Results 1 to 8 of 8
    Senior Member gorkemerol0606's Avatar
    Nickname
    ImKira
    Class
    KO -> Portu
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    El-Morad

ImKIRAA Cz Zehir Kurian Pk Solo Movie [Buju +9 ve Dkc +7 Amansız vs] Rosetta

Zehir Fix sonrası kurianın yapabileceklerini göstermeye çalıştım ve karakterin bir çok bug u olmasına rağmen bu şekilde pk atılabiliyor zehir iş yapmıyor diyenlere bir örnek olsun istedim.Tabi karaktere düzenleme gelmesi şart

Doğrudan Link : https://www.youtube.com/watch?v=jp5cyv0_eCI

Senior Member
    Class
    Priest
    Server
    KO -> Midgard
    Race
    El-Morad
    kurian zehir vurmuyor oynanmaz diyenler bunu izlesin bu adam pes etmeden sürekli kurian oynuyor ve gayet akıyor helal olsun valla karakter ilk çıktığı günden beri takipteyim seni playerlık ve edit muhteşem adamın dibisin bu adam diğer kurianlara örnek olsun buglu bile olsa tadını çıkarıyor

Senior Member Acheroon's Avatar
    Harika, tebrikler çok eğlenceli ve keyifli bir video olmuş.

yaw paylaşma arkadaş tonlarca bugu olan bir karakter sendeki itemleri warriora taksan zaten bi o kadar daha yıkarsında herkeste sendeki item yok kardeş dewil bozulduktan sonra sende çok iyi biliyorsun ne olduğunu ki çok çabuk bozuluyor buga giriyor videon güzel ona bişey demiyorum +9 lar falan sorun ise senin böyle video paylaşıp adamlar oynamadığı bir karakteri seni izleyerek lan bir sorun yokmuş ne zırvalıyor bunlar düşüncesi yaratıyor ve yıllardır sorunları düzeltilmeyen karakter haline geliyor anlamışssndr ne demek istediğimi.

Nickname
    ImKira
    Class
    KO -> Portu
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Kiritosao1 View Post
    kurian zehir vurmuyor oynanmaz diyenler bunu izlesin bu adam pes etmeden sürekli kurian oynuyor ve gayet akıyor helal olsun valla karakter ilk çıktığı günden beri takipteyim seni playerlık ve edit muhteşem adamın dibisin bu adam diğer kurianlara örnek olsun buglu bile olsa tadını çıkarıyor
    teşekkürler kardeşim

Nickname
    ImKira
    Class
    KO -> Portu
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Acheroon View Post
    Harika, tebrikler çok eğlenceli ve keyifli bir video olmuş.
    eyv teşekkürler kardeşim

Nickname
    ImKira
    Class
    KO -> Portu
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by IIIVarakVurakIII View Post
    yaw paylaşma arkadaş tonlarca bugu olan bir karakter sendeki itemleri warriora taksan zaten bi o kadar daha yıkarsında herkeste sendeki item yok kardeş dewil bozulduktan sonra sende çok iyi biliyorsun ne olduğunu ki çok çabuk bozuluyor buga giriyor videon güzel ona bişey demiyorum +9 lar falan sorun ise senin böyle video paylaşıp adamlar oynamadığı bir karakteri seni izleyerek lan bir sorun yokmuş ne zırvalıyor bunlar düşüncesi yaratıyor ve yıllardır sorunları düzeltilmeyen karakter haline geliyor anlamışssndr ne demek istediğimi.
    Karakterin saymakla bitmez buglarını oyun yönetimide biliyor yakın zamanda bir kaç düzenleme yapılcak ama bizim istediğimiz kıvamda olmıcak tadını çıkarmak varken eğlenmeye bak kardeşim yıllardır süren bugları yüzünden kendimi kasmıcam neticede oyun bende isterim bütün bugları düzelsin ama açılan bütün konulara bak net bir cevap alınmadı tabiki kurian oyuncuları hakkını arıyor aramayada devam etsin yönetimde farkında neden gm kill etkinliği vs gibi şeylerde kurian karakteri ile girmiyorlar cevap basit herkes karakterin ciddi bug sorunları yaşadığını biliyor dewil ts gittimi zehir kurian için çekilmez çile umarım anlatabilmişimdir.

Quote Originally Posted by gorkemerol0606 View Post
    Karakterin saymakla bitmez buglarını oyun yönetimide biliyor yakın zamanda bir kaç düzenleme yapılcak ama bizim istediğimiz kıvamda olmıcak tadını çıkarmak varken eğlenmeye bak kardeşim yıllardır süren bugları yüzünden kendimi kasmıcam neticede oyun bende isterim bütün bugları düzelsin ama açılan bütün konulara bak net bir cevap alınmadı tabiki kurian oyuncuları hakkını arıyor aramayada devam etsin yönetimde farkında neden gm kill etkinliği vs gibi şeylerde kurian karakteri ile girmiyorlar cevap basit herkes karakterin ciddi bug sorunları yaşadığını biliyor dewil ts gittimi zehir kurian için çekilmez çile umarım anlatabilmişimdir.
    Anladım kardeşim de adamlar kurian oynayan oynuyor bug yok der gibi birde Başta senin olmak üzere videolarını cevapmış gibi bizlere göstermeye çalışıyor ya beni deli ediyor ya buglu olduğunu kabul ettiklerini düşünmüyorum ben kaentrah twitch yayınında bir laf söyledi aman aman oyuncular dedi daha çözemediler aslında bir şeyi olduğunu düşünmüyorum dedi Yazık ki ne yazık daha ne olsun.