Page 27 of 80 FirstFirst ... 1725262728293777 ... LastLast
Results 261 to 270 of 792
    Senior Member ISeIenaI's Avatar
    Nickname
    ISeIenaI
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Gordion cz'de yarım saattir adam arıyoruz ama girişte şuan sıra veriyormuş.

Junior Member
    Quote Originally Posted by ziskereg View Post
    benim de arkadaşın premiumsuz charı var 20-30m para varmış galiba üstünde gir al dedi ok giriyim dedim bi de ne hörüyüm aman tanrım didim sıra sayan kutucuğa 8 saattir yalvarıyorum bi arkadaşa bakıp çıkıcam diye para bile teklif ettim hiç bi şeye tepki vermiyor sonunda suçu kendimde aradım ve olaya bakış açımı değiştirdim artık her sıra atladığında evde konfeti patlatıyorum eğlenceli oluyo stres sıkıntı kalmıyor size de tavsiye ederim
    saat 2'yi geçtikten sonra sıra birden azaldı 0'da takıldı kaldı sonra dc verdi tekrar giriş yapmayı denedim yine 100'den başladı ama bu sefer 10-15 dk içerisinde oyuna girebildim . önceki mesajlarda da söylemişler saat 02:00'e kadar girmek imkansız sıra falan bahane saati bekliyoruz biz

Banned
    Nickname
    빠른코르트
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)

Thumbs up

Quote Originally Posted by ISeIenaI View Post
    Gordion cz'de yarım saattir adam arıyoruz ama girişte şuan sıra veriyormuş.
    Birader Sende NP Kasıyorsun Staffın'la Herşeyi Kesiyon Bide Premium'a Para Vermiyorsun.

Arkadaşlar sabah 9 da 55 sıra verdi destan2
    şuan saat aksam 22:38 ve sıra anca 15 e düştü.
    Bundan sonra hep buradan böyle şeyleri bilgilendireceğim. destana kesinlikle hiç bir şekilde presi girilmiyor.

Senior Member xG4uSs's Avatar
    Quote Originally Posted by byhee View Post
    Bundan sonra hep buradan böyle şeyleri bilgilendireceğim. destana kesinlikle hiç bir şekilde presi girilmiyor.
    Bende Saat 13:00' da 50 kişiydi. Saat 03:00, 13 kişi bekliyorum. Şimdi hangimiz daha kârlı?

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by byhee View Post
    Sabahleyin dene olmazsa pre alacan el mahkum

bom boş dieze 180 sıra sayıyor bakalım jr ye kadar girebilecek miyim

Banned
    Quote Originally Posted by normlife97 View Post
    premium almak o kadar zor birşey değil arkadaşlar biraz abartıyorsunuz yani severek oynadığınız bir oyuna 100 tl verebilmelisiniz.
    Gold premium alınca zaten yeterince bonus cash ve trina veriyor büyük miktarini karşılıyor.
    Eğer premiumlu saatlerce sıra sayıyorsa(etkinlik dışı saatlerde) gerçekten sorun var demektir ama öyle bir sorun yaşamadım şu ana kadar tabiki serverdan servera fark edebilir.
    ee bekara kari boşamak kolay o kadar basitse al bir prede girek 100 tl senin için neki ?

Senior Member m49's Avatar
    Nickname
    LegendM49
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    LegendNeverDie
    Server
    KO -> Europa
    Race
    Karus
    çarşı pazar canlansın destan 2 limiti arsın 2 gun durdu giremedim ben siz nedıyorsunuz. bari pazara girelim arkadaslar girmek için beklerken reset gelıor

Senior Member
    Quote Originally Posted by Khenarth View Post
    Merhaba,

Çok uzun zamandır sunucularda kapasite düşürülmesi yapılmadı, aksine belirli aralıklarla özellikle premium üyeliği olmayan oyuncularımızın giriş yapması için "free user" kapasitesi arttırılmaktadır.

Bilginize.
    Kim bunu ayarlıyorsa sanırım kapasiteleri yanlış ayarlama yapmış.Bir ayarlarını kontrol etmesini rica ediyorum.Oyuna girişte sayı bile saymayan serverler sayı sayıyorlar.Bizler hergün oyuna giriyoruz bunun farkına çok iyi varıyoruz.Bu kapasite konusunu dikkatte almanızı rica ediyorum.