Page 15 of 80 FirstFirst ... 513141516172565 ... LastLast
Results 141 to 150 of 792
    Senior Member
    Quote Originally Posted by Daeso View Post
    Saçmalık dediğiniz durum bu oyunun doğasında var diyorum, yani ortada saçma bir durum yok. Destan gibi bir sunucuda sıra beklemeniz gayet doğal.
    Görevimizi farklı konularda defalarca açıkladık tekrar açıklamaya gerek duymuyorum araştırıp bulabilirsiniz. Görevimi yaptığımı sanmıyorum görevimi layığıyla yapıyorum, bunun böyle olmadığını düşündüğüm zaman burada zaten bulunmuyor olurum.
    Bana kalırsa Destan sunucusunda Pazar 2. sunucuya alınabilir.
    Alınablir değil mesela siz alınması için herhangi bir üst merciye bir istek önerdiniz mi ? Çözüm için hangi adımları uyguladınız kişisel olarak ''''' DÖRT AYDAN ''''' bahsediyorum tekrar tekrar ayrıca doğasında yok değil sadece istemekle ve yapmakla alakası var. Dediğim gibi ücretli bir oyun olması daha mantıklı. Zaten şu şartlarda oyunu bilmeyen yeni oyuncu gelmesi ve oyun içi birşeyler yapması imkansız .
    Last edited by VineSmoke; 01-12-2018 at 06:13 PM.

Banned
    Saçmalık dediğiniz durum bu oyunun doğasında var diyorum, yani ortada saçma bir durum yok. Destan gibi bir sunucuda sıra beklemeniz gayet doğal.
    Görevimizi farklı konularda defalarca açıkladık tekrar açıklamaya gerek duymuyorum araştırıp bulabilirsiniz. Görevimi yaptığımı sanmıyorum görevimi layığıyla yapıyorum, bunun böyle olmadığını düşündüğüm zaman burada zaten bulunmuyor olurum.
    destan gibi sunucuda sıra saymak normal tmm anladık diezde niye sıra sayıyor akşam 20:00 de 104 lerde he sorarım sana, he kıyaslamana gelirse sıra beklemekten league of legends oynuyorum kiiiiiii oyuncu sayısı knighta tur bindirir ama bir kerem bekleme yapmıyor direk alıyor,bende sana kıyaslama yapayım daeso efendi oyunlar arasında en pahalı oyun olup en berbat şekilde oyuncularla ilgilenilen oyun hangisidir sence sende az çok tahmin ettin,burada kalkıp knightı diğer oyunlarla kıyaslama oynuyorsak alışkanlıktan oynuyoruz yoksam oyunun ahı gitmiş bahı kalmış, benimkisi sadece sigara tiryakiliği gibi bir şey birgün kafama esip bıraktım mı daha arkama bakmam.daha önce sıra saymayan serverlar ne hikmet sıra sayıyor daeso efendi soruyorum sana ?

Junior Member
    Hocam ben şahsım adına oyun bizi ''bekletmesin'' demiyorum. Bekletsin tabi. Belki bu bekleyiş oynama arzumuzu da arttırır, eyvallah. Ancak, ben 6 saat bekledim oyuna girebilmek için 40-45 li sıralardan 25'e inebildim 6 saatte. (Destan için). Bu kabul edilebilir bir durum değil.
    Bakın şu örnek üzerinden gidelim. Ben internette knightonline oyununu gördüm ve beğendim. Denemek istiyorum. Yani bu adamın, mevcut koşullarda, bu oyuna devamlılığını sağlamanız mümkün mü? Adam oyunu muhtemelen google görsellerden inceleyecek, oyuna giremiyor çünkü.
    Şuan mevcut durum benim anladığım gibiyse siz sadece oyunu şuan oynayana hizmet veriyorsunuz. E bu adamlar bir gün bırakacaklar bu oyunu. Yeni giriş olmadan nasıl devam edecek bu düzen?

Senior Member dua1cores's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    yeter Allah aşkına oyuna giremiyoruz.

Member
    Nickname
    IIKuLL
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Olypia da kimse yok ama sıra sayıyor

Banned
    Quote Originally Posted by benmuo View Post
    Hocam ben şahsım adına oyun bizi ''bekletmesin'' demiyorum. Bekletsin tabi. Belki bu bekleyiş oynama arzumuzu da arttırır, eyvallah. Ancak, ben 6 saat bekledim oyuna girebilmek için 40-45 li sıralardan 25'e inebildim 6 saatte. (Destan için). Bu kabul edilebilir bir durum değil.
    Bakın şu örnek üzerinden gidelim. Ben internette knightonline oyununu gördüm ve beğendim. Denemek istiyorum. Yani bu adamın, mevcut koşullarda, bu oyuna devamlılığını sağlamanız mümkün mü? Adam oyunu muhtemelen google görsellerden inceleyecek, oyuna giremiyor çünkü.
    Şuan mevcut durum benim anladığım gibiyse siz sadece oyunu şuan oynayana hizmet veriyorsunuz. E bu adamlar bir gün bırakacaklar bu oyunu. Yeni giriş olmadan nasıl devam edecek bu düzen?
    ama adamlar yol köprü yaptıı canım sende haksızlık etmee

Junior Member
    Quote Originally Posted by CLe0PaTRa View Post
    ama adamlar yol köprü yaptıı canım sende haksızlık etmee
    Güldürdün valla aynen o hesap. Daha fazla söylenecek bir şey yok. Sizin hedefiniz de 2020 olsun bari.

Senior Member ThrBjrnssn's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Gordion
    Gordion gibi kokune kadar bos bir sunucunun sira saymasi sacmalik degil, daha ileri bir seydir. Sacmalik falan hafif kalir.

Senior Member FFferik16's Avatar
    Kendi konumda bahsetmiştim, yoğun olmayan bir saatte giriş yapıp 13 saat beklemişliğim olmuştu. Premium ile en yoğun saatte bile hiç beklemeden girebiliyorum. Sıra işi kesinlikle düzmece. Beklenilen şey sıra değil, sabrın tükenmesi

Banned
    Nickname
    TontonEniste
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    RELOAD
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Infractions
    0/1 (15)
    Syn arkadaşlar şu premium özellilerini birkez daha gözden geçirsekmi ?,,, insanlarlar ile falga geçmektir bu ,, ben güvendim aldım,, ama yöneticiler bize güven vereceklermi ? siz yönetici arkadaşlara soruyorum,, bize yapılan ayıp değilmi ? 250 kişi sıra sayıyorum..

EXP PREMIUM (2796 Cash)
    Günün her saati oyuna girme kolaylığı sağlar. 1-80 level %300 fazla experience kazanırsınız. 80-83 level %120 experience kazanırsınız. Exp flash ürünlerini kullanabilirisiniz.Ölünce %1 Experience kaybedersiniz.Npcye satılan ürünler %150 daha pahalı olur.Repair ücretleri %50 indirimli olur. Kazandığınız Noah(para) iki katına çıkar. Pvp de her öldürdüğünüzden 6 Np fazla kazanırsınız. Altın olta kullanabilirsiniz.1 tane Trina verir. 30 tane Gennie Hammer verir.

https://i.hizliresim.com/qG2gM3.jpg
    https://hizliresim.com/qG2gM3

http://forum.nttgame.com/forum/showt...3%B6zellikleri