Results 1 to 3 of 3
    Junior Member
    Nickname
    Hoca1903
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Meastro
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad

OTP ve sms doğrulama tel no farklı

Merhaba

Merhaba

Oyuna 2017 haziran ayından bu güne kadar yaklaşık 5 aydır giriş yapmama rağmen otp 10 defa yanlış girildi hatası alıyorum. Otp sıfırlamak için ICS web sitesine girdiğimde daha önce değiştirdiğim kullanmadığım bir telefon numarası kayıtlı, Şuan "oyun hizmetlerine" de kayıtlı olan numaramı kullanmaktayım. yani kısaca "sms doğrulama"daki numaram ile otp sitesindeki numaram farklı, ben 5 ay evvel web sitesindeki numaramı güncelleyince otp sitesindekininde değişeceğini umuyordum fakat malesef otp sitesinde eski no kalmış. Destek bölümünde ticket iconları pasif olduğu için ticket açamıyorum.

otp sıfrlayabilmem için ( ben bloke etmediğim halde ) Otp sisteminde kayıtlı olan numaranın sisteminizden silinerek şuan kullandığım numaranın oyun hizmetlerine kayıtlı olan numaramın otp sisteminede tanımlarak oyun hizmetleri ile aynı (senkron ) olmasını talep etmekteyim.

yardımcı olmanızı rica ediyorum

teşekkürler

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Merhaba,

Bilet gönderirken kategori seçmede sorun yaşıyorsanız kategori ekranında CTRL+F5 kombinasyonu ile yenileyerek tekrar deneyin.
    Biletinizi Bilet Gönder > OTP > ICS / OTP bölümünden oluşturarak numara değişikliği talebinde bulunabilirsiniz.

Junior Member
    Nickname
    Hoca1903
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Meastro
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Hızlı yanıt için teşekkür ederim. CTRL+F5 işe yaradı kategori seçebildim ve konu ile ilgili ticket gönderdim

Tags for this Thread