View Poll Results: Savaş Alanları Değişsin mi ?

Voters
90. You may not vote on this poll
  • Warder-Keeper Savaşı Değişsin

8 8.89%
  • Kütük Savaşı Değişsin

28 31.11%
  • Gemi Savaşı Değişsin

12 13.33%
  • Hiçbiri değişmesin.

4 4.44%
  • Hepsi Değişsin.

52 57.78%
Multiple Choice Poll.
Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 11 to 20 of 50
    Senior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Afs1nBey View Post
    Konuyla alakasını anlayamadım ama olsun.
    Evet yanlış konuya yorum yaptım.Bu konu için yorumum yeni haritalar mükemmel olacaktır.

Elde olan savaşları iyileştirmek, yeni savaş getirmekten daha faydalı olacağı kanısındayım.Kütük savaşı tamamıyla zaman kaybı,neredeyse herkes savaşı nasıl kazanıp nasıl kaybedeceğini bilmeden oynuyor.Değiştirmesi kanaatindeyim.

Banned
    Nickname
    빠른코르트
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Sadece Kale Savaşı Değişebilir = Kütük Savaşı. + Savaş Günlerine Cumartesi Pazartesi + 1 Gün Daha Eklenebilir.
    Last edited by Speedycort; 11-22-2017 at 05:40 PM.

Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Kütük savaşında gereğinden fazla guard var ve mage ve priestlerin çok fazla elini düşürmektedir.
    Kesmek istediğimizde kesemiyoruz kaçmak istediğimizde kaçamıyoruz.
    Ayrıca çok fazla bug var.
    Önerim; Tabii ki bu savaş alanının kaldırılması ama en azından yapılabilirse guardların hplerinin azaltılması veya mümkünse komple silinmesi.

Senior Member Afs1nBey's Avatar
    Nickname
    AfşinBey
    Class
    Warrior
    Clan
    Secretive
    Server
    Europa
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Semavty View Post
    Elde olan savaşları iyileştirmek, yeni savaş getirmekten daha faydalı olacağı kanısındayım.Kütük savaşı tamamıyla zaman kaybı,neredeyse herkes savaşı nasıl kazanıp nasıl kaybedeceğini bilmeden oynuyor.Değiştirmesi kanaatindeyim.
    Gemi savaşı biraz taktiğe dayalı . Kütük savaşı için savaşa giren user sayısı en aşağı bin kişi olması lazım ki o savaş zevkli geçsin. Eski savaş dediğimiz savaşta taktik belli keeperi kes kazan.

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by 4AimLess View Post
    gemi savaşındaki bozuklukların giderilmesi çok iyi olur
    kütük savaşı gerçekten çok sıkıcı Özelliklede İçersin de bulunan NPC ( guard ) lar çok gereksiz Peşimize Düştümü daha bırakmıyolar çok fazla el düşürüyolar
    (Priest ve Mage ) Mele Teamların Böyle bir sıkıntısı olmadığı için pek SES cıkarmazlar bu konuya.
    keza kütükler de çok fazla dmg atıyor özellikle Asas ve mage gibi kırılgan jop lara )
    Gemi savaşı sorunları düzeltildi.

[Bakım] 09 Kasım 2017

Nickname
    AfşinBey
    Class
    Warrior
    Clan
    Secretive
    Server
    Europa
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by IBlackWicked View Post
    Gemi savaşı sorunları düzeltildi.

[Bakım] 09 Kasım 2017
    İnş. kütükte değişecek.

Fikrimi söyleyeyim bende, öncelikle konun güzel olmuş. Yeni serverda yüzme havuzu istiyoruz tarzı saçma sapan önerilere göre daha elle tutulur, makul bir istek.
    Bunun yanında kütük savaşı var olan savaşlar arasında gerçekten en rahatsız ve çirkin olanı. oyumu sadece kütük savaşı değişsin olarak kullandım. bana kalırsa diğer savaşlar da hali hazırda bir çekişme veya strateji söz konusu zaten. Yeniliğe karşımıyım? Tabiki hayır. Fakat son zamanlarda pk alanlarında yapılan kimi değişikliklerin o eski eğlenceli çekişmelerden ve startejilerden ne kadar uzakta olduğunu belirtmeme gerek yok. Örnek eki csw sistemi- yeni csw sistemleri , eski bdw (monu) - ve yeni bdw sistemleri.Yeni gelecek map eski maplerin keyfini aratacak stratejik olarak derinlikten uzak, vasat birşey çıkarsa çok üzülürüz sonra. Eskiden bdw bence en keyifli pk alanıydı, ve unutamaycağım kapışmaları bu mapte çok yaşadım. Şu an ki haline gelince zaten forumda bdw ile ilgili açılmış konulardan anlayabilirsiniz. Diğer 2 map var olan hali ile korunmalı kütük savaşı değişmeli.
    Last edited by AgeOfEmpiresss; 11-23-2017 at 08:50 PM.

Senior Member
    yenilik lazım artık savaşlara

Nickname
    AfşinBey
    Class
    Warrior
    Clan
    Secretive
    Server
    Europa
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by AgeOfEmpiresss View Post
    Fikrimi söyleyeyim bende, öncelikle konun güzel olmuş. Yeni serverda yüzme havuzu istiyoruz tarzı saçma sapan önerilere göre daha elle tutulur, makul bir istek.
    Bunun yanında kütük savaşı var olan savaşlar arasında gerçekten en rahatsız ve çirkin olanı. oyumu sadece kütük savaşı değişsin olarak kullandım. bana kalırsa diğer savaşlar da hali hazırda bir çekişme veya strateji söz konusu zaten. Yeniliğe karşımıyım? Tabiki hayır. Fakat son zamanlarda pk alanlarında yapılan kimi değişikliklerin o eski eğlenceli çekişmelerden ve startejilerden ne kadar uzakta olduğunu belirtmeme gerek yok. Örnek eki csw sistemi- yeni csw sistemleri , eski bdw (monu) - ve yeni bdw sistemleri.Yeni gelecek map eski maplerin keyfini aratacak stratejik olarak derinlikten uzak, vasat birşey çıkarsa çok üzülürüz sonra. Eskiden bdw bence en keyifli pk alanıydı, ve unutamaycağım kapışmaları bu mapte çok yaşadım. Şu an ki haline gelince zaten forumda bdw ile ilgili açılmış konulardan anlayabilirsiniz. Diğer 2 map var olan hali ile korunmalı kütük savaşı değişmeli.
    Haklısın illa değiştiricem diye daha kötüsünü getirmekte olmaz.