Page 22 of 80 FirstFirst ... 1220212223243272 ... LastLast
Results 211 to 220 of 792
    Senior Member IEnerjikI's Avatar
    Nickname
    ImIEnerjikI
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    StarAndCrescent
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Sayın Oyun yönetimi Size Sahip sesleniyoruz. Server Kapasitelerini artırın lütfen. Şu oyuncuların sorunları ile ilgilenin, sahip çıkın lütfen
    Küfür şeytɑnɑ mɑhsustur, tövbe insɑnɑ..ɑşk kɑdınɑ yɑkışır, sevmek ɑdɑmɑ..!!!

Member
    Nickname
    TheS0F1
    Clan
    57nciALAY
    Server
    KO -> Olympia
    En boş sunucu olan olympia' da bile sıra saymaya başladı bu neyin kafası ? Sanırım GB nin ani fırlaması etkili oldu...

Junior Member
    Quote Originally Posted by Nyyd View Post
    Eskiden ne kadar dolu olsada suankinden 15 kat daha fazla user olmasına ragmen free userler oyuna giriş yapabiliyordu Kapasitelerin K2networkten sonra düşürüldügüne inanıyorum. Arttırılan kapasitelerde max 50 kişi arttırıldıgı inancındayım
    Kesinlikle böyle bir durum var. Bundan kaç sene önce seri seri enter basarak yaprakları dondurarak akşamın 8-9unda girerdik. Maximum 10dakika sürerdi. Kapasiteyi 2000 kişi aşağı çekip, 10 10 artırma durumu var sanırım burada . Oyuna uzun bir aradan sonra tekrar başlamak istedim ve bu sıra sayma muhabbeti yüzünden vazgeçip sildim. Kusura bakmayın ama 2018 yılında dünya aleminde elle tutulur hiç bir f2p MMORPG'nin giriş için kullanıcılarından premium paket almasını istediğini görmedim. Bunlar artık geçmişte kaldı, yıl 2008 olur server kapasitesi yetersiz dersiniz herkes anlayışla karşılar. 2008 yılında 3mbit inanılmaz bir hızdı hatırlatırım. Şimdi 2018 yılına girmişiz yok server kapasitesi az yok biz bir şey değiştirmedik demek kullanıcılar ile alay etmek oluyor. Bu çağ dışı para kazanma taktikleri ile çağ dışı kalmış oyuncular ile devam edersiniz ancak. Onlar da size bir yere kadar para kazandırır, peki sonra? Yeni server mı açıcaksınız?

Junior Member
    Hata bende bu kadar şikayet varken gidip indiriyorum oyunu.İnanın bugün saat 18.00 civarlarında oyunu indirdim.Uzun bir aradan sonra kalabalık olan destan sunucusunu merakımdan ötürü piyasaya bir bakmak istedim.Bakamadım saat 18.00'da 90 kişi vardı saat 00.28 sıra 71 acaba oyun dondu mu falan dedim de sonra takip edince donmadığını anlıyorsunuz..Arkadaşların dediği gibi yıl olmuş 2018 ciddi olmanız lazım bu kadar insanı uzun zamandır bir serverda görmemiştim(videolardan gördüm,şahsi olarak göremedim zaten).Bu oyun için para kazanmak oyuncu sayısıyla eşdeğerdir gelen nesil knight nedir çok bilmez elinizde bulunan imkanları iyi değerlendirmeniz gerekir.Üzücüdür ki bariz bir şekilde gördüğüm şey para ver premium al oyuna başla yanlış politika.Bizler ne kadar yanlış desek de yönetim bunu mantıklı buluyor ki uygulamaya devam ediyor..Vakti olan bir insandım belki başlardım belki başlamaz önemli olan o değil benim gibi gelen bir çok insan sanmıyorum ki bu kadar uzun saatler bekledikten sonra oyuna başlasın.

Damsız almıyorlarmış beyler

Member ILastAssassiN's Avatar
    Nickname
    SergeantGrace
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    BüyükSeIcukIuDevIeti
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    bu uskoya üser kayıp ettircektir premium üser dahi sıra bekliyorsa bu kapasiteyi daraltma küçültmedir premiumsuz üserleri siz düşünün kapasiteler büyütülsün
    Sevmek Bir Çay Sevilmek İse Bir Şeker Bizim qibi Garibanlar O Çayı Şekersiz İÇERRR . . . !

Şuan - SergeantGrace

Senior Member Damii's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by IEnerjikI View Post
    Sayın Oyun yönetimi Size Sahip sesleniyoruz. Server Kapasitelerini artırın lütfen. Şu oyuncuların sorunları ile ilgilenin, sahip çıkın lütfen
    Keske su sira olayi komple kalksa eskisi gibi olsa, eskiden simdikinin kat kat oyuncusu vardi sira olayi yoktu premiumla 1 tikla girerdin premiumsuz maximum 3-5dk da girerdik

Senior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Serverlar böyle ful çektikçe birleştirmeyede gerek kalmaz.Biraz subliminal mesaj oldu ama idare edin

Senior Member
    Nickname
    TinkerBell
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    Solaris
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    sunucukarda user sayısı bariz bi şekilde düşürüldügü kanaatindeyim ama yapacak bişi yok bunu protesto etmek için en etkili yol premium almamak geibi geliyor bana ve ben öyle yapıyorum giremiyorsam oyuna girilebilen bi oyunu acıp onu oynuyom candy crush saga mesela

Senior Member Nyyd's Avatar
    Benim kanaaatimce sunucuların yetersizligi degil de oyun üzerinden para kazanan oyuncular oldugu için kapasite alt seviyede Zira bu oyun acıldıgında teknoloji bu kadar ileride olmamasına ragmen suankinin kac katı bilmem ama herkes giriş yapabiliyordu Arkadaşın dedigi gibi premiumla ne kadar dolu olursa olsun tek tık ile premiumsuz hadi 5 dk da girilme olsun Bu da Gm ve mod arkadaşların yaptıgı acıklamayı etkisiz kılmakta inandırıcılıgı olmamakta.
    Kusursuz olmakta bir kusurdur...!

Quote Originally Posted by ElSalvadoreQM View Post
    Serverları multi pazar karakterleriyle dolduruyorlar sonra tek bir karakterini oyuna sokmak isteyeni de oyuna almıyor oyun illa pre çekeceksin diyor.
    şüpelendiyin multi hesaplar varsa report edebilirsin eyer cidden multi hesapsa banlıyolar