Results 1 to 4 of 4

Thread: Gordion

Senior Member

Gordion

Sunucu:Gordion

Swear CR 7 DAYS Atiyonuz Destek Ekibin atmak isdiyom atmıyom nasıl bilet göndercem

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Merhaba,

Destek ekibine bilet göndermek için en az 1 Npoint`e sahip olmanız gereklidir.
    Eğer kategori seçemiyorsanız tarayıcınızda CTRL+F5 kombinasyonu ile yenilemeniz yeterlidir.

Destek Sistemi

Ayrıca aldığınız uyarı, oyun içerisinde bir oyuncuya küfür / hakaret ettiğiniz ve Cheat Reports bölümüne şikayet edildiğiniz anlamına gelmektedir.

Bilginize.

Senior Member
    Ben Bugun Delosda para kasyom Bana Gelip Sulota KS atiyolar Güzel Uyariyom Fakat Dinlemiyolar Bugun ADam bana Kufur Eti sss ye Aldım Oyun Foruma Atiyom Kimse Yardimci olmuyo Yemin Ediyorum Oyundan Sovudum Ban Acilsin Birakcam Oyunun Ama OYunda İlk önce bana kufur ediyolar SS ye alıp Atiyom 7 gün Ban atiyonuz Size Yemin Ediyom adam bana kufur ediyom Kufur etme diyom sss ye aldım Bakın sizden tek tek bakarmısınız ya sadece onunun isdiyom Sİmdi Buraya Atcam

Nick:
    Last edited by IBlackWicked; 11-23-2017 at 04:07 PM.

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Cheat Report konuları açan kişi ve yetkili ekip tarafından görülmekte olan özel paylaşımlardır. Herhangi bir sebeple Cheat Report konuları resmi forum, farklı forum sayfaları ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan hesaplar GM inisiyatifine göre cezalandırılacaktır.

Bilginize.

Tags for this Thread