek View Post
    Manes sabahın köründe sıra verdi bugün sübhanallah galiba dolmayan serverı daha geç doldurmaya çalışıyorlar
    Ben iş'te çalışmıyan birisiyim, sabah 8.30 dan beri rosetta ya girmeye çalışıyorum, saat 17:39 hala girmeye çalışıyorum premiumsuz. O kadar sıra bekliyorum 3 kere 0'a gelince oyun attı. Şuan 120.sıradayım, şaka gibi. Sıra beklerken yanda tv de saçma sapan programları izliyorum. durumuma bakarmısın şaka gibi. kaç saattir söz de Free2Play olan oyuna sabahtan beri girmeye çalışıyorum.